ZDRADA :/

Moderator: Zespół I

Czy wybaczylabys zdrade?

Tak
63
17%
Nie
181
50%
W wyjatkowej sytuacji
117
32%
 
Liczba głosów: 361

samanta_kafe
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 1799
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:59
Lokalizacja: warszawa

Re: ZDRADA :/

Post autor: samanta_kafe » 25 wrz 2009, 14:10

Eliza84 pisze:Ponad to wedlug mnie zdrada to ponizenie swojego partnera. To tak jakby ktos dal mi policzek i powiedzial nie jestes dla mnie wystarczajaca, wyrabiasz 50%, sa lepsze. Nie potrafilabym zrobic czegos takiego osobie, ktora kocham i nie wyobrazam sobie, zeby osoba, ktora mnie kocha zrobila mi cos takiego. Dlatego to definitywny koniec.
popieram..
ale jako że..
aldi090 pisze:zapierać się, że NAPEWNO nie wybaczę nie ma najmniejszego sensu...życie weryfikuję wszystko :roll:
to myslę, że pewnie potrzebowałabym się zemścić.. zrobić mu to samo, co on mi, żeby poczuł to samo itd.
jednym się to może wydać głupie czy szczeniackie, ważne że mi by to pomogło.. :roll:

może wtedy umiałabym odpuścić zdradę. w każdym razie wybaczyc, jeszcze przyjąć na siebie część winy, i zapomnieć.. nie :-|
27 kwietnia '09 - dr Broma - mentor round 325cc HP PDT_Love_16

Awatar użytkownika
aldi090
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 365
Rejestracja: 31 lip 2009, 09:02
Lokalizacja: POLSKA, ŁÓDŹ
Kontakt:

Re: ZDRADA :/

Post autor: aldi090 » 25 wrz 2009, 14:54

samanta_kafe pisze:to myslę, że pewnie potrzebowałabym się zemścić.. zrobić mu to samo, co on mi, żeby poczuł to samo itd...
ale to trzeba by stworzyć odrębny temat: "ZEMSTA!!!"
Bo ja jestem strasznie mściwa!!! :-D
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
http://emoty.blox.pl/resource/100.gifna pewno Bromahttp://emoty.blox.pl/resource/100.gif

Eliza84
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 96
Rejestracja: 08 sty 2008, 19:09
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ZDRADA :/

Post autor: Eliza84 » 28 wrz 2009, 22:56

Aldi090 masz racje. Ja odpukac nie doswiadczylam zdrady. Taka jest moja teoria, ale gdyby przyszlo co do czego (odpukac) staralabym sie byc konsekwentna i jednak odejsc. W kazdym razie rzeczywiscie nigdy nie wiadomo jak sie zycie ulozy. Juz nie raz lapalam sie na tym, ze w teorii bylam zasadnicza i dokladnie wiedzialam co powinnam zrobic, a w praktyce...no coz, ciezko bylo to czasami zastosowac i wychodzilo wrecz odwrotnie :roll:

Awatar użytkownika
kasia3210
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 698
Rejestracja: 09 mar 2009, 13:34
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: ZDRADA :/

Post autor: kasia3210 » 29 wrz 2009, 08:18

Dziewczyny a moze by tak jezeli mialybysmy zamiar kopnac takiego faceta kundla w d... po jego zdradzie, to moze wlasnie wtedy zemsta moglaby wygladac tak ze: majac juz wiecej czasu dla siebie robimy wszystko zeby taki kundel zalowal kazdej sekundy spedzonej z kundlica :-D czyli ...idziemy na zakupy, do kosmetyczki, fryzjera, masazysty ;) i poswiecamy sobie duzo czasu - na pielegnacje wnetrza i zewnetrza. Staramy sie pokochac siebie, nosic przy takim faceciku wysoko zadarta glowe i miec do siebie szacunek i nie puszczac sie tak jak nasz (tfu tfu tfu) kundel sie puscil.
Hehe, mysle ze to bylaby moja zemsta :badgrin:
"...Jesli jakas kobieta moze mi odbic faceta, to niech go sobie bierze, bo ja juz bym go nie chciala !.." (Argov Sherry - Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy)
30-03-2009 - dr K. Ostrowska-Clark - 510FX Allergan 350gr (12.5x13.0x5.6)

samanta_kafe
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 1799
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:59
Lokalizacja: warszawa

