REGULAMIN FORUM

Kazdy Uzytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym Regulaminem Forum !!!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

REGULAMIN FORUM

Post autor: Kamila » 01 maja 2005, 15:02

Regulamin Forum Beauty w Polsce

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... resize.jpg

Pamiętajcie, ze nieznajomość prawa szkodzi. Każdy użytkownik forum zobowiązany jest zapoznać się z treścią Regulaminu. Nieznajomość jego zasad nie zwalnia użytkownika z ich przestrzegania.

1. Zasady ogólne

* Forum służy do wymiany informacji i doświadczeń według zasady wzajemnego szacunku oraz dobrego wychowania. Kultura osobista jest bardzo ceniona. Administratorzy i Moderatorzy będą radykalnie przeciwdziałać wszelkim próbom przekraczania granic przyzwoitości podczas dyskusji. Nie ma mowy o obrażaniu innych użytkowników. Podstawą dotyczącą każdego z nas na starcie każdej dyskusji powinien być wzajemny szacunek. Oczywiście nie będziemy ingerować we wszystkie ostrzejsze dyskusje z racji tego, że poniekąd dyskusje rodzą się właśnie z odmiennych poglądów i różnego rodzaju antagonizmów. Pamiętajmy jednak, ze nie wolno przekraczać pewnej granicy. O tym czy została ona przekroczona decydują administratorzy i moderatorzy.
* Właścicielowi Forum i Administracji według własnego uznania przysługuje prawo do usuwania Użytkowników lub blokowania adresów IP, nazw Użytkowników albo adresów e-mail w przypadku naruszenia Regulaminu lub obowiązujących przepisów prawa.
* Za wszelkie zapisy i materiały zamieszczane na Forum wyłączną odpowiedzialność ponosi Użytkownik. Właściciel Forum ani administracja nie ponosi odpowiedzialności za zapisy i materiały zamieszczane przez Użytkowników na Forum, jak również za następstwa ich zamieszczenia.
* Informacje na forum są zaczerpnięte z własnych doświadczeń i przemyśleń, oraz z innych źródeł. Informacje zawarte na forum, nie są konsultacjami lekarskimi i nie zastąpią konsultacji lekarskiej.
* Kopiowanie treści z forum bez zgody Administratora będzie karane włącznie z usunięciem z forum.
Właściciel Forum ani Administracja nie ponosi odpowiedzialności za zapisy i materiały zamieszczane przez Użytkowników na Forum jak również za następstwa ich zamieszczenia.
* Korzystanie z Forum w celach zarobkowych, w tym również umieszczanie w wiadomościach przesyłanych przez Użytkowników jakichkolwiek treści posiadających cechy reklamy jest zabronione.
* Obrażanie administracji / moderatorów może być bardzo surowo karane. My wiemy co robimy i robimy to zgodnie z regulaminem, a także dbamy o porządek forum i bezpieczeństwo użytkowników.
* Rejestracja w serwisie jest jednoznaczna z zaakceptowaniem postanowień niniejszego regulaminu.
* Użytkownik forum nie ma możliwości samodzielnego wyrejestrowania z forum. Aby usunąć użytkownika z forum należy skontaktować się z Administratorem. Dotychczasowe posty użytkownika pozostaną na forum pod anonimową nazwą użytkownika.
* Każdy użytkownik posiada swój Profil, identyfikowany poprzez login i hasło. Login i hasło nie może być odstępowane osobom trzecim. Podczas pierwszej rejestracji użytkownik otrzymuje na podany adres e-mail wiadomość z kodem aktywacyjnym, którego kliknięcie aktywuje użytkownika w serwisie.
* Użytkownicy serwisu są zobowiązani do niezwłocznego aktywowania swojego Profilu. Konto użytkownika, które nie będzie aktywowane w ciągu 48 godzin od rejestracji będzie usunięte. W przypadku nie otrzymania wiadomości e-mail z kodem aktywacyjnym do 1 godziny, należy niezwłocznie zgłosić ten fakt Administracji:
admin@beautywpolsce.com lub cyryl-bea@beautywpolsce.com
* Zmiana nazwy użytkownika (czyli nicku) lub adresu e-mail dokonana może być tylko przez admina.
* Zabrania się posiadania więcej niż jednego konta w serwisie.
* Zabrania się na forum umieszczania treści pornograficznych.
* Nick, który podajesz, nie może być wulgarny ani obraźliwy, nie może być reklamą strony www ani adresem e-mail, imieniem, nazwiskiem lub inną daną osobową wg prawa o ochronie danych osobowych.
* Zawsze trzymaj się tematu dyskusji.
* Sprawy prywatne załatwiaj przez PW (prywatną wiadomość) lub e-mail.
* Użytkownik publikuje swoje komentarze, zdjęcia (z różnych źródeł) i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność.
* Publikowanie lub przesyłanie treści prywatnych wiadomości bez zgody ich autorów jest niedozwolone i może skutkować usunięciem użytkownika z forum.
* Problemy techniczne prosimy zgłaszać do administratora lub moderatora, po upewnieniu się, ze zaistniały problem nie wynika z Waszej winy.
* Na forum portalu niedopuszczalne jest umieszczenie treści zawierających przekazy reklamowe /tylko za zgoda administratora/.
* Kupowanie terminów i ich sprzedawanie na forum (również przez PW) jest niedopuszczalne.
* Korzystanie z forum jest całkowicie bezpłatne.

