ZDRADA :/

Moderator: Zespół I

Czy wybaczylabys zdrade?

Tak
63
17%
Nie
181
50%
W wyjatkowej sytuacji
117
32%
 
Liczba głosów: 361

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Re: ZDRADA :/

Post autor: szpaczek » 27 lut 2010, 09:58

czy może warto zacisnąć zęby, żeby ono było szczęśliwe? nie , nie warto , dzieci pięknie się adoptują do nowych sytuacji i jeżeli mają mądrych rodziców to rozwód nie musi wcale być traumatycznym przeżyciem dla dziecka.Szkoda Twojego życia na takie poświęcenie bo masz tylko jedno.
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: ZDRADA :/

Post autor: lil sexy » 27 lut 2010, 11:29

Jako dziecko, którego rodzice się rozwiedli podpisuję się pod słowami szpaczka w 100%. Pewnie, że jakbym miała wybór to wolałabym mieć pełną rodzinę, ale jeśli mam wybierać pomiędzy pokłóconymi rodzicami razem i szczęśliwy,i oddzielnie to wybieram drugą opcję. Nie wierzę w to, że między moim i rodzicami po rozwodzie zawsze było ok, ale ja tego nie odczuła. Od długiego czasu mają ze sobą bardzo dobry kontakt, mogą się ze sobą normalnie spotkać porozmawiać i sobie nawzajem pomóc jeśli zachodzi taka potrzeba. A że nie mieszkają razem i każdy ma swoje oddzielnie poukładane życie? Tak bywa.
Wydaje mi się, że czasem lepiej rozstać się wcześnie i pozostać w dobrych stosunkach niż czekać aż konflikt się zaognia i wspólne pretensje narastają.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: ZDRADA :/

Post autor: majamajamaja » 27 lut 2010, 14:25

Jako dziecko, ktorego rodzice sie nie rozwiedli, natomiast sobie i nam - dzieciom - codziennie obrzydzali zycie wiecznymi, wielogodzinnymi klotniami, podpisuje sie pod moimi poprzedniczkami.
Wolalabym lata pomiedzy moim 11-17 rokiem zycia przeskoczyc w zyciorysie. Po tym czasie przychodzilam do domu tylko, aby sie wyspac, uwazalam na to, aby nie zostawac w tym skloconym domu dluzej niz pare godzin. Najwczesniej jak moglam, wynioslam sie z domu. Takie sa skutki utrzymywanej na sile rodzinki, od czego wszyscy dostali bolow brzucha.

Oliflora - dziecko bedzie szczesliwe, jesli mama bedzie szczesliwa. Co chcesz przekazac dziecku: ze trzeba sie tak przemeczac, jak Ci Twoja mama doradza? Twoja mama nie potrafi sobie wyobrazic innego rozwiazania, bo kiedys samotna kobieta z dzieckiem byla na straconej pozycji. Glownie ze wzgledu na finanse. I socjalnie.
Czasy sie na szczescie zmienily (clapping
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

oliflora
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2010, 15:06

Re: ZDRADA :/

Post autor: oliflora » 27 lut 2010, 18:24

dziewczyny dzięki za rady, nawet nie wyobrażacie sobie jakie to ważne gdy ktoś zupełnie neutralny jak Wy powiecie mi co mam robić. Macie rację w 100%, chyba jednak poukładam sobie wszystko i rozstaniemy się jak ludzie(mam nadzieję). Jego jednak nim do tego dojdzie muszę pozałatwiać kilka spraw ;) jeszcze raz dzięki (heart

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: ZDRADA :/

Post autor: majamajamaja » 27 lut 2010, 19:25

Powodzenia Oliflora!
Najwazniejsze, to pozbyc sie zludzen w tej calej sytuacji i wiedziec, czego sie chce. Reszta juz nie jest wtedy straszna.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
onedream
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 197
Rejestracja: 18 paź 2009, 16:24

Re: ZDRADA :/

Post autor: onedream » 28 lut 2010, 16:32

Oliflora - dziecko bedzie szczesliwe, jesli mama bedzie szczesliwa. Co chcesz przekazac dziecku: ze trzeba sie tak przemeczac, jak Ci Twoja mama doradza? Twoja mama nie potrafi sobie wyobrazic innego rozwiazania, bo kiedys samotna kobieta z dzieckiem byla na straconej pozycji. Glownie ze wzgledu na finanse. I socjalnie.
Czasy sie na szczescie zmienily (clapping[/quote]

Maja świetnie to ujęłaś (yes)
Ze wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.
pow. piersi - 2010?

Awatar użytkownika
dosia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1707
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:36

Re: ZDRADA :/

Post autor: dosia » 28 lut 2010, 23:53

ech , ze to wszystko musi być takie trudne (pleure , czasem myślę że lepiej być singlem .

Awatar użytkownika
violaaaaa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 333
Rejestracja: 21 sie 2009, 17:53
Lokalizacja: Australia

Re: ZDRADA :/

Post autor: violaaaaa » 12 mar 2010, 12:39

Wszystko ma swoje dobre i zle strony...
Musimy same podejmowac decyzje, bo my bedziemy zyly z jej konsekwencjami...
Powiekszanie piersi 22/08/2009: dr. Jarlinski, 325cc MPlus okragle Mentor, pod miesien.

'The path to wisdom is not being afraid to make mistakes...'

lizaliza
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 30
Rejestracja: 30 lis 2013, 21:10

Re: ZDRADA :/

Post autor: lizaliza » 05 mar 2014, 00:52

A czym jest zdrada ? Zawsze powtarzam swojemu mężowi, jeśli już , to nie chcę nic wiedzieć ale jeśli nakryję cię na zdradzie to pojadę do Paszy /Paweł/ do Brześcia i on będzie wiedział co z tobą zrobić. A tak trochę z żartem , to zdrady nie ma do puki nie zakochamy się w drugiej osobie. To moja maksyma życiowa. (brokenheart

Awatar użytkownika
welmas
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 52
Rejestracja: 05 mar 2014, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Re: ZDRADA :/

Post autor: welmas » 10 mar 2014, 21:16

Ja bym nie wybaczyła, uważam że jak ktoś raz zdradził to zrobi to ponownie (thinking
15.05.2014- nowy nosek, dr Muraszko-Kuźma
przed i tydzień po http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=100" onclick="window.open(this.href);return false;
miesiąc po http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 25#p837425" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”