Samochód, motocykl, rower...a może?

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

street
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 17
Rejestracja: 01 lut 2009, 19:54

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: street » 03 lut 2010, 14:05

Według mnie tylko motocykl,bo to przeciez najprzyjemniejsza rzecz jaka mozna robic z kobietą w ubraniu (rofl

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: szpaczek » 03 lut 2010, 16:12

A ja wreszcie zrobiłam prawko (yes) teraz szukam Jeepa (rofl
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Natalele
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 708
Rejestracja: 29 paź 2009, 21:12
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: Natalele » 09 lut 2010, 04:37

Motocykle, piękna sprawa. Ja jestem zdania, że motocyklem można nazywać tylko ścigacze :) Kiedy okazało się, że mogę wziąć kredyt - zaciągnęłam go właśnie po to, by mieć w końcu własną maszynę. Później jednak wyszło, że tak czy inaczej nie mogę kupić, więc postanowiłam zrealizować drugie marzenie materialne w tych granicach - operację piersi.
Dr Kubasik 20.11.09. McGhan 275 cc.

Awatar użytkownika
gina
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 125
Rejestracja: 12 wrz 2006, 20:12

Idealne auto

Post autor: gina » 22 kwie 2010, 16:33

hej, dzisiaj na modowo.pl przeczytałam o konkursie zoom zoom :) i stwierdziłam, ze moze Wam się przyda a jak nie to fajny temat do pogadania.
jakbyście miały możliwość stworzenia wymarzonego, wyimaginowanego autka, to jak by wyglądało? chodzi o elementy lub calość ;) ja to się waham, bo moglabym mieć małego, pluszowego, z np. uszami jakimiś takimi dużymi a z drugiej strony takie eleganckie, agresywne, czarne, z czarnymi felgami <marzyciel>
"Nobody is perfect, but I'm fucking close"

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: bluebeleczka » 10 sie 2010, 20:15

a ja wlasnie zamierzam zmienic samochod. mysle o passacie cc, lub tauregu, narazie tyle.
upload/1281464478_tn2009_Volkswagen_Passat_CC1.jpg
upload/1281464681_abt_300hp_vw_touareg_tdi_1.jpg
jak macie jakies propozycje to dawac laski. wspomne tylko zeby nie przesadzac bo na lamborgini mnie nie stac i tam dzieci beda mialy kiepsko. (giggle
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: lil sexy » 13 sie 2010, 19:05

blue jeśli zastanawiasz się nad passatem cc to bardzo dobry wybór. to jeden z najmniej awaryjnych samochodów, wygodny i komfortowy. kolejny plus za to że ma ponadczasową sylwetkę i za dużo przy nim nie kombinują, więc nawet za kilka lat będzie fajnie wyglądał. łatwo też jest go sprzedać.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: bluebeleczka » 13 sie 2010, 23:35

lil ten wlasnie passat mi sie podoba. jest troszke inszy od standardowego passata i chyba troszke wiekszy. jeszcze nie mialam vw ale zawsze slysze ze to dobre bryki. mam jeszcze kilka innych opcji ale z wyzszej polki a jako samotna matka z dwojgiem dzieci powinnam wiecej oszczedzac i moze to nie najlepszy czas na nadmierna rozrzutnosc. vw sa w dosc dobrej cenie suv troche drozszy ale wiadomo 4x4. mam tez ochote na audi A4 cabrio, nawet znalazlam jedno sliczne ale musze skonsultowac z dziecmi.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: bbpp77 » 13 sie 2010, 23:50

Nie konsultuj! (giggle
Ja jak pokazałam mojej córce a4 cabrio to powiedziała, że jestem do niego za stara (rofl
Gdybym miała wybierać spośród tych dwóch wcześniejszych to zdecydowanie CC!
bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym...

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: bluebeleczka » 14 sie 2010, 01:09

bbpp77 pisze:Nie konsultuj! (giggle
Ja jak pokazałam mojej córce a4 cabrio to powiedziała, że jestem do niego za stara (rofl
Gdybym miała wybierać spośród tych dwóch wcześniejszych to zdecydowanie CC!
oh gosh, nie chcialabym tego uslyszec. (giggle
w takim razie zabarakuje sie i postawie ich przed faktem dokonanym.
zreszta i tak z nimi nic nie zaltwie; syn powie mamus kup range rover-a a corka cokolwiek tylko rozowe i d**a z takiej konsultacji.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
iceparadise
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 173
Rejestracja: 31 mar 2010, 16:33

Re: Samochód, motocykl, rower...a może?

Post autor: iceparadise » 26 sie 2010, 11:19

Jezeli chodzi o passaty słyszałam,ze to awaryjne samochody... 3 osoby,które znam i ktore posiadaja owy samochód maja z nimi wiele problemów... Znajomy posiadajacy pasata cc rok 2006 juz 4 razy wymianiał pompo-wtryski,wujek bedac w pradze stanał na srodku autostrady,poniewaz jak sie okazało poszły turbiny... auto z roku 2005.. no i jeszcze u jednego znajmoego w T5ce kilka razy byly rowniez problemu z turbinami i potem juz z silkinkiem...auto 2005 rok...Interesowałam sie tym,poniewaz ojciec miał w planie owy samochod kupić... zmienił na szczescie zdanie po tym,jak ostatecznie porozmiawiał z mechanikiem ,który absolutnie odradził mu zakup tego auta...
Ja sama posiadam BMW e60 530d rok 2004.. Jestem meeega zadowolna,!autko ekonomiczne na trasie przy sredniej predkosci 150-170 pali 7 l ropy.. to naprawde mało biorac pod uwage fakt,ze pod maska ma 218 kucyków (giggle
Jest piękne,robi wrazenie,bezawaryjne tylko problemem jest to,ze wiele jest okazji ktore okazuja sie totalnymi bublami... tutaj nie mozna oszczedzac przy zakupie i naprawde dobrze auto sprzawdzic... ja po 8 miesiacach poszukiwan zobaczyłam oferte mojej buni.. sprzedawał ją człowiek,ktory zajmuje sie sprowadzaniem tylko i wył be-emek ,pozatym był on prywatnym włascicielem mojej niuni (happy
sprzedaławał ja tylko i wył poniewaz powiekszyła mu sie rodzinka i potrzebował wiekszego autka... po pojechaniu na serwis za ktory zapłaciłam ponad 600 zł,po sprawdzeniu kazdego cm auta okazało sie ze do wymiany jest tylko kolektor..i to nie na gwałt..reszta w stanie idealnym!
Naprawde polecam!! jest to wspaniały ,dynamiczny i elegancki samochód... nie tylko dla dresów jak to się mówi (dull
4.08.2010 Konsultacja :)
19.10.2010 powiekszenie piersi 455cc mentor vhp p.ultra high(Rakiety :D ) + korekta nosia JEDNOCZEŚNIE :)
dr.I Łątkowski ... cudotwórca :)


http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=790" onclick="window.open(this.href);return false; moje piękne<3
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=960" onclick="window.open(this.href);return false; nosek <3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”