2. Zasady korzystania z Forum / Pisanie postów

* Pisz w odpowiednim forum na dany temat.
* Forum służy do wymiany doświadczeń i myśli. Jest dobrem wszystkich odwiedzających, więc nie traktuj poszczególnych tematów jako swojej własności, nawet wtedy, kiedy jesteś jego autorem.
* Nie usuwamy postów, które nie łamią naszego regulaminu. Nie usuwamy zdjęć umieszczanych przez samych użytkowników. Nie pozwalamy niszczyć treści istniejących wątków i porad na których nam zależy. Dlatego, jeśli masz ochotę pożegnać się i opuścić Beauty w Polsce, po prostu nie wchodź na nasze strony i nie zamieszczaj tam zdjęć.
* Nie umieszczaj tego samego postu/tematu w więcej niż jednym forum.
* Zanim stworzysz kolejny temat, poszukaj na forum czy był on już poruszany, za pomocą funkcji „Szukaj˝.
* Temat postu powinien odzwierciedlać jego treść. Poprawna nazwa tematu to gwarancja na łatwe wyszukanie i czytelne przeglądanie.
* Wszystkie posty powinny być pisane w języku polskim
* Tematy niezwiązane bezpośrednio z Forum Beauty w Polsce umieszczaj w forach w kategorii ˝Twoje uwagi˝.
* Staraj się unikać literówek oraz błędów ortograficznych i stylistycznych.
* Unikaj pisania całego postu WIELKIMI literami, jest to nieczytelne. W elektronicznej formie przekazu oznacza to podniesiony ton, wręcz krzyk.
* Nie piszemy slangiem, który ostatnio jest popularny w Internecie np.: tesh, jush itd.
* Unikaj używania wulgaryzmów oraz słów ogólnie uważanych za obraźliwe.
* Unikaj zaśmiecania działów informacjami niezwiązanymi z tematem.
* Nie rozpowszechniaj informacji fałszywych, które mogą wprowadzać w błąd.
* Nie zamieszczaj reklam konkurencyjnych serwisów, jak również serwisów komercyjnych, sklepów i firm.
* Nie zamieszczaj reklam innych for w podpisie oraz linków do nich.
* Nie zamieszczaj ofert kupna i sprzedaży.
* Nie publikuj materiałów chronionych prawem autorskim.
* Wklejanie swoich zdjęć do tematów jest całkowicie dobrowolne, administracja nie ponosi za nie odpowiedzialności, nie ma też obowiązku ich usuwania na wniosek wklejającego w swoje posty.

3. Zasady korzystania z galerii

* Do galerii będą mieć wstęp zarejestrowani użytkownicy forum, którzy są aktywni na forum tematycznym (nie dotyczy działów Feel Free itp.) oraz będą mieć na swoim koncie minimalną ilość 20 postów w działach tematycznych;
* Użytkownicy podają np. kontakty gg, skype itp. na swoim profilu wyłącznie na własną odpowiedzialność. Te dane nie są wymagane do poprawnego działania forum, nie są przez nas wymagane i mogą zostać w każdej chwili usunięte przez użytkownika z profilu.
* Posty nie mogą być pisane w sposób świadczący jedynie o "nabijaniu licznika", powinny być napisane rozsądnie, świadcząc o zainteresowaniu i znajomości tematu;
* Aktywność w działach ocenia moderator;
* Prosimy przywitać się na forum w dziale Operacje Plastyczne/Temat "Powitania" oraz przesłać zdjęcia przed operacją na adres mailowy do moderatora odpowiedniego działu (istnieje galeria za zdjęciami przed operacją, do której ma dostęp tylko administracja).

arrow cyryl- bea - Admin Beauty -> galeria@beautywpolsce.com

Lista moderatorów forum jest dostępna na dole forum pod hasłem "moderatorzy", lecz oni nie zajmują się galerią tego forum.

