ZDRADA :/

Moderator: Zespół I

Czy wybaczylabys zdrade?

Tak
63
17%
Nie
181
50%
W wyjatkowej sytuacji
117
32%
 
Liczba głosów: 361

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: ZDRADA :/

Post autor: majamajamaja » 19 lut 2010, 21:44

oliflora pisze: Poznałam mojego męża jako 19 latka, jest straszy ode mnie o 10 lat, wyjechałam za nim za granicę, zostawiłam wszystko..rodzinę, znajomych ..poszłam na żywioł. Zostawiłam dawną miłość(najlepszego kumpla)

mąż (...) Za młodu był z niego kawał cholery..spotykanie się z paroma kobietami na raz to było normalne, starałam się mu ufać..nie sprawdzałam i nie sprawdzam do tej pory gdzie jest i czy faktycznie pracuje do późna .

mi już nie zależy..oddałam mu wszystko co miałam ..w zamian nie mam nic..
Piszesz tak doslownie, ze tyle dla niego zostawilas, ze mu wszystko oddalas. Dziewczyno, widzisz to jako poswiecenie sie z Twojej strony i chcesz duzo nadrobic!

A jesli on Cie teraz szantazuje, ze sobie cos zrobi, to wymaga od Ciebie znowu wiecej poswiecenia i Ty na to przystajesz. Nadal tego nie zauwazasz???
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
bettty
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 316
Rejestracja: 22 gru 2007, 22:43

Re: Niedrogi detektyw z Bydgoszczy i okoloc.

Post autor: bettty » 20 lut 2010, 18:45

z tgo co opisujesz chyba juz zawsze byłabym podejzliwa co do niego.i niebyłabym w 100% to ze to tylko kolezanki to po co mu foty. mi tu cos ''smierdzi''.przpraszam ale jestem wyczulona na takie cos bo sama przez to przeszłam.tyle ze osobiscie sledziłam samochodem i się przekonałam na własne oczy ze był palantem.szkoda było czasu łez, teraz to wiem.
dobra decyzja z tą wyporwadzką.nie wiem w jakim jest wieku ale mój był młodszy odmnie o 2 lata i brakowało mu tego zeby sie ''wyszaleć''.(tak zaszalał ze wpadł z pierwszą panienką (giggle )

nie załuje decyzji bo poznałam kogos lepszego i za 3 mies sie pobieramy. (rofl
400 ,420 HP mentor .
Cele :68/65/62

Awatar użytkownika
dosia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1707
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:36

Re: ZDRADA :/

Post autor: dosia » 22 lut 2010, 17:17

mmala , i co wyprowadziłaś się???

Awatar użytkownika
mmala22
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 26 lis 2007, 17:57
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Re: ZDRADA :/

Post autor: mmala22 » 22 lut 2010, 18:17

tak dzis sie wyprowadzilam...on caly czas dzwoni itd kupil mi wczoraj drogi lancuszek na szyje,masakra. wczoraj jeszcze dlugo rozmawialismy i wierze mu ze mnie nie zdradzil fizycznie,ze czasem potzrebowal siasc na czata i poprostu popisac itd zapewnial ze mnie kocha i lecialy mu lzy ale nie moglam zrobic inaczej...smutno mi dzis ale to jego wina...wiem ze jeszcze bedziemy razem ale za szybko nie odpuszcze (angel
11 luty 2009-350,pod miesien,dr Brzuchanski
15 kwietnia 2008-calkowita korekta nosa dr Stepniewski

Awatar użytkownika
onedream
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 197
Rejestracja: 18 paź 2009, 16:24

