Ile czasu poświęcacie FORUM?

Moderator: Zespół I

Ile czasu poświęcasz NASZEMU forum?

Nie wiem bo nie odchodzę od komputera....
31
21%
Codziennie, a zajmuje mi to ok............. godzin.
85
57%
Co drugi dzień i zajmuje mi to wtedy ............ czasu.
10
7%
3,4 razy na tydzień .
15
10%
1 lub 2 razy w tygodniu....
8
5%
 
Liczba głosów: 149

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Ile czasu poświęcacie FORUM?

Post autor: Aneta1981 » 01 cze 2006, 01:13

Pytanko z czystej ciekawości i zaznaczam nie dotyczy osób typu Kamila z wiadomych względów bo od komputera nie odchodzi............ żart Kamilko.


Ale wracając do pytania, ciekawi mnie to ponieważ kiedy tu trafiłam, a było to ok. roku temu (!!!) to znalazłam tu skarbnicę wiedzy z której jak weszłam to nie mogłam wyjść i tak mi leciało dziennie ok 10 godzin, czym bliżej zabiegu tym więcej siedziałam, potem forum TROSZKę odeszlo na bok do jakiś 2 godzinek dziennie. Kolejnie przeprowadzka tra la la, ... , ale jestem. Nie widzę tu bardzo wielu osób i jest to przykre, nie dostaję prywatnych wiadomości, meili, nie ma smsów, ale ok, nie o rozczulanie tu chodzi ale o sam fakt waszego siedzenia , spędzania czasu na forum.


Obecnie w miare możliwości staram sie nadrobić co nieco, choć jest to z wiatrakami bo posty mnożą się jak grzyby po deszczu a ja nadal nie mam tyle czasu co kiedyś.

Ja obecnie nadal mam forum jako stronę startową ale spędzam na nim łącznie ok 1,5 dziennie, niekiedy co drugi dzień.


A wy? Napiszę częstotliwość odwiedzania tego stowarzyszenia piękna a wy dopiszcie w uzupełnieniach ile czasu wam to zajmuje.

No to odliczamy...................a ja serdecznie dziękuję za odpowiedzi :wink:
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 01 cze 2006, 01:57

tak dokładnie to nie jestemw stanie powiedzieć, bo jeśli już odwiedzam forum to jest dzień przy komputerze i wchodze kilka razy dziennie zrobie szybkiego looka co się wydarzyło i zamykam i wracam do swoich zajęć.
teraz coraz mniej czasu poświęcam ze względu na sezon egzaminowy a pewnie powróce tu około września na kilka nocek tak dla przygotowania do operacji. :wink:
teraz tylko towarzysko no i privy i maile głównie.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 01 cze 2006, 04:07

GAGA pisze:tak dokładnie to nie jestemw stanie powiedzieć, bo jeśli już odwiedzam forum to jest dzień przy komputerze i wchodze kilka razy dziennie zrobie szybkiego looka co się wydarzyło i zamykam i wracam do swoich zajęć.
teraz coraz mniej czasu poświęcam ze względu na sezon egzaminowy a pewnie powróce tu około września na kilka nocek tak dla przygotowania do operacji. :wink:
teraz tylko towarzysko no i privy i maile głównie.
jeszcze jedna operacja?
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
ilona_ol
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 706
Rejestracja: 26 maja 2006, 17:25
Kontakt:

Post autor: ilona_ol » 01 cze 2006, 10:42

odkąd trafiłam na to forum siedzę nad nim non stop :) .

Gucci
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 13 sty 2005, 11:47

Post autor: Gucci » 01 cze 2006, 11:04

Kiedys moglem siedziec na forum codziennie czytajac posty, teraz z braku czasu robie to sporadycznie raz w tygodniu, czasami co dwa tygodnie. Zagladam czytajac stale tematy, ktore mnie interesuja i ogladac nowe dziela chirurga, ktory poprawi mi nos :)
Chcialbym pisac tak jak kiedys, ale mam duzo innych obowiazkow. Mam jednak nadzieje, ze niedlugo bede mogl opisac swoja operacje.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 01 cze 2006, 14:35

kiedys- rok temu jeszcze sledzilam wiekszosc watkow i schodzilo mi okolo 2- 3 godzin na forum dziennie- ale nie non stoop tylko liczac calkowity czas dzienny
teraz tylko wpadam czytam watkie glownie ktore mnie interesuja- wiec - jakies 2 razy na dzien to wychodzi po pol godziny - zwlaszcza teraz - sesja :wink:

iza
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 558
Rejestracja: 04 lut 2005, 19:25

Post autor: iza » 01 cze 2006, 18:32

Mimo, ze niewiele sie odzywam na forum, staram sie byc tutaj codziennie. Niekiedy wpadam kilka razy i czytam nowe, interesujace mnie posty. Czasowo zajmuje mi to ok. 40 min do 1 h.
Aha i staram sie nie bywac tutaj podczas godzin pracy, choc czasami ale rzadko łamie tą regułe ;).

_Pysia_
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 16 mar 2006, 17:44
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: _Pysia_ » 03 cze 2006, 08:24

godzinka, dwie :)
...nie mów nic, nie chce wiedzieæ co naprawdê dzieje siê doko³a nas...

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 03 cze 2006, 13:04

stanowczo za duzo :lol: czasami zaniedbuje domownikow :oops:
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

Awatar użytkownika
Merlinka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1509
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:44
Kontakt:

Post autor: Merlinka » 03 cze 2006, 14:48

ja tez za duzo, w ogole chyba sie uzaleznilam od komputera, for dyskusyjnych, gier i innych :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”