Protest

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Protest

Post autor: Don Kichot » 01 lip 2005, 09:46

Panie i Panowi. Drodzy Forumowicze

W dniu dzisiejszym postanowiłem rozpocząć protest przeciwko brakowi poczucia humoru.

Nie przyszedłem tu tylko żeby się zabawiać lecz dowiedzieć więcej na temat zupełnie dla nas nowy(mnie i mojej żony). Przyznam szczerze , że to forum spełniło nasze oczekiwania i to dzięki wam wszystkim jesteśmy teraz szczęśliwsi.
Zgadzam się , z administratorami i moderatorami, że dla ludzi którzy chcą sobie robić jaja to nie jest najlepsze miejsce.

Niemniej jednak nie mogę się zgodzić na zupełne wyzbycie się poczucia humoru.

Myślę, że wielu z Was potrzebuje także pośmiać się, bo przecież to nie śmiech piękności szkodzi tylko złość ( a co do zmarszczek to wy już najlepiej wiecie co zrobić :lol: )

Zauważam wiele głupich i banalnych tematów, które mogą denerwować ludzi mających naprawdę poważne problemy. :(

Dlatego chciałem swoim protestem zwrócić uwagę na kilka spraw
1.żeby nie pisać głupot w wątkach tematycznie związanych z operacjami,
2. żeby nie zakładać idiotycznych wąkątków na fell free,
3.żeby szanować swoje zdanie bo każdy może się tu wypowiadać a kłócić się drodzy państwo można na pivie

Co do protestu

Od dziś przenoszę się do KOSZA i tam możecie wpaść i pogadać
mam tylko 7 dni bo potem mnie wytnie system :lol: :wink:

I życzę wam wszystki , żebyście pozytywnie zakończyli Waszą przygodę z op i mogli popatrząc w lustra uśmiechając się.

Teraz potraktujci mój protest jako zabawę.


papa zapraszam do kosza :!:


bo jak dobrze niektórzy zauważyli to nie miejsce na robienie sobie jaj tylko forum na którym ludzie szukający rozwiązania swoich życiowych problemów będą potrafili to zrobić a potem pomóc innym swoją wiedzą i doświadczeniem.

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 01 lip 2005, 09:52

Co do szanowania swojego zdania to sie zgadzam i czasami faktycznie sprzeczki na forum są bez sensu, ale co do idiotycznych tematów na feel free? Przeciez dla Ciebie może byc on bez sensu, a dla kogoś innego nie? Przecież chcemy sie czegos o sobie dowiedzieć, wymienic doswiadczenia, informacje i to nie tylko te o operacjach. Po to jest dział feel free by każdy bez skrepowania zadawał pytania, lub dzielił się jakimiś przezyciami...czy czym kolwiek innym.

A co do poczucia humoru, to pamiętaj, że jest tu duże zróżnicowanie pod względem wieku i co bawi mnie, niekoniecznie bawi Ciebie... :wink:

pozdr
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
wicherek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3419
Rejestracja: 29 maja 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: wicherek » 01 lip 2005, 10:28

Mleczna krówko
Ty miałaś rację Feel Free :D
Więc te rumieńce niepotrzebne, a Don chyba ma problemik z angielskim :wink:
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 01 lip 2005, 10:41

wicherku ja jestem dysortografem ... :evil:
bez względu na język :lol: :wink:

Awatar użytkownika
wicherek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3419
Rejestracja: 29 maja 2005, 22:38
Kontakt:

Post autor: wicherek » 01 lip 2005, 11:10

Do , ja już zauważyłam ten problemik :lol:
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”