Zasady korzystania z galerii

Kazdy Uzytkownik zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym Regulaminem Forum !!!
Zablokowany
Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Zasady korzystania z galerii

Post autor: Kamila » 23 sty 2006, 01:47

Zasady korzystania z galerii /dot. od dnia 22.09.2005 oraz /zmiany od dnia 07.05.2007/ zmiany od dnia 26.10/2014

Zasady korzystania z galerii

* Do galerii będą mieć wstęp zarejestrowani użytkownicy forum, którzy są aktywni na forum tematycznym ( nie dotyczy działów FF itp) oraz będą mieć na swoim koncie minimalna ilość 20 postów - odstąpić ot tej zasady można tylko za zgodą Administratora lub Strażnika galerii;
* Posty nie mogą być pisane w sposób świadczący jedynie o "nabijaniu licznika", powinny być napisane rozsądnie, świadczące o zainteresowaniu i znajomości tematu;
* Aktywność w działach – ocenia Moderator;
* Prosimy przywitać się na forum w dziale Operacje Plastyczne/Temat "Powitania" oraz przesłać fotki przed operacja (dodam, ze istnieje galeria z fotkami przed operacją) na adres mailowy do Administratora:

arrow cyryl- bea - Admin Beauty -> galeria@beautywpolsce.com

* Zdjęcia maja być dobrej jakości, NIE ZMNIEJSZONE, by można było je odpowiednio przyciąć i nałożyć na nie znak wodny

E-mail z prośba o wejście do galerii ma zawierać zdjęcia z rozszerzeniem JPG, i ma być podpisany w temacie nickem z forum i do jakiej galerii się staramy, oraz zawierać oświadczenie inne nie będą rozpatrywane

Staramy się jednorazowo maksymalnie do dwóch galerii

Lista moderatorów zajmująca się galerią forum dostępna na dole forum pod hasłem "strażnicy galerii" - oni zajmują się galerią tego forum.

* Użytkownicy mogą dostać wejście tylko do jednej galerii chyba, ze jednocześnie maja być operowane części ciała wymagające dostępu do dwóch różnych galerii;
* Oczywiście, również po wykonanej operacji użytkownik zobowiązany jest uzupełnić galerie o fotki po operacji, dziękujemy.
Zdjecia prosimy doslac miesiac po opercaji, natomiast jeżeli użytkownik nie dośle zdjęć najpóźniej do trzech miesięcy po operacji, galeria będzie blokowana automatycznie, a powrót do niej znacznie trudniejszy; Administrator może podjąć też decyzje w stosunku do użytkowników notorycznie uciekających od obowiązku uzupełnienia galerii o wydaleniu z forum
* Jeżeli będą przesłanki ku temu ze osoba jest nieuczciwa, nie dostanie zgody na wejście do galerii, bądź jeśli już ma dostęp do galerii, będzie blokowana;
* Administracja mimo spełniania wymagań może odmówić udziału w galerii zamkniętej;
* O wejsciu do galerii decyduja administratorzy, junior admin i moderatorzy;
* W wyjatkowych sytuacjach mozna odstapic od zasad - decyzja nalezy do Moderatora dzialu.
* Prosze kazdego uzytkownika, ktory zamierza przeslac fotki przed i/lub po operacji o jasna i konkretna formulke dotyczaca wyrazenia zgody na uzytkowanie zdjec w Galerii Beauty w Polsce wraz z podpisem (nick):

GALERIE PRZED OPERACJAMI:
Wyrażam zgodę na bezterminowe użytkowanie zdjęć ....... (np. biust, nos, lipo itp.) od dnia ... ... ... (np. 07.05.2007) w Galerii Beauty w Polsce oraz przenoszę prawa autorskie do w/w zdjęć, których jestem prawnym właścicielem, nieodpłatnie na rzecz forum Beauty w Polsce. Zobowiązuję się również do udostępnienia zdjęć po operacji, najdalej 1 miesiąc po zabiegu oraz kolejnych zdjęć w miarę zmian stanu pooperacyjnego.
W zamian będę mieć możliwość korzystania z Galerii Zamkniętej forum. W przypadku złamania zasad Galerii zostałam/łem poinformowana/y o konsekwencjach. Wydalenie użytkownika za złamanie regulaminu nie skutkuje usunięciem zdjęć, które przekazałam/łem.
Regulamin Galerii jest mi znany.
..................................
(podpis/nick np. Kamila)

