co wy kobiety poradzicie facetom by byli męscy

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
beatya88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 288
Rejestracja: 06 sie 2007, 14:09

Post autor: beatya88 » 08 gru 2007, 17:53

Dodam coś od siebie, chociaż wątek już dawno wygasł :roll: Ale co tam!

Mi się nie podobają całkowicie ogolone pachy u facetów, ALE: przystrzyżone jak najbardziej... Tzn wg mnie takie golusieńkie pachy to troche dziwnie wyglądaja.. .tak.. kurcze śmiesznie :D Ale taki hmmm powiedzmy 5 dniowy *zarost*.... :)

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 14 gru 2007, 12:40

Czy to prawda,że kobiet uwielbiaja brutalnych mężczyzn.takich troszkę na pograniczu..romantycznego gangstera..
Czy raczej romantycznego fajtłapy.. :oops:
A może to zależy od sytuacji..
jestem ..jaki jestem

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 14 gru 2007, 12:48

No ja zdecydowanie wole typ pierwszego,oczywiście wszystko ma swoje granice:)
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
Lunka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3427
Rejestracja: 19 cze 2006, 22:48
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontakt:

Post autor: Lunka » 14 gru 2007, 14:30

popieram Sabrinke :-)
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png
28.11.2006r.Skupin 350HP,moje nowe oblicze
------30.03 ---- subcision --------------

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 15 gru 2007, 01:45

facet ma byc facetem...zycie z romantycznym fajtlapa jest moze lzejsze i latwiejsze,ale z brutalnym wojownikiem jest ciekawsze...dla mnie przede wszystkim facet musi miec charakter....dobry lub zly,ale charakter....niby zawsze marzylam o facetach spokojnych i milych ,ale kochalam takich ,ktorzy potrafili trzasnac piescia w stol(jak to sie mowi :-D ).w kazdym badz razie facet nie moze byc nijaki.nie musi byc przystojny,ale np dla mnie musi miec ladne zeby...zawsze uwielbialam brudnych rockendrolowcow,teraz mam bylego kulturyste...nie lubie plastikowych miesni,ale lepiej jak facet jest wiekszy niz mniejszy,co nie znaczy wyzszy....najbardziej mnie kreca blizny powypadkowe mojego faceta :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: dodaja rasy :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: a co do golenia u facetow w miejscach intymnych i nie intymnych,to lubie kiedy tam i pod pachami sa na krotko przyciete,ale nie calkowicie ogolone.....nie musi sie znac na kamasutrze...,ale dobrze jesli moze duzp i czesto...wtedy go moge nauczyc... PDT_Love_01

PDT_Love_01 PDT_Love_01

Awatar użytkownika
Alicja23
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 23 gru 2007, 14:56

Post autor: Alicja23 » 06 lut 2008, 21:09

Może niektórzy uznają żę jestem za młoda na wypowiedzi na temat męskich facetów bo w lutym skończe dopiero 21 lat ale...trafiły mi się już 4 typy facetów(w tym Włoch)...każdy inny...temperament, wygląd, zainteresowania- wszystko. Jeśli facet ma być męski to sam wygląd to za mało. To on ma nas motywować do życia...do bycia lepszą każdego dnia...a nie żebyśmy to my były ciągle z przodu, jak ten koń co ciągnie wóz bo sam nie pojedzie....to w końcu męczy i w facecie widzisz już tylko towarzysza a nie partnera :? męski facet to zaradny facet...męski facet to facet z zainteresowaniami, z pasją...męski facet to ten który potrafi ci zaimponować, z którego jesteś dumna...męski to ten który jest szarmancki kiedy wchodzicie do restauracji...aż w końcu (oczywiście pewnie zapomiałam o kilku rzeczach :-) ) męski to ten który doprowadzi Cie do szału namiętności podczas nocnych igraszek 8-) I TO JEST MĘSKI FACET - i żeby tak jeszcze miał ciało jak choćby Brad Pitt w filmie Joe Black ...ufffff juz mi gorąco :o
Luty 2008 dr Wójcicki - spełnienie marzeń - obecnie zintegrowaliśmy się z moim nowym noskiem doskonale ;) i oby tak dalej...