* Użytkownicy mogą dostać wejście tylko do jednej galerii chyba, że jednocześnie mają być operowane części ciała wymagające dostepu do dwóch różnych galerii;
* Oczywiście, również po wykonanej operacji użytkownik zobowiązany jest uzupełnić galerie o fotki po operacji, dziękujemy.
Jeżeli użytkownik nie dośle zdjęć po operacji najpóźniej do trzech miesięcy po operacji, galeria będzie blokowana automatycznie, a powrót do niej znacznie trudniejszy;
* Jeżeli pojawią się podejrzenia, że użytkownik jest nieuczciwy, nie dostanie zgody na wejście do galerii, bądź jeśli już ma dostęp do galerii, będzie blokowany;
* Administracja mimo spełniania wymagań może odmówić udziału w galerii zamkniętej;
* O wejściu do galerii decydują administratorzy, junior admin i moderatorzy;
* W wyjątkowych sytuacjach można odstąpić od zasad - decyzja należy do Moderatora działu.
* Każdy użytkownik, który zamierza przesłać zdjęcia przed i/lub po operacji, jest proszony o jasne i konkretne oświadczenie dotyczące udzielenia zgody na użytkowanie zdjęć w Galerii Beauty w Polsce oraz jego podpisanie nickiem z forum (nie wymagamy podawania danych osobowych!):

GALERIE PRZED OPERACJAMI:
Wyrażam zgodę na bezterminowe użytkowanie zdjęć ....... (np. biust, nos, lipo itp.) od dnia ... ... ... (np. 07.05.2007) w Galerii Beauty w Polsce oraz przenoszę prawa autorskie do w/w zdjęć, których jestem prawnym właścicielem, nieodpłatnie na rzecz forum Beauty w Polsce. Zobowiązuję się również do udostępnienia zdjęć po operacji, najdalej 3 miesiące po zabiegu oraz kolejnych zdjęć w miarę zmian stanu pooperacyjnego.
W zamian będę mieć możliwość korzystania z Galerii Zamkniętej forum. W przypadku złamania zasad Galerii zostałam/łem poinformowana/y o konsekwencjach. Wydalenie użytkownika za złamanie regulaminu nie skutkuje usunięciem zdjęć, które przekazałam/łem.
Regulamin Galerii jest mi znany.
..................................
(nick, np. Kamila34)

GALERIE PO OPERACJACH ORAZ KOMPLETY:
Wyrażam zgodę na bezterminowe użytkowanie zdjęć ....... (np. biust, nos, lipo itp.)
od dnia ... ... ... (np. 07.05.2007) w Galerii Beauty w Polsce oraz przenoszę prawa autorskie do w/w zdjęć, których jestem prawnym właścicielem, nieodpłatnie na rzecz forum Beauty w Polsce. Zobowiązuję się również do udostępnienia zdjęć w miarę zmian stanu pooperacyjnego.
W zamian będę mieć możliwość korzystania z Galerii Zamkniętej forum. W przypadku złamania zasad Galerii zostałam/łem poinformowana/y o konsekwencjach. Wydalenie użytkownika za złamanie regulaminu nie skutkuje usunięciem zdjęć, które przekazałam/łem.
Regulamin Galerii jest mi znany.
..................................
(nick, np. Kamila34)


