Samochód, motocykl, rower...a może?

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 03 paź 2005, 11:05

dzisiaj w wyborczej widzialam foto nowej jetty. wyglada calkiem mniamusnie.
a phaeton- niezly.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 03 paź 2005, 11:48

jette pokazywali akurat wczoraj na Top Gear. Fajna. Mara masz TVN Turbo? Tam jest ten program, zajefanie prowadzony, polecam każdemu!
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

SÂłodkaxxx
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 39
Rejestracja: 25 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: GrudziÂądz
Kontakt:

Post autor: SÂłodkaxxx » 03 paź 2005, 12:51

Tak, Top gear, rewelka, tylko nie wszystkich bawi ten angielski humor, ale lepsze niz kabaret. Ktoś może widział jak samochód na krowim łajnie jechał? I to dosyć daleko. Albo jak siedzieli 24 godz w czymś małym, jakimś cento chyba.

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 03 paź 2005, 15:13

Po raz kolejny przyznaję rację chłopakom. Problem chyba jest gdzie indziej. Na inne sprawy zwracają uwagę ludzie z rodzinami, na inne bez. Jak zmienialiśmu auto na pierwszym miejscu pod uwagę brałam bezpieczeństwo. Kupiliśmy auto, które początkowo nie za bardzo mi się podobało, ale ważniejsze niż jego wygląd było to że ma 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa. Co niektórzy uważali by je za dziadowskie i do tego skażone bo obiłam drzwi i musieliśmy je malować. Ale to jego problem, nie mój. Moja rodzina ma być bezpieczna w aucie, a ładnie wyglądać to staramy się na co dzień.

Inne auta nam się podobają, innymi jeżdzimy, bo na inne nas stać. Przynajmniej większość. Ot co.
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

iza
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 558
Rejestracja: 04 lut 2005, 19:25

Post autor: iza » 03 paź 2005, 15:19

Kobitki, kazdemu sie marzy cudne autko, ale nie kazdy ma na nie finanse... Mnie tez nie stac na auto z salonu, dlatego zadowalam sie kilkuletnimi dla Was o zgrozo BMW. I nie czekam na wrzucanie mnie do jednego worka z dresiarzami, cyganami itd, itp. Mój Misio zamienił BMW 730 E-32 na 730 E-38, ja nadal sie męcze w BMW 325i E-36 bo nie stac mnie na E-46 Z braku laku przymierzam sie do 528i E-39 bo tansze od E-46.
Cóz na to poradze, ze ja kocham BMW... Dla mnie klasyczna linia nie produkowanych już modeli: 6 tego w karoserii E-24, czy 8 E-31 jest niesamowita...
Tyle o BMW... bo wczoraj o mały włos zamiast tego kupiłabym mała "puszkę" Forda Pume... ale uciekła mi sprzed nosa... Chyba na szczescie.
Napisałam to nie po to by sie kłócic czy prowokować. Uwazam, ze jestem zupełnie normalna a jezdze uzywanym BMW, sprowadzanym z Niemiec i czasami w kolorze psiej kupy (gdy mały przebieg i super stan). Dla mnie to komfort, wygoda i bezpieczenstwo na jakie mnie stac.

Awatar użytkownika
viki
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2280
Rejestracja: 15 sty 2005, 22:13
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viki » 03 paź 2005, 17:31

Święte słowa Iza. Mi i mojemu mężowi tez bardzo podobają się "stare" BMW. I dziadowskie Alfy też :wink:
Kocham mój nowy biust. Szkoda, że nie poszłam na zabieg wcześniej....

Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 03 paź 2005, 21:08

samochody to moja pasja, lubilam czytac ten watek-to ktorejs tam strony-zemdlilo mnie jak poczytalam niektore posty.......bosz.....gdzie my zyjemy....
dzieki! z tego watku tez juz sie wyprowadzam.....

Przeciez z takimi "szpecami" od aut nie bede dyskutowac :D

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 03 paź 2005, 21:12

:roll: (szkoda ...)

iza
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 558
Rejestracja: 04 lut 2005, 19:25

Post autor: iza » 03 paź 2005, 22:09

Jasmin pisze:z tego watku tez juz sie wyprowadzam.....
Przeciez z takimi "szpecami" od aut nie bede dyskutowac :D
Ej Jasmin, zajrzysz tutaj, zobaczysz... Ja tez przez pewnien czas omijałam ten watek ale znów sie tutaj pojawiłam. To przeciez silniejsze od nas...

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 03 paź 2005, 22:33

No nie jasmin...bez jaj...ja przeciez z myślą o Tobie ten wątek zakładałem...

Mamy swój rozum, żeby oceniać wypowiedzi innych ... :roll: a to, że na nie wpływu nie mamy to bardziej ich problem niż nasz... :wink:


Wrzuć na luz tak jak ja to zrobiłem już dawno ... :wink: :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”