ZDRADA :/

Moderator: Zespół I

Czy wybaczylabys zdrade?

Tak
63
17%
Nie
181
50%
W wyjatkowej sytuacji
117
32%
 
Liczba głosów: 361

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: ZDRADA :/

Post autor: avansavana1 » 01 gru 2009, 21:43

kasia990kasia pisze:Może nie na temat..ale proszę was o radę bo nie wiem kompletnie co robić :(

Mojego chłopaka siostra ma narzeczonego,którego wczoraj moja siostra spotkała w klubie. Kleił się do każdej dziewczyny,umawia się z innymi dziewczynami za jej plecami. Co mam zrobić,powiedzieć jej czy zostawić to w tajemnicy ? :(
To faktycznie jakiś playboy z tego mężczyzny, chociaż nie lubię nikogo oceniać, ale chyba niestety tak jest,z tego, co czytam...
Wydaje mi się, ze lepiej to przemilczeć i nic nie mówić. Sama byłam w podobnej sytuacji,kiedy narzeczony mojej przyjaciółki notorycznie był przyłapywany przeze mnie i resztę naszych wspólnych znajomych na takich 'wyskokach', gdy potem ja i druga koleżanka jej o tym delikatnie powiedziałyśmy, chciałyśmy jej zasugerować, że nie jest jej wart itd., ona jeszcze na nas się zobrażała, no stwierdziła, że jej go zazdrościmy, bo taki jest wspaniały, dobry i przystojny, że zazdrościmy, iż tak 'dobrze' im się układa, że on ją kocha, rozpieszcza...w konsekwencji od tej pory nie ma z nami kontaktu, a z nim też podobno już nie jest, może w końcu przejrzała na oczy lub sama coś dopatrzyła...
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
hoana
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 11 sie 2008, 01:45
Lokalizacja: Warszawa, UK, Poznań
Kontakt:

Re: ZDRADA :/

Post autor: hoana » 01 gru 2009, 21:56

echh.. baby to czasami sa slepe jak sa zakochane arf moze faktycznie nie mowic, albo przynajmniej sprobowac i wyczuc grunt. Mysle, ze ja bym sprobowala, jezeli byłaby to moja przyjaciolka, bo by mnie dreczyły wyrzuty sumienia.. a jakby sie skonczylo to zle dla mnie to bym przynajmniej wiedziala, ze probowalam pomoc.. hm sama nie wiem
27 kwiecieĂą 2009 - dr Kubasik - 325hp ES /juz po!!!!

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: ZDRADA :/

Post autor: avansavana1 » 01 gru 2009, 22:24

hoana pisze:echh.. baby to czasami sa slepe jak sa zakochane arf moze faktycznie nie mowic, albo przynajmniej sprobowac i wyczuc grunt. Mysle, ze ja bym sprobowala, jezeli byłaby to moja przyjaciolka, bo by mnie dreczyły wyrzuty sumienia.. a jakby sie skonczylo to zle dla mnie to bym przynajmniej wiedziala, ze probowalam pomoc.. hm sama nie wiem
Właśnie, ciężko tutaj cokolwiek doradzić, tak źle, tak nie dobrze...
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
kasia990kasia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2252
Rejestracja: 28 wrz 2009, 13:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZDRADA :/

Post autor: kasia990kasia » 01 gru 2009, 22:40

macie rację,przemyślałam to i stwierdzam,że nic nie mówię... ehhhh
19.03.2010 powiększenie piersi ES VHP- 400 cc- Dr.Żukowska
15 Luty 2011 - Nosek i broda // Dr. Stępniewski
24 Sierpień 2012- poprawka nosa // Dr. Stępniewski ( niezadowolona !!! )
Wrzesień 2014 - koretka powiek + tłuszcz pod oczy // Dr Łoń
09.02 - poprawka powiek // Dr Łoń
28.03 - trzeci raz będę robiła nos (oby ostatni) - Dr Jadczak

