ANTYKONCEPCJA

Moderator: Zespół I

Antykoncepcja - jaka stosujecie?

pigulki
213
52%
plasterki
25
6%
gumki
76
19%
wkladki
44
11%
naturalna
30
7%
inne
19
5%
 
Liczba głosów: 407

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

ANTYKONCEPCJA

Post autor: Gosc3 » 12 kwie 2005, 11:27

Dziewczyny
Jakie metody antykoncepcji stosujecie?
-pigułki? jesli tak-to jakie i od jak dawna
-plasterki?
-gumki?
-wkładki?
-naturalną?

________________________________________

Nie znoszę gumek :wink:
Od 3 lat -biorę Cilest- z kilkoma krótkimi przerwami :)
Mój organizm nie tolerował: Diane, Logestu i Harmonetu

Awatar użytkownika
ETNAA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 704
Rejestracja: 22 lut 2005, 10:44

Post autor: ETNAA » 12 kwie 2005, 11:59

nie znoszę gumek :evil:
brałam cilest - po roku kręćka dostawałam na nim. Brałam mercilon - przez pierwszy czas był ok. Również nałykałam się Logestu i Harmonetu jak i wielu jeszcze innych - w każdym przypadku po jakimś czasie musiałam się przestawiać na coś innego.
Z dużym powodzeniem od jakiegoś czasu biorę diane, mimo iż jak wiadomo - dość ryzykowna. Jednak do tej pory nie miałam pigułek, które były tak dobrze tolerowane przez mój organizm :) no i cera lepsza :)

Awatar użytkownika
Kasienka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 488
Rejestracja: 14 sty 2005, 15:49
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Kasienka » 12 kwie 2005, 12:06

spiralka :D

:D :D chulaj dusza piekła nie ma :D :D

i nie trzba się stresowac,że zapomniało sie wziąć pigułki :lol:
http://s34.photobucket.com/albums/d127/ ... 417064.jpg
Konie to stworzenia wprost z Edenu...

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 12 kwie 2005, 12:14

prawie 4 lata brałam Diane i nic mi nie jest chociaż na początku nawet mdlałam. potem miałam1,5 roku spiralke Mirena.- to było najlepszechyba wróce. okresów prawie nie ma i zero stresu.
potem cilest, potem mercilon, a teraz biore triquilar i świetnie się czuje po nim... nawet częściej mi się chce kochać :lol:
tylko ja do tych co pamiętają o ich braniu nie należe.... :roll:
mam nastawione przypomnienie w telefonie a i takmimo wszystko zdażymi się nie wziąć.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 12 kwie 2005, 13:05

A zdarzyło się Wam stosować antykoncepcję awaryjną?

I nie mam tu na myśli Postinoru.

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 12 kwie 2005, 13:27

ja stosowalam na poczatku mercilon, potem cilest ale bardzo zle go tolerowalam (mdlosci, tycie i krwawienia). teraz od 3 lat jestem na trojfazowej milvane i czuje sie swietnie.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
bebe
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 116
Rejestracja: 02 lut 2005, 22:24

Post autor: bebe » 12 kwie 2005, 13:39

Ja też spiralka! Kasieńka nie masz z tym problemów? Ja generalnie jestem zadowolona, tylko okres to jest jakaś masakra! Na początku zwijałam się z bólu, a kiedy brałam tabletki to niemalże okresu nie zauważałam! Teraz juz się jakoś uspokoiło, ale krwawię dalej makabrycznie. Mój ginekolog stwierdził, że to najlepsza metoda antykoncepcyjna.. Jego żona właśnie taką stosuje..:)
I am searching for the answers

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 12 kwie 2005, 14:29

Witam,
Uzywam mercilon, jak dla mnie rewelacyjny :D kompletnie zadnych niepozadanych zmian :wink:

pozdrawiam Kamila :)
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
Kasienka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 488
Rejestracja: 14 sty 2005, 15:49
Lokalizacja: Warmia

Post autor: Kasienka » 12 kwie 2005, 14:35

bebe pisze:Ja też spiralka! Kasieńka nie masz z tym problemów? Ja generalnie jestem zadowolona, tylko okres to jest jakaś masakra! Na początku zwijałam się z bólu, a kiedy brałam tabletki to niemalże okresu nie zauważałam! Teraz juz się jakoś uspokoiło, ale krwawię dalej makabrycznie. Mój ginekolog stwierdził, że to najlepsza metoda antykoncepcyjna.. Jego żona właśnie taką stosuje..:)
ja nie mam takiego problemu, okres mam ok 3dni i do tego 0 bóli, nie czuje żadnej różnicy :D
http://s34.photobucket.com/albums/d127/ ... 417064.jpg
Konie to stworzenia wprost z Edenu...

Awatar użytkownika
bebe
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 116
Rejestracja: 02 lut 2005, 22:24

Post autor: bebe » 12 kwie 2005, 14:52

a Ty masz zwykłą wkładkę, czy taką z dodatkiem hormonów? Bo ta podobno tak wpływa. Zero bólu i niemalże zero krwawienia! Ja nigdy nie miałam z tym problemów! A teraz mam.. :( Chociaz ból juz się unormował. Tylko do bankructwa doprowadzą mnie środki higieniczne!

Kasieńka a Ty przed macierzyństwem jeszcze jesteś? Ja tak. I mimo zapewnień lekarza, oczywiście boję się troszkę, że cos się przez tą wkładkę spieprzy.. Ale ja tak zawsze!;)

To i tak nieważne, bo wkładka założona juz i jej nie wyjmę (jeśli to tak boli, jak zakładanie, to ja jej w ogóle nie chcę wyjmować!:)
I am searching for the answers

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”