* Dostęp do galerii zamkniętych nadajemy tylko w weekendy do 4 tygodni od momentu nadesłania zdjęć wraz ze zgodą na ich umieszczenie;
* Użytkownicy, którzy prześlą na adres e-mail do moderatora danego działu zdjęcia (przed i/lub po operacji), które będą umieszczone w galerii, wyrażają zgodę na ich udostępnienie, bez możliwości usunięcia ich z galerii, bez względu na przyczynę;
* Użytkownicy, którzy udostępnią zdjęcia i usuną je, tracą dostęp do galerii bezpowrotnie;
* Prezentowane w galeriach zdjęcia użytkowników forum są przekazane do użytkowania i wykorzystania za zgodą i wiedzą ich autorów na rzecz Beauty w Polsce.
W związku z powyższym zawierają one nałożone logo Beauty w Polsce.
Wszelkie kopiowanie fragmentów lub całości prezentowanych zdjęć bez zezwolenia jest nielegalne i zabronione, oraz będzie ścigane na mocy prawa za naruszenie dóbr osobistych i naruszenie prawa autorskiego - Ustawa o prawie autorskim z 04.02.1994r. [Dz.U.00 nr 80 pozycja 904].
* Zabrania się komentowania na forum zdjęć umieszczonych w galerii! Jest to dopuszczalne tylko na życzenie właściciela zdjęć.
* Jeżeli nadesłane zdjęcia będą wskazywały na to, że nie są autentyczne, wzbudzą wątpliwości u administratora lub moderatorów, a sam użytkownik nie będzie chciał wyjaśnić sprawy poprzez nadesłanie nowego kompletu zdjęć lub konfrontację ustną, administracja zastrzega sobie prawo usunięcia zdjęć i zablokowania tego użytkownika bez dalszych wyjaśnień i bez możliwości odwołania. Zgłoszenie zdjęć do galerii oznacza akceptację regulaminu oraz powyższego stanowiska w sposób bezwzględny. Stanowisko administracji w tej sprawie jest nieodwołalne, niepodważalne i bezdyskusyjne.
* Administratorzy mogą odmówić wstępu do galerii zamkniętej lekarzom, oraz ich rodzinom, a także osobom mającym własne korzyści w promowaniu kliniki i lekarza, nawet po spełnieniu wszystkich kryteriów oraz każdej innej osobie.
Wszystkie zastrzeżenia w tej sprawie rozpatruje administrator i on podejmuje ostateczną decyzję o przyznaniu dostępu do galerii zamkniętej.
* Administratorzy Beauty w Polsce zastrzegają sobie prawo przetwarzania i wykorzystywania nadesłanych do galerii danych oraz zdjęć na wszystkich polach eksploatacji. Nadesłanie zdjęć jest równoznaczne z zaakceptowaniem podanych warunków.


WAŻNE:
e-mail do galerii ma zawierać zdjęcia tylko jako załączniki w formacie JPG
w temacie ma być: nick z forum oraz informacja o którą galerię się staramy
wszystie te informacje mają być w jednym e-mailu nie kilku!4. Ochrona danych osobowych

* Nie zbieramy danych osobowych!
E-mail podany przy rejestracji nie może zawierać twojego imienia, nazwiska lub innych danych osobowych w myśl ustawy o ochronie danych osobowych.
* Login musi być wymyślony na potrzeby korzystania z forum oraz nie może zawierać danych osobowych w myśl ustawy o ochronie danych osobowych.
* W treściach postów przez Ciebie publikowanych nie powinny się pojawiać ani twoje dane osobowe, ani dane osobowe osób trzecich w myśl ustawy o ochronie danych osobowych
*Użytkownik serwisu oświadcza, iż podane przy rejestracji dane nie zawierają jego danych osobowych w myśl ustawy o ochronie danych osobowych.
*Nasze forum jest dostępne dla każdego. Wszystko co piszesz lub publikujesz na naszym forum, piszesz na forum publicznym i ponosisz pełną odpowiedzialność za umieszczane treści. Jeśli nie zgadzasz się z tym - nie zakładaj u nas konta, nie rejestruj się, nie pisz.
*Jeśli ujawniasz na naszym forum jakiekolwiek dane osobowe, ponosisz za to pełną odpowiedzialność. To tak, jakbyś wywiesił na rynku plakat ze swoimi (lub co gorsza cudzymi) danymi danymi osobowymi - pamiętaj, sam ponosisz za to odpowiedzialność!
*Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczane w postach.

* Wymagane do rejestracji na forum dane nie stanowią danych osobowych w rozumieniu Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U nr 101 poz.926 z 2002 roku) i jako takie nie podlegają ochronie.


