jestem przeciwny zeby zona robila operację

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 23 wrz 2006, 00:16

elajustyna pisze:mysle,ze powinienes zapoznac zone z tym forum...czu ona wie,ze tutaj zagladasz?

skoro.twoja zona zaczela myslec o tej operacji to wierz mi,ze bedzie miala kompleks do konca zycia.kiedy kobieta raz o tym pomysli to juz zawsze wracac bedzie do tego tematu.jezeli jej zabronisz lub na sile przekonasz,ze nie powinna tego robic to tak jakbys pozbawil ja marzen..
myślę że te słowa w pełni oddają kwestie problemu zrozumienia - dlaczego...
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
ewelina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 779
Rejestracja: 11 lip 2005, 22:30
Lokalizacja: chicago

Post autor: ewelina » 23 wrz 2006, 06:29

tomek a tak ogolnie to dlaczego tak opierasz sie przed pokazaniem tego forum swojej zonie?????

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 23 wrz 2006, 08:28

tomek, w sumie to dobrze że tu trafiłeś, bo to oznacza że interesujesz się mimo wszystko tym tematem, jednak pamiętaj ze wsparcie nie oznacza krytyki i negacji, a najgorsze co można powiedzieć bliskiej osobie to że "trzeba się pogocić z upływem czasu" :roll:
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Tomek123
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 25
Rejestracja: 18 wrz 2006, 12:08

Post autor: Tomek123 » 23 wrz 2006, 08:31

Alez ja sie nie opieram. Po prostu ona w tygodniu nie miala czasu. Oczywiscie, ze jej pokaze. Najpierw chcialem sie rozeznac w necie gdzie mozna cos ciekawego znalezc, a potem jej to pokazac. Poniewaz jest bardzo zapracowana wiec nie lubi tracic czasu na wyszukiwanie po calej sieci, a ja robie to przy okazji. Wbrew panujacemu tu przekonaniu, ja nie chce na sile jej zniechecac. Chociaz jestem przekonany, ze po przeczytaniu kilku wypowiedzi sama zrezygnuje :D
Do niedawna myslala, ze jest to bezbolesne i i po 2-3 dniach czlowiek wraca do normalnego zycia. :)

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 23 wrz 2006, 08:37

Tomek123 pisze:
Do niedawna myslala, ze jest to bezbolesne i i po 2-3 dniach czlowiek wraca do normalnego zycia. :)
tak , bo wlasnie w taki sposob mowia o tym lekarze na konsultacji..2 , 3 dni i po sprawie ..wracamy do domu.. :wink:

Tomek123
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 25
Rejestracja: 18 wrz 2006, 12:08

Post autor: Tomek123 » 23 wrz 2006, 08:38

groszek pisze:tomek, w sumie to dobrze że tu trafiłeś, bo to oznacza że interesujesz się mimo wszystko tym tematem, jednak pamiętaj ze wsparcie nie oznacza krytyki i negacji, a najgorsze co można powiedzieć bliskiej osobie to że "trzeba się pogocić z upływem czasu" :roll:
Alez trzeba sie pogodzic z uplywem czasu! Jesli tego nie zrobisz to nigdy nie bedziesz z zycia zadowolona bo tego sie nie da oszukac! Zadna operacja plastyczna tego nie zatrzyma. I ona tez to rozumie, na szczescie.
Mam do was tylko jedna uwage. Tak bardzo chwalicie zabiegi, ale mam nadzieje, ze nie zapominacie, ze dbanie o siebie to nie tylko poprawianie wygladu, ale takze aktywnosc fizyczna: aerobik, silownia, basen czy rowerek. :wink:

Tomek123
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 25
Rejestracja: 18 wrz 2006, 12:08

Post autor: Tomek123 » 23 wrz 2006, 08:44

blondi 222 pisze:
Tomek123 pisze:
Do niedawna myslala, ze jest to bezbolesne i i po 2-3 dniach czlowiek wraca do normalnego zycia. :)
tak , bo wlasnie w taki sposob mowia o tym lekarze na konsultacji..2 , 3 dni i po sprawie ..wracamy do domu.. :wink:
Wlasnie tak jej powiedzial lekarz. W piatek zabieg, w poniedzialek moze juz isc do roboty po lipo nozek. :wink: :lol:

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 23 wrz 2006, 09:34

aneto ja tez juz nie pamietam jakie to uczucie, za to poznałam nowe :lol: :lol: , jak mój mąż ma w oczach "... o nie w tej bluzeczce to ty do pracy nie pojedziesz" a to zwykły sweterek....
ale w sumie podoba mi sie to nowe uczucie... :lol: :lol:
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Awatar użytkownika
groszek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2464
Rejestracja: 27 maja 2006, 18:42
Lokalizacja: Pomorze

Post autor: groszek » 23 wrz 2006, 10:08

Tomku chodziło mi o to, że jak mówisz w ten sposób to oznacza że problem dostrzegasz ale każesz jej się z nim pogodzić :roll:
czy to mi³oœÌ w twoich oczach?... czy masz tylko przekrwione bia³ka?

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 23 wrz 2006, 12:17

Tomku mam nadzieję, że rozumiesz, że aerobik, basen, rowerek czy siłownia nie sprawi, że biust mi urośnie :wink: :wink:
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”