Re: ZDRADA :/

Post autor: onedream » 23 lut 2010, 19:08

mmala nie daj się zwieść czułym słówkom i prezentom. To taktyka facetów, kiedy naskrobią. Jeśli ktoś ma takie ciągąty teraz, to pomyśl jak będzie później, kiedy będzie ślub i dzieci. Gdzie się wtedy wyprowadzisz? Nie uciekniesz tak łatwo i szybko. Teraz wydaje Ci się, że to tragedia żyć bez niego, ale uwierz mi, że później to jest dopiero tragedia, kiedy jest już rodzina i zobowiązania. Tacy faceci (ludzie) nie zmieniają się tak łatwo (raczej mało prawdopodobne). Jak dla mnie facet byłby skreślony. Szansę poprawy miał już za pierwszym razem i znów to zrobił. Pomyśl o tym. Nie szanuje Ciebie. Chyba nie wierzysz, że zdjęcia jakiś nieznanych kobiet i zakładanie tajnych kont świadczą o dobrych intencjach? Nie gniewaj się, ale dla mnie to typowy przykład niedojrzałego faceta, który w dodatku Cię wykorzystuje wmawiając Ci, że to Ty masz problem, bo to co robi to przecież nic złego (?!). Nie cierp więcej przez niego! Pozdrówki:)
Ze wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.
pow. piersi - 2010?

Awatar użytkownika
mmala22
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 26 lis 2007, 17:57
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Re: ZDRADA :/

Post autor: mmala22 » 24 lut 2010, 16:28

wow... masz racje,czuje ze tak jest ale chyba sama sobie zaprzeczam ze sie zmieni (envy
11 luty 2009-350,pod miesien,dr Brzuchanski
15 kwietnia 2008-calkowita korekta nosa dr Stepniewski

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: ZDRADA :/

Post autor: majamajamaja » 24 lut 2010, 19:54

Wiecie co, jak dobrze, ze na tym forum mozemy tak szczerze porozmawiac.
Jesli ja bym sie pytala o cos jakiejs mojej znajomej, to pewnie nie otrzymalabym takiej bezposredniej odpowiedzi, tylko cos lagodzacego. A przeciez wiadomo, ze samej nie widzie sie spraw obiektywnie.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
onedream
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 197
Rejestracja: 18 paź 2009, 16:24

Re: ZDRADA :/

Post autor: onedream » 24 lut 2010, 22:07

mmala22 pisze:wow... masz racje,czuje ze tak jest ale chyba sama sobie zaprzeczam ze sie zmieni (envy
Czasami musimy się po prostu chyba same przekonać na własnej skórze czy decyzja była dobra. Nie wmawiaj sobie tylko jednego, że to Ty masz problem (np. z zaufaniem, nieuzasadnioną zazdrością itp.) tylko ON - to typowy syndrom ofiary: ktoś Cię skrzywdzi a TY czujesz się winna tej sytuacji. Do tego potrafi Ci wmówić wszystko, co tylko chce, że to Twoja wina, bo na przykład za mało z nim rozmawiasz, on potrzebuje koleżanki, bo jest samotny itd. Tak zagłusza swoje wyrzuty sumienia. Uważaj na siebie i na takich toksycznych facetów.

maja masz zupełną rację:). Mam sporo doświadczeń tego typu i wiem, że najlepsza koleżanka nie będzie potrafiła tak obiektywnie ocenić sytuacji, jak anonimowa osoba.
Ze wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej.
pow. piersi - 2010?

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: ZDRADA :/

Post autor: majamajamaja » 24 lut 2010, 23:00

Onedream, to dlatego, kiedy mi cos dziwnego chodzi po glowie, to od razu na forum!
Moze to jest dziwne, ale problemy z facetami zawsze sie ma, nawet jesli jest sie w zwiazku szczesliwa, to i tak wystarczajaco duzo drani naokolo sie placze. Oczywiscie nie ma to porownania z rozsterkami sercowymi.
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

oliflora
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 4
Rejestracja: 14 lut 2010, 15:06

Re: ZDRADA :/

Post autor: oliflora » 26 lut 2010, 21:50

majamajamaja na pewno masz rację, nie neguję tego. Ciągle coś robię dla męża, a w zamian mam brak szacunku więc może dlatego postąpiłam tak jak postąpiłam i nie mam wyrzutów. Wmawiałam sobie, ze go kocham itp, ale teraz wiem że jest inaczej. Wczoraj przyjechała moja mama..i znowu jej gadanie, że dziecko,że on dobry i wszystko się ułoży..zygam już tym gadaniem. Ale z drugiej strony jak patrze na dziecko i na niego...to myślę, czy może warto zacisnąć zęby, żeby ono było szczęśliwe?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”