5. Definicje

* Użytkownik - osoba zarejestrowana, która założyła swój Profil, posiadająca swój nick, ma uprawnienia do pisania na forum.
* Profil - założony przez Użytkownika forum, Użytkownik podaje dane dotyczące jego osoby i dokonuje własnych ustawień forum.
* Administrator - to osoba, która zajmuje się wszystkim, jest założycielem forum, nie należy podważać jego decyzji ani prowadzić bezsensownej wymiany zdań, próbując dojść swojej racji.
* Moderator - osoba odpowiedzialna za utrzymanie porządku i kontrolowanie wypowiedzi innych użytkowników na forum, aby wszystko było zgodne z regulaminem. Decyzje moderatorów podejmowane są w sposób subiektywny. Ich decyzje nie podlegają dyskusji. Podważanie decyzji moderatora nie jest delikatnie mówiąc mile widziane. Moderatorzy maja także prawo ukarać użytkownika w specjalnych przypadkach nie uwzględnionych w regulaminie.
* Emblemat - obrazek wyświetlany przy użytkowniku, w profilu można dokonać wyboru z galerii emblematów lub wgrać obrazek z własnego komputera
(maksymalny rozmiar emblematu to 120 na 120 pikseli, a maksymalna objętość pliku 20 kB).
* Sygnatura (podpis) - tekst wyświetlany pod każdym postem.
* PW (prywatna wiadomość) - wiadomość jaka możesz wysłać do dowolnego użytkownika na forum.
* Temat - nazwa rozpoczętej dyskusji.
* Post - każda pojedyncza wypowiedz w wybranym temacie.
* Ban - uniemożliwienie (zablokowanie) dostępu do serwisu danemu użytkownikowi za ewidentne lub notoryczne łamanie regulaminu.

6. Postanowienia końcowe

* Rejestrując się na forum Beauty w Polsce wyrażasz zgodę na elektroniczną korespondencję pomiędzy forum a użytkownikiem.
* Regulamin powinien być respektowany przez każdego użytkownika forum.
* Użytkownik nieprzestrzegający regulaminu będzie karany poprzez ostrzeżenia a także w rażących przypadkach naruszenia regulaminu może zostać natychmiast wydalony z forum.
* Administratorzy i moderatorzy forum mają prawo do skasowania, przenoszenia, edycji tematu lub postu, który narusza regulamin i nie muszą tłumaczyć się nikomu ze swoich poczynań.
* Zespól Beauty w Polsce nie jest odpowiedzialny za treści i zdjęcia umieszczane przez użytkowników Forum i nie może być pociągnięty w związku z nimi do odpowiedzialności.
* Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym terminie, bez informowania o tym Użytkowników.
* Każdy użytkownik jest zobowiązany do ponownego zapoznania się z regulaminem przynajmniej raz w miesiącu (tak ze względu na możliwe zmiany, jak i dla przypomnienia).

Przekazaliśmy Wam spore możliwości starając się nie narzucać zbyt wielu ograniczeń. Nie wszystkie kwestie zostały szczegółowo poruszone w regulaminie, ale wierzymy, że macie ogólny zarys tego, jak powinno to wszystko funkcjonować. Wychodzimy z założenia, że nie jesteśmy w przedszkolu. Wymagamy od Was odpowiedzialności i współpracy, w zamian oferując Wam naszą wytężoną pracę dla naszego wspólnego dobra.

Z poważaniem
Zespól Beauty w Polsce :)

POLITYKA PRYWATNOŚCI

[Postanowienia ogólne]
1. Niniejszy dokument określa Politykę Prywatności Serwisu BeautywPolsce.com która w szczególności obejmuje regulacje dotyczące ochrony danych, które mogą byś w szczególnych przypadkach uznane za dane osobowe pośrednie, oraz bezpieczeństwa innych danych wprowadzonych do Serwisu przez Użytkownika.
2. Polityka Prywatności stanowi integralny załącznik do Regulaminu.

[Definicje]
Terminy użyte w niniejszym dokumencie oznaczają:
1. Administrator – to w właściciel serwisu BeautywPolsce.com
2. Serwis – serwis internetowy BeautywPolsce.com dostępny poprzez sieć Internet z domeny BeautywPolsce.com
3. Strona internetowa – strona internetowa pod adresem BeautywPolsce.com oraz wszelkie jej podstrony.
4. Strony – Administrator i Użytkownik.
5. Forum – podstrona serwisu BeautywPolsce.com
6. Użytkownik – osoba fizyczna, która poprzez zarejestrowanie w Serwisie w sposób wskazany w Regulaminie, posiada aktywne konto Użytkownika.

