Czy operacja była dla Ciebie finansowym kłopotem?

Moderator: Zespół I

Czy operacja była dla Ciebie finansowym kłopotem?

Nie , to nie są duże pieniądze
0
Brak głosów
No, musiałam(łem) trochę oszczędzać
3
100%
To był jednorazowy zastrzyk kasy,raczej mnie nie stać
0
Brak głosów
Oj byÂ
0
Brak głosów
było ciężko, mój portfel to odchoruje
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 3

marcin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 16 lut 2005, 22:55
Kontakt:

Czy operacja była dla Ciebie finansowym kłopotem?

Post autor: marcin » 17 lut 2005, 01:03

Czasami jak czytam te posty to wydaje mi sie że tu wszyscy mają kasy jak lodu i jedynym problemem jest wybór lekarza
Czy tak właśnie jest ?

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 17 lut 2005, 10:31

wiesz to troche zalezy od rodzaju zabiegu jeden jest drozszy drugi tanszy

Awatar użytkownika
kik@
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3662
Rejestracja: 12 sty 2005, 11:12

Post autor: kik@ » 17 lut 2005, 10:31

W moim przypadku to zastrzyk gotówki w postaci stypendium :P
a operacje chciałam zrobić już 6 lat temu ale niestety nie miałam takiej kasy. A teraz trafiła mi się jak manna z nieba :lol:
Wybór lekarza to najważniejsza decyzja po uzbieraniu kasy.
Ja zdecydowłam się na Łątkowskiego. Jest drogi w porównaniu do innych, ale to inwestycja na całe życie i chce żeby była przeprowadzona jak najlepiej i żebym później nie żałowała, bo na drugą operacj nie będzie mnie stać.
Pozdrawiam :wink:
kika -> 08.2005/07.2006 op. noska - dr Latkowski 8-)

NIE MODERUJE JUZ FORUM od 02.12.07

marcin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 249
Rejestracja: 16 lut 2005, 22:55
Kontakt:

Post autor: marcin » 17 lut 2005, 14:38

ja za nos w 2002 dałem 4,5 tys.
Nie przypuszczałem że może się nie udać przecież CHER( jak pisali) robiła inny nos dla kazdego nowego kochanka - taka była moja wiedza o operacjach
Niestety efekt nie był taki jakiego się spodziewałem ,lekarz dwa razy poprawial i jescze raz musi troche poprawic - całe szczęście za darmo
Czasami ktoś się dziwi jak można iść jeszcze raz do lekarza który nawalił
Odpowiedz jest prosta - kasa

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 17 lut 2005, 14:39

Nie ma dla mnie odpowiedzi. Poprzednie nie były problemem, bo nie były z tych najdroższych. Jedynie liposukcja.
Teraz, jeśli by chciala robić biust, byłaby. Tak wyszło. :roll:

emik
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 15
Rejestracja: 29 sty 2005, 17:50

Post autor: emik » 17 lut 2005, 15:21

Operacja to dla mnie duzy klopot ze wzgledu finansowych,oszczedzam sobie na nos i nowe wieksze usta .Boje sie ze wydam tyle kasy a efekt bedzie nie taki jak chcialam ,dlatego pilnie czytam forum zeby przypadkiem nie trafic do jakiegos partacza.Do nosa wybiore albo Latkowskiego albo Wojcika obydwaj panowie z Polanicy tak ze chybazle nie bedzie.

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 17 lut 2005, 16:19

u mnie to kwestia tego co jest dla mnie najważniejsze i na pewno nie może na operacje zabraknąć. Na szczęście jeszcze nie miałam dużych dylematów, że muszę z czegoś innego zrezynować ale wiem że gdyby na przykład wchodziło w grę czy zrobie op czy zmienię auto to zrobiłabym op :lol: jeśli chodzi o wyjazd na wakacje też zosałby na drugim planie!!
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 17 lut 2005, 18:01

U mnie jezeli chodzi o kase to tak jak pisala Gaga kwestia wyboru... Dla mnie priorytetem jest nowe auto, mieszkanie i wakacje! Ale to tez kwestia wzgledna w duzej mierze indywidualna... Jezeli jezdzilabym dobrym BWM to bym nie zmieniala auta i wydala na operacje... i gdybym naprawde zle wygladala, zle sie czula, miala mega komplesy to operacja bylaby priorytetem. Tymczasem mam ladne ale niestety male cycuchy i jezdze starym autem :P

Awatar użytkownika
szyszunia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1341
Rejestracja: 06 lut 2005, 21:41
Lokalizacja: Wroc‚ław
Kontakt:

Post autor: szyszunia » 17 lut 2005, 21:24

Na operacje to ja mam, bo ciezko na to pracuje tylko tearaz szukam lekarza a jest to dla mnie najciezsze.

Awatar użytkownika
czarna
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 31
Rejestracja: 17 lut 2005, 18:11
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Oplaty...

Post autor: czarna » 17 lut 2005, 22:32

Drogie Dziewczynki,
przez przypadek trafilam na Wasza stronke, od dluzszego czasu szperam w necie i poszukuje info o OP, niezwlocznie sie zalogowalam i oto jestem.
Moze ciut o sobie :) Mam 28 latkow, jestem szczupla, raczej filigranowa osobka i gigantyczny kompleks -MALY BIUST :( po 2 porodach, doszly jeszcze te paskudne rozstepy, ale to temat na insze spotkanie...
Wracajac do watku, koszty operacji (biust, a w odleglej przyszlosci plastyka brzucha) stanowia dla naszej rodzinki nie lada wyzwanie. I tak cieniutko przedziemy, poniewaz jestem bezrobotna, a kasiutka meza starcza tylko na zaspokojenie podstawowych potrzeb (na wsparcie finansowe ze strony kogokolwiek nie ma mowy, a bywa czesto, ze do przyslowiowego pierwszego nie styka).
Moj kompleks urosl do takiej rangi, ze musialam przerabiac wizyty u psychologow, lykac antydepresanty, a to za sprawa chytrej "kochanej" wrrrr matki natury, ktora nie byla szczodra, nawet kiedy bylam pierwiastka.
Zdesperowana wpadlam na pomysl, zeby zarobic na operacje, no wiecie jak...cialem Moj malzonek kategorycznie zabronil takiej formy zarobku, malo tego zagrozil rozwodem!
Nastepnego dnia zaprowadzil mnie do banku, zeby zorientowac sie w kwestii kredytu, poniewaz poczuwa sie do winy (jak ja to nazywam karykaturalnego wygladu) po ciazach. Nakazal znalezc mi klinike, a przede wszystkim dobrego lekarza.
Przyznam Wam, ze troche sie waham, poniewaz mamy juz zaciagniete zobowiazanie, a wymarzony zakup autka (rowniez mial byc splacamy w ratach) meza ODPADA :( No i ..NICI z naszych wakacji w Tatrach :( Nawet nie wiem, czy bedzie nas stac na kolonie dla synow....
Rozejrzalam sie troszke, chyba zrobie u dr Skupina, tylko nigdzie nie moge doszukac sie adresu jego kliniki. Tu goraca prosba ;) Dziewczynki podajcie namiary na doktorka.
Pozdrawiam goraco.
czarna

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”