ZDRADA :/

Moderator: Zespół I

Czy wybaczylabys zdrade?

Tak
63
17%
Nie
181
50%
W wyjatkowej sytuacji
117
32%
 
Liczba głosów: 361

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Niedrogi detektyw z Bydgoszczy i okoloc.

Post autor: ola banderola » 17 lut 2010, 15:06

Nesia ma rację (yes) A, co więcej czasami nasza wyobraźnia jest przesadna i można sobie tylko nieprzemyslanymi do końca działaniami skomplikować życie i niepotrzebnie skrzywdzić kogoś, kto jest zupełnie niewinny (clin

Awatar użytkownika
mmala22
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 26 lis 2007, 17:57
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Re: Niedrogi detektyw z Bydgoszczy i okoloc.

Post autor: mmala22 » 18 lut 2010, 00:12

Chodzi o to,ze ciagle mnie oklamuje.jakis czas temu odkrylam ze wchodzi na czat i ma drugie konto email.oczywiscie sie nie przyznal do niczego,klamal w zywe oczy.pozniej bylo dobrze,milosc itd.oczywiscie na koncie nie bylo zadnych emaili.pozniej zaczely sie wymowki jak chcialam z nim jechac do pl,a to niby bilet za 400zl,pozniej mial przyjechac prosto do mnie na wesele oczywiscie pzryjechal ale najpierw polecial na 2 dni do siebie-nie wiedzialam o tym.teraz znow kolejny wyjazd,mielismy jechac razem,zaczal krecic ze bede sama on tylko na 2 dni pzryjedzie oczywiscie do siebie no a potem ze na 2 dni to za krotko i w sumie zostanie po swietach tydz(ja mialam juz wrocic).z tym wyjazdem na wielkanoc to kombinowal dosc dlugo.to samo bylo jak byl u mnie,przywiozl mnie po operacji i zapiepszal 420 km zeby tylko byc u siebie,chociaz byl snieg itd.kilka razy pyt go czemu ciagle chce sam do pl latac i czy ma nowe(3 juz) konto email-oczywiscie zapewnienia,ze on jest szczery nic nie ukrywa i mnie kocha,chce spedzic reszte zycia ze mna.A gdy bylo fajnie na pyt o slubie itd mowi ze na dzien dzisiejszy nie wiem bo jest za mlody itd.dzis odkrylam nowe konto email.zwolnil sie z pracy jauslyszal ze mam dziwny glos,po klotni pokazal mi konto,pelno maili od lasek,zdjec itp i znow ze kolezanki itp ze na czacie poznal...

acha no i oczywiscie zapewnienia ze fizycznie mnie nie zdradzil ale jest facetem i mu brakuje gadania z dziewczynami itd same klamstwa.uwierzylabym ze mu sie nudzi i siedzie czasem na czacie ale nie rozumiem po co dawac komus email i to jeszcze ukrywany. a jak otwieral mi email i pokazal co tam jest to oczywiscie rece mu sie trzesli i robil to tak szybko-oczywiscie nie obylo sie bez udawania ze on nie wie co ta za konto i nie zna hasla. konto zalozyl ponad pol roku temu czyli po klotni o pierwsze i obietnicach ze juz nie bedzie itd najlepsze jest to ze twierdzi,ze nic nie zrobil i mi sie znowu cos ubzduralo,bo przeciez to nie jest zdrada,on tak na to nie patrzy i nie wie o co mi chodzi,nawet stwierdzil ze nie zaluje i nie czuje sie winny.wiedzial co bedzie jak sie dowiem o kolejnym koncie,mowilam mo ze to koniec a on robi ze mnie idiotke,a przeciez on mnie tak kocha przeciez dzieci i slub mial byc.hahahhaha pytalam o detektywa bo bylam zdenerwowana,chcialam mu poprostu udowodnic czarno na bialym ze sie z nimi spotyka(gdyby tak nie bylo nie kombinowal by z wyjazdami) szukam sobie pokoju i sie wynosze od tego k... najgorsze ze on sie teraz tak zachowuje jakbym to byla moja wina ze sie klocimy i ma do mnie pretensje... i udaje mu sie bo powoli zaczynam myslec ze przeciez mu sie nudzilo itd..... boje sie jedynie ze nie dam rady odejsc...jest mi tak przykro i ciezko.....
11 luty 2009-350,pod miesien,dr Brzuchanski
15 kwietnia 2008-calkowita korekta nosa dr Stepniewski

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: Niedrogi detektyw z Bydgoszczy i okoloc.

Post autor: bluebeleczka » 18 lut 2010, 00:36

...po co ci ten detektyw skoro wiesz to co wiesz?
szkoda na to pieniedzy. zamiast tego wez jakas bliska frendke i wyskoczcie sobie gdzies na krotkie sloneczne wakacje.
dzis nie dasz rady odejsc, tak ci sie wydaje a za nastepne 10 lat bedziesz zalowac ze dzis nie odeszlas.
szkoda najpiekniejszych lat na troski.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

wesolaania
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 284
Rejestracja: 25 paź 2008, 12:48
Lokalizacja: Dublin

Re: Niedrogi detektyw z Bydgoszczy i okoloc.