[Ochrona danych]
1. Administrator jest Administratorem danych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
2. Korzystanie z Serwisu nie wiąże się z koniecznością podania przez Użytkownika danych osobowych, umożliwiających przez serwis jego identyfikacji.
3. Administrator pozyskuje i przetwarza następujące dane:
a. Nick – wymyślony przez użytkownika (login), który będzie go różnicował od innych użytkowników.
b. adres poczty elektronicznej, wymyślony i założony na użytek korzystania z forum i kontaktów z administracja.
c. numer IP
d. posty (wpisy) użytkownika.
4. Dane te będą przechowywane na serwerze zewnętrznym wynajmowanym przez serwis oraz archiwizowane w celu zabezpieczenia zasobów serwisu.
5. Administrator przetwarza dane Użytkowników w celu świadczenia usługi poprzez Serwis oraz innych prawnie usprawiedliwionych celach.
6. Administrator nie rozsyła drogą mailową reklam, nie sprzedaje innym podmiotom mailingu (adresów e-mail).
7. Serwis korzysta z google Analytics.
8. Serwis udostępnia zgromadzone dane organom państwowym do tego uprawnionym, na ich pisemną prośbę.
9. Wyrażenie przez Użytkownika zgody na przetwarzanie jego danych, użytkownik wyraża poprzez potwierdzenie akceptacji regulaminu przy rejestracji oraz logowaniu do forum.
10. Administrator może przesyłać Użytkownikom na podane przez nich adresy e-mail informacje na tematy związane z technicznym działaniem forum lub innymi sprawami związanymi z jego użytkowaniem.

[Uprawnienia Użytkownika]
1. Użytkownikowi przysługuje prawo zmiany własnych danych.
2. W przypadku zmiany danych, Użytkownik powinien uaktualnić je na Profilu użytkownika.
3. Zmiana loginu wymaga zgody administratora. Dokonywana jest jeśli nazwa łamie zasady regulaminu. Może być tez zmieniona na prośbę użytkownika w szczególnych wypadkach jeśli nie niszczy to ciągłości dyskusji w tematach.
4. Zmiana adresu e-mail wymaga ponownej aktywacji konta użytkownika. Jeśli użytkownik poda nieistniejący adres e-mail w przyszłości nie będzie możliwe odzyskanie przez niego hasła do swojego konta oraz korzystania z forum.
5. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto ma także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych osobowych w dowolnym momencie. Takie cofniecie zgody będzie skutkowało nie możliwością skorzystania z serwisu. Administrator ma prawo odmowy usunięcia tych danych, jeśli uprawnione organy Państwa nakazały zabezpieczenie tych danych do dalszych czynności prawnych.
6. Użytkownikowi przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7. Dane gromadzone przez serwis będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Wyłącznie w celu zapewnienia funkcjonalności serwisu oraz kontaktu z użytkownikami w serwisu dotyczących.
8. Administrator może odmówić usunięcia danych osobowych Użytkownika, jeżeli zachowanie danych osobowych jest konieczne ze względu na obowiązek nałożony na Administratora przez przepisy prawa.

[Techniczna ochrona danych]
1. Administrator zobowiązuje się do przechowywania kopii bezpieczeństwa zawierających dane Użytkownika.
2. Powierzone dane są składowane na wysokiej klasy sprzęcie i serwerach w odpowiednio zabezpieczonych centrach przechowywania informacji, do których dostęp mają tylko upoważnione osoby.
3. Administrator przeprowadza czynności związane z przetwarzaniem danych osobowych z poszanowaniem wszystkich wymogów prawnych i technicznych nałożonych na niego przez przepisy dotyczące ochrony danych osobowych.


[Kontakt]
1. Użytkownik może w dowolnym czasie skontaktować się z Administratorem w celu uzyskania informacji o tym, czy i w jaki sposób Administrator wykorzystuje lub zamierza wykorzystywać jego dane osobowe.
2. Użytkownik może również zwrócić się do Administratora z prośbą o usunięcie jego danych osobowych w całości lub w określonej części.
3. Z Administratorem można skontaktować się wysyłając wiadomość na adres e-mail: admin@beautywpolsce.com .

Zablokowany

Wróć do „Regulamin Forum Beauty w Polsce”