Re: ZDRADA :/

Post autor: samanta_kafe » 29 wrz 2009, 11:22

kasia3210 pisze:Dziewczyny a moze by tak jezeli mialybysmy zamiar kopnac takiego faceta kundla w d... po jego zdradzie, to moze wlasnie wtedy zemsta moglaby wygladac tak ze: majac juz wiecej czasu dla siebie robimy wszystko zeby taki kundel zalowal kazdej sekundy spedzonej z kundlica :-D czyli ...idziemy na zakupy, do kosmetyczki, fryzjera, masazysty ;) i poswiecamy sobie duzo czasu - na pielegnacje wnetrza i zewnetrza
ja tak żyję na codzień, więc niewiele pewnie by podziałało :badgrin:
dla zaspokojenia żądzy zemsty chyba wolałabym spróbować tego samego.. nie jak w tym dowcipie, że jak mnie facet zdradził pierwszy raz, to ja go zdradziłam trzy razy, jak mnie zdradził drugi raz, to ja jego sześć razy, a jak mnie zdradził trzeci raz to pogoniłam dziada, przecież nie będę z siebie dziwki robić :badgrin:
ale.. :badgrin: :badgrin:
kasia3210 pisze:"...Jesli jakas kobieta moze mi odbic faceta, to niech go sobie bierze, bo ja juz bym go nie chciala !.." (Argov Sherry - Dlaczego mezczyzni kochaja zolzy)
to prawda 8-)
27 kwietnia '09 - dr Broma - mentor round 325cc HP PDT_Love_16

Awatar użytkownika
kasia990kasia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2252
Rejestracja: 28 wrz 2009, 13:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZDRADA :/

Post autor: kasia990kasia » 01 gru 2009, 14:37

Może nie na temat..ale proszę was o radę bo nie wiem kompletnie co robić :(

Mojego chłopaka siostra ma narzeczonego,którego wczoraj moja siostra spotkała w klubie. Kleił się do każdej dziewczyny,umawia się z innymi dziewczynami za jej plecami. Co mam zrobić,powiedzieć jej czy zostawić to w tajemnicy ? :(
19.03.2010 powiększenie piersi ES VHP- 400 cc- Dr.Żukowska
15 Luty 2011 - Nosek i broda // Dr. Stępniewski
24 Sierpień 2012- poprawka nosa // Dr. Stępniewski ( niezadowolona !!! )
Wrzesień 2014 - koretka powiek + tłuszcz pod oczy // Dr Łoń
09.02 - poprawka powiek // Dr Łoń
28.03 - trzeci raz będę robiła nos (oby ostatni) - Dr Jadczak

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: ZDRADA :/

Post autor: avansavana1 » 01 gru 2009, 14:57

Tropem Dody - "mężczyzna, który zdradził zasługuje na drugą szansę,ale... u innej kobiety".
Zdrady osobiście nigdy nie wybaczę! Gorzej, gdy niewierność partnera jest tak ukryta, że nic się nie wiem, nie domyśla...
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
aldi090
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 365
Rejestracja: 31 lip 2009, 09:02
Lokalizacja: POLSKA, ŁÓDŹ
Kontakt:

Re: ZDRADA :/

Post autor: aldi090 » 01 gru 2009, 15:28

kasia990kasia pisze:Może nie na temat..ale proszę was o radę bo nie wiem kompletnie co robić :(

Mojego chłopaka siostra ma narzeczonego,którego wczoraj moja siostra spotkała w klubie. Kleił się do każdej dziewczyny,umawia się z innymi dziewczynami za jej plecami. Co mam zrobić,powiedzieć jej czy zostawić to w tajemnicy ? :(
Kasia powiem na moim przykładzie - miałam kiedyś przyjaciółkę - i już jej nie mam - bo też jej powiedziałam co jej facet robi za jej plecami arf
więcej razy tego nie zrobię - nigdy nikomu - niech każdy się przekonuje sam :-D
Prawdziwe szczęście daje jedynie marzenie o przyszłym szczęściu...
http://emoty.blox.pl/resource/100.gifna pewno Bromahttp://emoty.blox.pl/resource/100.gif

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: ZDRADA :/

Post autor: lil sexy » 01 gru 2009, 20:54

kasia aldi ma rację. Najlepiej się nie wtrącać, bo to ty będziesz tą najgorszą, a nie facet. Moja przyjaciółka ma beznadziejnego faceta, który kompletnie jej nie szanuje i fatalnie się wobec niej zachowuje. Próbowałam jej kiedyś zwrócić na to uwagę, że tak nie powinno być itp. i w ogóle nawet nie chciała mnie słuchać i stwierdziła że jej z nim dobrze. Pewnie gdybym bardziej na nią naciskała żeby "przejrzała na oczy" to pewnie byłoby tak, że oni co najwyżej by się pokłócili, a my nie byłybyśmy już przyjaciółkami.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
hoana
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 11 sie 2008, 01:45
Lokalizacja: Warszawa, UK, Poznań
Kontakt:

Re: ZDRADA :/

Post autor: hoana » 01 gru 2009, 21:37

avansavana1 pisze:Tropem Dody - "mężczyzna, który zdradził zasługuje na drugą szansę,ale... u innej kobiety".
hihi dobre, musze to zapamietac 8-)
27 kwiecieĂą 2009 - dr Kubasik - 325hp ES /juz po!!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”