ZDRADA :/

Moderator: Zespół I

Czy wybaczylabys zdrade?

Tak
63
17%
Nie
181
50%
W wyjatkowej sytuacji
117
32%
 
Liczba głosów: 361

Awatar użytkownika
kasia990kasia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2252
Rejestracja: 28 wrz 2009, 13:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZDRADA :/

Post autor: kasia990kasia » 03 gru 2009, 21:52

Gadałam z moim chłopakiem ale stwierdziliśmy,że nic nie powiemy. Ten chłopak i tak się wyprowadził od tej dziewczyny...
19.03.2010 powiększenie piersi ES VHP- 400 cc- Dr.Żukowska
15 Luty 2011 - Nosek i broda // Dr. Stępniewski
24 Sierpień 2012- poprawka nosa // Dr. Stępniewski ( niezadowolona !!! )
Wrzesień 2014 - koretka powiek + tłuszcz pod oczy // Dr Łoń
09.02 - poprawka powiek // Dr Łoń
28.03 - trzeci raz będę robiła nos (oby ostatni) - Dr Jadczak

Awatar użytkownika
violaaaaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 21 sie 2009, 17:53
Lokalizacja: Australia

Re: ZDRADA :/

Post autor: violaaaaa » 03 gru 2009, 23:17

Kasia, ja bym jej powiedziala...
Jak ona sie dowie o tym od kogos innego i dojdzie do niej, ze wiedzialas a nic jej nie ostrzeglas to dopiero bedzie...

Nic nie mowiac, kryjesz tego chlopaka i jego wyskoki...

Ja sie tak czasem zastanawiam ile % mezczyzn i kobiet zdradza?
Czy bylyscie w takiej sytuacji?
Powiekszanie piersi 22/08/2009: dr. Jarlinski, 325cc MPlus okragle Mentor, pod miesien.

'The path to wisdom is not being afraid to make mistakes...'

oliflora
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2010, 15:06

Re: ZDRADA :/

Post autor: oliflora » 14 lut 2010, 16:16

Witajcie, przeczytałam wszystkie posty i pierwszy raz poczułam, że w końcu komuś powiem..zdradziłam męża i nie mam wyrzutów sumienia..czemu?Nie wiem..
Poznałam mojego męża jako 19 latka, jest straszy ode mnie o 10 lat, wyjechałam za nim za granicę, zostawiłam wszystko..rodzinę, znajomych ..poszłam na żywioł. Zostawiłam dawną miłość(najlepszego kumpla) będąc gotowa na nową..tak myślałam.Przed wyjazdem mój przyjaciel, powiedział mi że mnie kocha, ale ja nie chciałam o tym słyszeć..byłam zakochana. Na urlopie w Polsce , spotkałam go, wylądowaliśmy w łózko, ale nic nie było miedzy nami..stchórzyłam, wiedziałam, ze nie zrobię tego bo jestem zaręczona..nie mogłam. On wyjechał po moim ślubie do UK i słuch o ni przepadł, a ja ciągle myślałam o nim będąc mężatką(szczęśliwą). Jakby on wtedy zapytał kogo wybieram.. wybrałabym obu..Bo tak samo mocno ich kochałam..z biegiem lat nasze małżeństwo popadło w rutynę, a ja byłam grzeczna..mąż nie wiem. Za młodu był z niego kawał cholery..spotykanie się z paroma kobietami na raz to było normalne, starałam się mu ufać..nie sprawdzałam i nie sprawdzam do tej pory gdzie jest i czy faktycznie pracuje do późna ..wole nie wiedzieć. Jednak przyszedł kryzys w naszym związku( któryś z kolei), zaczęliśmy żyć obok siebie, a mi to tak jakby pasowało. Zawsze bałam się odejść..że nie dam sobie rady z dzieckiem i w ogóle..Poznałam fajnego faceta, z podobną sytuacją(duszenia się w związku) i potem samo już poszło..al eto nie był tylko sex, to były godziny rozmów(których mi brakowało w domu), wspieranie się..i końcu odważyłam się odejść, nie dlatego że zdradziłam, ale dlatego że poczułam się silna, że dam radę i świat się nie zawali ..że też mam prawo być szczęśliwa i szanowana i bee mogła oddychać. Ale mąż chciał naprawić wszystko , ostatni raz spróbować..dałam mu szansę..jest dziecko, moją..boczną znajomość nadal utrzymuje bo widzę w nim swoja dawną utraconą miłość..czemu nie mam wyrzutów wiodąc tak jakby podwójne życie...bo mi już nie zależy..oddałam mu wszystko co miałam ..w zamian nie mam nic..jedyne co nas łączy to cudowne dziecko