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: ZDRADA :/

Post autor: avansavana1 » 01 gru 2009, 22:41

kasia990kasia pisze:macie rację,przemyślałam to i stwierdzam,że nic nie mówię... ehhhh
I może tak faktycznie będzie najlepiej, może kiedyś sama 'coś' zobaczy, przekona się na własne oczy...
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
aldi090
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 365
Rejestracja: 31 lip 2009, 09:02
Lokalizacja: POLSKA, ŁÓDŹ
Kontakt:

Re: ZDRADA :/

Post autor: aldi090 » 02 gru 2009, 14:46

hoana pisze:echh.. baby to czasami sa slepe jak sa zakochane arf moze faktycznie nie mowic, albo przynajmniej sprobowac i wyczuc grunt. Mysle, ze ja bym sprobowala, jezeli byłaby to moja przyjaciolka, bo by mnie dreczyły wyrzuty sumienia.. a jakby sie skonczylo to zle dla mnie to bym przynajmniej wiedziala, ze probowalam pomoc.. hm sama nie wiem
też tak właśnie myślałam.... i teraz mam wyrzuty sumienia że..... chciałam pomóc, choć po latach stwierdzam że widocznie nie była przyjaciółką.... bo wyszło na to, że pewnie mam ochotę na tego jej fagasa i wcale nie chodzi mi o jej szczęście...
ale może hoana kiedyś przekonasz się sama i sama dokonasz wyboru czy mieć przyjaciółkę i dręczące sumienie czy nie mieć przyjaciółki a mieć wyrzuty, że jej się powiedziało ;)
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
http://emoty.blox.pl/resource/100.gifna pewno Bromahttp://emoty.blox.pl/resource/100.gif

Awatar użytkownika
hoana
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 11 sie 2008, 01:45
Lokalizacja: Warszawa, UK, Poznań
Kontakt:

Re: ZDRADA :/

Post autor: hoana » 02 gru 2009, 18:10

aldi mam nadzieje, ze nigdy nie zostaje postawiona przed takim wyborem.. tak naprawde nie wiem co bym zrobila, z drugiej jednak strony co bym zrobila jakby moja przyjaciolka przyszla do mnie i powiedziala , ze moj facet chodzi na boki.. nie sadze zebym ja odprawila i obrazila sie na smierc do konca zycia.. mam za przyjaciolki i dobre kolezanki naprawde super dziewczyny i nie sadze zeby ktoras z nich kłamała w takiej sprawie i mam nadzieje, ze one maja do mnie takie samo zaufanie jak ja mam do nich ;)
27 kwiecieĂą 2009 - dr Kubasik - 325hp ES /juz po!!!!

Awatar użytkownika
maluda6
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1415
Rejestracja: 03 lip 2008, 00:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: ZDRADA :/

Post autor: maluda6 » 02 gru 2009, 18:14

kasia
postaw sie tez w odwotnej sytuacji, kiedy
to Twoja przyjaciolka wie, ze Twoj facet robi skoki w bok i Ci nie mowi,
trzyma to w tajemnicy.
70B + 375cc,
mentorki okrÂągle, wysoki profil, dr Skupin :)
19.V.2009r.

Awatar użytkownika
hoana
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 11 sie 2008, 01:45
Lokalizacja: Warszawa, UK, Poznań
Kontakt:

Re: ZDRADA :/

Post autor: hoana » 02 gru 2009, 18:32

maluda otoz to 8-) z drugiej strony to nie jest przyjaciolka tylko siostra chłopaka, wiec moze dobrze powiedziec chlopakowi chociaz :-|
27 kwiecieĂą 2009 - dr Kubasik - 325hp ES /juz po!!!!

Awatar użytkownika
maluda6
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1415
Rejestracja: 03 lip 2008, 00:23
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: ZDRADA :/

Post autor: maluda6 » 03 gru 2009, 21:49

hoana mysle, ze to byloby rozsadne,
albo razem albo on zadecyduje co z tym dalej zrobic,
a Ty bedziesz miala czyste sumienie, ze cos z tym zrobilas.
no w kazdym razie czystsze...
70B + 375cc,
mentorki okrÂągle, wysoki profil, dr Skupin :)
19.V.2009r.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”