Samochód, motocykl, rower...a może?

Higena, Uroda, Moda i Trendy, Co kto ma do Was i co Wam chodzi po głowie

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 02 paź 2005, 01:23

Samanthi !
ja na samochodach znam sie mniej wiecje jak na uprawie burakow cukrowych , ale na ta buzke z cumelkiem to sie napatrzec nie moge :lol:

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 02 paź 2005, 09:31

rozumiem, że mieszkać teżchcesz wstarym zamku aby miał dusze.....
auto jest do jeżdzenia a nie do uduchawiania....
ma spełniać swoją funkcje i być estetyczne. to jego całe zadanie.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 02 paź 2005, 10:06

W zamku może nie....chociaż ... :roll: ale pałacyk lub dworek jak najbardziej

Co to funkcjonalności i estetyki to sprawa chyba oczywista ..ale dlaczego auto ma nie mieć tego czegoś co świadczy o jego właścicielu....

Uwierz w to , że gdybyś jeździła czerwoną alfa romeo spider cabrio rocznik 1990 to ludzie nie tylko by oglądali się za Tobą 8) oni by podziwiali Ciebie za to kim jesteś ...nawet nie wiedząc co robisz. :wink:

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 02 paź 2005, 10:10

wybacz ale do alfy nie wsiąde nawet do taksówki!! wstydziłabym się.
włoski to ja lubie makaron.....
a francuskie wina..... z tego rocznika.....

nie widze nic fajnego w alfie bo to dziadowskie auto.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 02 paź 2005, 10:16

Tylko wiesz Gaga , że większość stylistów samochodowych to włosi....
bugatti też pewnie siara :wink:
a ferrari to obciach...

a francuskie wina nie koniecznie są najlepsze ...

jeździj czym chcesz to twoja sprawa ja zdania nie zmienię a Twoje zweryfikuje wiek i doświadczenie.

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 02 paź 2005, 10:27

Ferrari, bugatti, jeżdziłam i się nie zachwycam- nie ma czym. tak na prawde to lipa......plastik jak z forda focusa...
a starociem z lat 90 to chyba ani to klasyk ani zabytek. dla mnie żaden prestiż....
wiek zwryfikuje..... śmieszne to co piszesz. masz się za dziadka filantropa??? wybacz ale jeśli twoim wyznacznikiem piękna i gustu jest alfa z lat 90 to żal ściska....
poza tym smród starej wypierdzianej skóry jest nie do zniesienia.....
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 02 paź 2005, 10:34

"..gdybys jezdzila czerwona alfa romeo spider cabrio rocznik 1990 to ludzie nie tylko by sie ogladali za Toba 8) oni by podziwiali Ciebie za to kim jestes...nawet nie widzac co robisz... :wink: "Don-czy o to Ci tylko chodzi...???...zeby Cie podziwiali ,bo masz fajna bryke??????????? :shock: :?:
A jak sie nazywa taka postawa(bo na pewno nie snobiizm :wink: )........???
"...ale dlaczego auto ma nie miec tego co swiadczy o jego wlascicielu..."(CO ZA BZDURA !!!!!!!!!!! :shock: )
Moze dlatego,ze nie wszystkich stac ma mercedesa...???
Znaczy,ze jak ktos ma garbusa,to jest gabaty a jak ktos jezdzi Matizem,to jest ograniczony...(???) :lol: :lol: :lol:
Czlowieku, po co Ty kupujesz samochod??????? Do jezdzenia,czy okreslania ludzi,jakimi sa????http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... i/1383.gif

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 02 paź 2005, 10:40

Samanti widać Don jest hipokrytą.....
nazywa wszystkich snobami a marzy mu się podziw dla jego wyimaginowanej alfy....
cóż..... nie skomentuje bo znów wylądujemy w koszu...
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 02 paź 2005, 11:10

alfa to lipa. fiat zawsze pozostanie fiatem, chocby giugiaro nawet projektowal limitowana wersje wnetrza.

dziewczyny, wrzuccie na luz. porozmawiajmy poprostu o samochodach.
don, ty tez wyluzuj i nie prowokuj. to bez sensu.
to jak, gadamy o samochodach czy zamykamy watek?
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 02 paź 2005, 11:18

Witam,
Czytam tylko co piszecie, ale tak naprawde to i tak nie wiem o czym mowicie :roll: :lol: ......nie jestem znawca samochodow :oops: , przy wyborze kieruje sie rada meza :!: :wink:

Dla mnie samochod rzecz nabyta (rzadko mam jakis sentyment do samochodu, jesli jest to chwilowy), raczej zalezy mi na wygodzie i bezpieczenstwie.........a calkiem na koncu "podobanie", po prostu ma spelniac swoje zadanie :!: :P

pozdrawiam Kamila :)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Męskie sprawy”