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: ZDRADA :/

Post autor: majamajamaja » 14 lut 2010, 17:36

Odnosze wrazenie, ze chcesz sie zemscic Oliflora. Wrocilas do meza, ale i tak caly czas pewnie myslisz o swojej "bocznej" znajomosci. Myslisz, ze Twoj maz jest Ci teraz wierny?
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
onedream
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 197
Rejestracja: 18 paź 2009, 16:24

Re: ZDRADA :/

Post autor: onedream » 14 lut 2010, 22:07

Oliflora a nie rozważasz rozwiązać sytuacji definitywnie? Dzieci doskonale wyczuwają fałsz w związku, można polubownie się rozstać i zakończyć związek, który emocjonalnie już i tak się wypalił. Tym bardziej, że czujesz się już dość silna jak piszesz. W każdym razie życzę Ci powodzenia. Każda taka decyzja, to ogromny stres dla całej rodziny, ech, życie...
Ze wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.
pow. piersi - 2010?

oliflora
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2010, 15:06

Re: ZDRADA :/

Post autor: oliflora » 15 lut 2010, 13:33

majamajamaja , a czemu mam się mścić? To trochę dziwne określenie..poza tym nie sprawdzam męża czy mnie zdradza, nie doszukuję się..jeżli się dowiem to cóż..przełknę gorycz, jeżeli nie tym lepiej.
onedream, dziękuję Ci, myślałam o tym , ale ci dziecko i maż są do siebie bardzo przywiązani, w sumie..kręcę się w kółko. Wiem, że mąz mnie bardzo kocha i moze to głupio zabrzmi, ale boję się, ze sobie coś zrobi..bo jak już się ostatnio rozstawaliśmy, to powiedział,ze bez nas jego zycie nie ma celu i woli je zakończyć niż tak żyć..a wiem że jest do tego zdolny..nie wiem czy to już litość..czy strach

Awatar użytkownika
onedream
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 197
Rejestracja: 18 paź 2009, 16:24

Re: ZDRADA :/

Post autor: onedream » 15 lut 2010, 23:42

Oliflora może dajcie sobie jeszcze jedną szansę, może warto iść na terapię małżeńską... Wiesz, tak łatwo jest wszystko przekreślić, a tak trudno odbudować, bo to kosztuje dużo wysiłku. Takie kryzysy są paradoksalnie potrzebne, po to, żeby się potem odbić od dna i samemu sobie odpowiedzieć na pytanie: czego ja tak naprawdę chcę w życiu? Romans wcale nie jest rozwiązaniem, potem możesz czuć się wpuszczona we własne sidła, może boleć. Ale życie takie właśnie jest, że musimy sami decydować i ponosić konsekwencje tych decyzji. Może piszę teraz o rzeczach oczywistych, ale czasami szukamy takich oczywistych "porad" bo emocjonalnie czujemy się zagubieni (wiem to z autopsji). Trzymam kciuki!
Ze wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.
pow. piersi - 2010?

Awatar użytkownika
mmala22
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 26 lis 2007, 17:57
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Niedrogi detektyw z Bydgoszczy i okoloc.

Post autor: mmala22 » 17 lut 2010, 13:30

hej zekladam ten watek bo potrzebuje namiary na dobrego ale nie za drogiego detektywa.Czy mozecie mi podac jakies numery itd? albo pomysly jak sprawdzic czy cholopak mnie zdradza (envy
11 luty 2009-350,pod miesien,dr Brzuchanski
15 kwietnia 2008-calkowita korekta nosa dr Stepniewski

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Niedrogi detektyw z Bydgoszczy i okoloc.

Post autor: Aguuu » 17 lut 2010, 14:29

wynajmowanie detektywa to takie trochę.... dziwne. Jak mu nie ufasz, to się rozstań z nim, bez sensu być z kimś na dłuższą metę komu nie ufasz. W ogóle rozmawiałaś z nim? Czemu twierdzisz że Cię zdradza?
Porozmawiajcie, a jak nic z tego nie wyniknie to albo jakoś zaufaj mu, albo daj sobie spokój, bez sensu w ten sposób się męczyć i włączać do tego osoby trzecie.

A jak już, to w googlach są jakieś biura detektywistyczne, więc w ten sposób poszukaj.
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: Niedrogi detektyw z Bydgoszczy i okoloc.

Post autor: nesia » 17 lut 2010, 14:35

mmala22 pisze:albo pomysly jak sprawdzic czy cholopak mnie zdradza (envy
Najpierw powiedz nam jakie sytuacje czy zachowania Cie niepokoją jeśli chodzi o twego chłopaka - wtedy łatwiej nam bedzie cokolwiek proponować (clin
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”