GALERIE PO OPERACJACH ORAZ KOMPLETY:
Wyrażam zgodę na bezterminowe użytkowanie zdjęć ....... (np. biust, nos, lipo itp.)
od dnia ... ... ... (np. 07.05.2007) w Galerii Beauty w Polsce oraz przenoszę prawa autorskie do w/w zdjęć, których jestem prawnym właścicielem, nieodpłatnie na rzecz forum Beauty w Polsce. Zobowiązuję się również do udostępnienia zdjęć w miarę zmian stanu pooperacyjnego.
W zamian będę mieć możliwość korzystania z Galerii Zamkniętej forum. W przypadku złamania zasad Galerii zostałam/łem poinformowana/y o konsekwencjach. Wydalenie użytkownika za złamanie regulaminu nie skutkuje usunięciem zdjęć, które przekazałam/łem.
Regulamin Galerii jest mi znany.
..................................
(podpis/nick np. Kamila)


* Dostep do galerii zamknietych nadajemy najpóźniej do 2 tygodni od momentu nadeslania zdjec, z zasady tylko w weekendy, wraz ze zgoda na ich umieszczenie;
* Uzytkownicy, ktorzy przesla na adres e-mail do administratora - zdjecia (przed i(lub) po operacji), ktore beda umieszczone w galerii, wyrazaja zgode na ich udostepnienie bezterminowo, bez mozliwosci usuniecia ich z galerii, bez wzgledu na przyczyne;
* Uzytkownicy, ktorzy udostepnia zdjecia i usuna je, traca dostep do galerii bezpowrotnie;
* Prezentowane zdjecia uzytkowikow forum w galeriach są przekazane do użytkowania i wykorzystania za zgodą i wiedzą ich autorów na rzecz Beauty w Polsce.
W związku z powyższym zawierają one asygnatę loga Beauty w Polsce.
Wszelkie kopiowanie fragmentów lub całości prezentowanych zdjec bez zezwolenia jest nielegalne i zabronione, oraz będzie ścigane na mocy prawa naruszenia dóbr i o ochronie prawa autorskiego - Ustawa o prawie autorskim z 04.02.1994r. [Dz.U.00 nr 80 pozycja 904];
* Zabrania sie komentowania na forum zdjec umieszczonych w galerii !!!
Tylko na zyczenie wlasciciela zdjec;
* Jezeli nadeslane zdjecia beda wskazywaly na to, ze nie sa autentyczne, wzbudza watpliwosci u administratora lub moderatorow a sam uzytkownik nie bedzie chcial wyjasnic sprawy poprzez nadeslanie nowego kompletu zdjec lub konfrontacje ustna, administracja zastrzega sobie prawo usuniecia zdjec i zablokowania tego uzytkownika bez dalszych wyjasnien i bez mozliwosci odwolania. Zgloszenie zdjec do galerii oznacza akceptacje regulaminu oraz tego stanowiska w sposob bezwzgledny. Obecne stanowisko administracji w tej sprawie jest nieodwolalne, niepodwazalne i bezdyskusyjne, a wplyw na to mialy incydenty majace miejsce na forum;
* Administratorzy mogą odmówić wstępu do galerii zamkniętej lekarzom, oraz ich rodzinom, a także osobom mającym własne korzyści w promowaniu klinikii i lekarza, nawet po spełnieniu wszystkich kryteriów oraz każdej innej osobie.
Wszystkie zastrzeżenia w tej sprawie rozpatruje administrator i on podejmuje ostateczną decyzję w przyznaniu dostępu do galerii zamkniętej;
* Administratorzy Beauty w Polsce zastrzegaja sobie prawo przetwarzania i wykorzystywania nadesłanych do galerii danych oraz zdjęć na wszystkich polach ekspoloatacji. Nadesłanie zdjec równoznaczne jest z zaakceptowaniem podanych warunków.

Wszystkie zasady dotyczace Forum Beauty w Polsce znajduja sie w Regulaminie !!!

czytaj też dział "uwagi"
viewtopic.php?f=8&t=18547

Zablokowany

Wróć do „Regulamin Forum Beauty w Polsce”