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 06 lut 2008, 23:27

Młoda jesteś rzeczywiście..Określiłbym to jako ,,róża w pączku"..ale taka rozwijająca się delikatnie ,subtelnie,z odrobina świeżego różanego zapachu,z kroplą rosy na płatkach...rankiem o poranku...letnim poranku oczywiście... :-D Więc nie odbieraj sobie prawa zabierania głosu w takich dyskusjach......Młoda ,ale mądra i chyba dobrze wiesz czego pragniesz od życia...Wracając do tematu...męski facet,aby był męski i tak się zachowywał,musi być do tego zmotywowany..To Wy musicie..być jego pasją...musicie być jego pragnienie,jego każdą myślą i jego oddechem....O Was ma myśleć kiedy kładzie się spać..(sam oczywiście)...i kiedy rano się budzi...Kiedy pracuje i kiedy odpoczywa...Macie być mu potrzebne jak tlen,jak najmniejszy promyk słońca...Kiedy już takie będziecie,jemu nie pozostanie nic innego jak zachowywać się po męsku i być prawdziwym mężczyzną...A szał namiętności..To będzie jego największe marzenia ,abyscie właśnie tak się czuły...
Reasumując.....nie ma prawdziwego mężczyzny,bez prawdziwej kobiety przy boku..
Skrzypce też same nie zagrają...aby wydobyc z nich wspaniałe dźwięki potrzebny jest również smyczek....
jestem ..jaki jestem

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Post autor: turek.mg » 07 lut 2008, 09:50

beniaminn fajny avatar - bardzo męski ;)

Awatar użytkownika
beniaminn
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 187
Rejestracja: 23 paź 2007, 23:20
Lokalizacja: Polska

Post autor: beniaminn » 07 lut 2008, 15:33

;)
jestem ..jaki jestem

Awatar użytkownika
ola108
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 683
Rejestracja: 18 sty 2008, 22:43

Post autor: ola108 » 07 lut 2008, 18:44

Dla mnie facet powinien sie golic pod pachami, a przynajmniej przycinac wloski na krociutko, i nie jest to kwestia meskosci, tylko higieny.

A co do meskosci, to moje pierwsze skojarzenia:

- Meski facet musi byc PEWNY siebie, sprawiac wrazenie, ze wie w jaki sposob sprawic kobiecie przyjemnosc i wie jak dostac to czego chce
- Musi czyms imponowac, intrygowac, miec jakies osiəgniecia, zainteresowania, zasady.
- Musi umiec mocno zlapac za reke i odpowiednio delikatnie poglaskac. Taka mieszanka czulosci i szorstkosci na granicy brutalnosci (ale nigdy jej nie przekraczajaca) - (dotyczy to rowniez czesci dalszej udanego uwodzenia, czyli lozka :-)
- powinien umiec patrzec w oczy nic nie mowiac...(nie non stop, oczywiscie)...wywoluje to bardzo subtelne erotyczne napiecie
- Powinien byc doswiadczony...o zadnym 19 latku raczej nie powie sie, ze jest meski...dla mnie najbardziej mescy faceci sə pomiedzy 30 a 45 lat
- powinien pokazac, ze jest dla niej w stanie zrobic cos wyjatkowego, szalonego, ale jednoczesnie powinien byc "twardy" i dac kobiecie do zrozumienia, ze nie pozwoli sobie na zlamanie mu serca...

Humphrey Bogart z Casablanki, jest klasykə meskosci...
nowy nosek od dr ÂŁÂątkowskiego (12.06.08)
"Nie ma takiego marzenia, ktorego wola i rozum ludzki nie zdolalyby zamienic w rzeczywistosc..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”