Post autor: wesolaania » 18 lut 2010, 01:57

mmala22 olej go,mloda jestes on nie pierwszy i nie ostatni.
Jeszcze wspomnisz slowa cioci Wesolej,jak za pare lat bedziesz szczesliwie zakochana w kims innym a ten obecny bedzie tylko mglistym wspomnieniem.
Wiem co czujesz,sama bylam w podobnej sytuacji i tez chcialam wydawac 600 euro na detektywa.Po prostu chcesz zobaczyc na wlasne oczy cos co i tak w glebi duszy juz wiesz.Szkoda kasy,czasu i nerwow!!!!

Trzymaj sie cieplutko .

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: Niedrogi detektyw z Bydgoszczy i okoloc.

Post autor: nesia » 18 lut 2010, 08:31

Z Twojego opisu sprawa jest jasna, chłopakowi jeszcze nie w głowie stały związek (clin
Dziewczyny dobrze piszą - daj spobie spokój, na siłę go nie przytrzymasz a karmić sie jego kłamstwami też nie ma sensu. Po co masz sie cięgle denerwowac, starzeć przez nerwy szybciej inni, a na detektywa - w tym układzie szkoda kasy - sprawa jest jasna (jak ktos radził - za te kasę wyskocz na wakacje, a ja proponuje SPA) (clin
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Niedrogi detektyw z Bydgoszczy i okoloc.

Post autor: ola banderola » 18 lut 2010, 11:06

wesolaania pisze:mmala22 olej go,mloda jestes on nie pierwszy i nie ostatni.
Jeszcze wspomnisz slowa cioci Wesolej,jak za pare lat bedziesz szczesliwie zakochana w kims innym a ten obecny bedzie tylko mglistym wspomnieniem.
Wiem co czujesz,sama bylam w podobnej sytuacji i tez chcialam wydawac 600 euro na detektywa.Po prostu chcesz zobaczyc na wlasne oczy cos co i tak w glebi duszy juz wiesz.Szkoda kasy,czasu i nerwow!!!!

Trzymaj sie cieplutko .
Podpisuję się pod tym, szkoda czasu na takiego palanta, nie ten będzie inny - kwestia czasu, a tego kwiatu pół światu, więc głowa do góry i bądź silna!!!!!!!!!

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mmala22
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 26 lis 2007, 17:57
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Re: Niedrogi detektyw z Bydgoszczy i okoloc.

Post autor: mmala22 » 18 lut 2010, 11:51

dzieki dziewczyny,bardzo mi pomagacie.Wiadomo ja nie umiem prawidlowo ocenic sytuacji bo jestem w jej srodku i dochadza jeszcze uczucia noi watpliwosci ze przeciez on by mi tego nie zrobil... najbardziej zabolalo,ze po 1 ukrywanym emailu powiedzialam jasno i wyraznie "jeszcze raz i koniec z nami" a za kilka tyg byl ten nastepny raz.a ja mu ufalam (punch najlepsze jest to ze od rana dostaje piekne smsy i zapewnienia ze on tylko pisal hahaha
moze niecg moderatorki przeniosa ten watek do zdrady czy cos w tym rodzaju.
11 luty 2009-350,pod miesien,dr Brzuchanski
15 kwietnia 2008-calkowita korekta nosa dr Stepniewski

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: Niedrogi detektyw z Bydgoszczy i okoloc.

Post autor: nesia » 18 lut 2010, 11:58

mmala22 pisze: najbardziej zabolalo,ze po 1 ukrywanym emailu powiedzialam jasno i wyraznie "jeszcze raz i koniec z nami" a za kilka tyg byl ten nastepny raz.a.
No i sama widzisz jesli teraz nie postapisz zdecydowanie, to możesz sie pozegnać ze spokojnym zyciem z tym facetem...
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

Awatar użytkownika
mmala22
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 26 lis 2007, 17:57
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Re: Niedrogi detektyw z Bydgoszczy i okoloc.

Post autor: mmala22 » 19 lut 2010, 11:36

dlugo o tym rozmawialismy,sprawdzilam kilka emaili i to sa naprawde kolezanki.a on twierdzi ze bal mi sie pow bo bal sie mojej reakcji,dzis znalazlam pokoj,pzreprowadzam sie moze w poniedz.mimo ze mu wierze nie zmienia to faktu ze mnie oklamal i oszukal.zreszt a obiecal ze sie to nigdy nie powtorzy,wczoraj mu pow ze rozumiem ze od czasu do czasu posziedzi na czacie ale po cholere mu zdjecia dziewczyn z ktorymi pisze. wyprowadzam sie i przemysle wszystko,moze sie on wkoncu obudzi i wydorosleje....moze jeszcze kiedys sie pogodzimy....wiem ze mnie nie zdradzil fizycznie ale okazal brak szacunku.
11 luty 2009-350,pod miesien,dr Brzuchanski
15 kwietnia 2008-calkowita korekta nosa dr Stepniewski

Awatar użytkownika
nesia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3812
Rejestracja: 29 gru 2006, 12:47

Re: Niedrogi detektyw z Bydgoszczy i okoloc.

Post autor: nesia » 19 lut 2010, 12:02

(yes) decyzja, teraz trzymaj sie dzielnie i trzeźwo oceniaj sytuację jaka teraz bedzie w kontakcie po miedzy Tobą a nim. Powodzenia (happy
23.02.07 - ;)

Uroda to weksel honorowany na całym świecie za okazaniem.
Giacomo Casanova

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”