chirurdzy od nosa w Polsce

Moderator: Zespół I

Twoja nosologia ;)

jestem po korekcie zachwycona(-y)
27
13%
jestem po korekcie, ale nadal stękam
30
15%
jestem przed i już nie mogę się doczekać
104
51%
dziękuję, popatrzę z boku
22
11%
jestem po korekcie niezadowolona(-y)
22
11%
 
Liczba głosów: 205

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Post autor: she » 09 lut 2005, 01:01

W sumie to jak na dzień dzisiejszy,czyli przy liczbie 17 osób , które wypowiadały sie w ankiecie na temat operacji , niewiele z nich, jeśli jakaś w ogóle, jest w pełni zadowolona z przeprowadzonej operacji:(.....taki sam prawie procent tych po operacji a jednak narzekających jest ,jak tych po operacji i kompletnie niezadowolonych:( kurcze,....a najwięcej jest tych, którzy są przed operacją,czekających na nią , tych,którzy z ufnością i nadzieją patrzą w przyszłość:).....cholera....czemu tak mało tych zadowolonych???:(...dziewczyny , ja tylko mam nadzieję,ze wyniki ankiety będę się zmieniać z tym,zeby tych narzekających było jak najmniej!!!:) a wszystkie z nas miały na twarzach uśmiechy od ucha do ucha w zwiazku z udanymi operacjami!!!:) tego zyczę Wam i samej sobie:) hihi:)
she

Awatar użytkownika
maya
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 55
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:35
Lokalizacja: WrocÂław
Kontakt:

Post autor: maya » 16 lut 2005, 10:18

oj tak... oby. ja ostatnio stwierdziłam, że już nawet nieważne jest dla mnie aby po pierwszej op ten nos był idealny, chcę, żeby po prostu był mniejszy niż nos mojego męża :evil: myślę, że bedę wtedy zupełnie usatysfakcjonowana :P

Lioness
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 122
Rejestracja: 08 lut 2005, 22:55

nosek

Post autor: Lioness » 17 lut 2005, 21:24

Czy wiesz cos o dr Skupin z Poznania

Gucci
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 295
Rejestracja: 13 sty 2005, 11:47

Post autor: Gucci » 17 lut 2005, 22:01

Lioness - podaje Ci linka do forum, na ktorym wypowiada sie dr Skupin, juz z samych wypowiedzi bedziesz miala jakies rozeznanie, mozesz mu zadac pytanie. Mi osobiscie udzielil jakis czas temu wyczerpujacej odpowiedzi.

http://www.wizaz.pl/w-agora/index.php?b ... plastyczna

Pozdrawiam

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Post autor: she » 19 lut 2005, 12:42

a ja nie wiem czy to jest dobre miejsce,ale chciałam powiedzieć ,ze prócz nosków zamieszczonych w galerii, które są bardzo ładne- ten nosek robiony w Paryżu,to szczególnie wygląda po operacji,jak gdyby sam Bóg go lepił.Przynajmniej dla mnie.Dla mnie jest normalnie za idealny:) aż nie mogę uwierzyć,ze chirurg plastyk mógł coś takiego zrobić.Ale to chyba wina mojej poor imagination :roll: .w kazdym razie jest niesamowity.
Choć jak piszę, pozostałe noski- też full wypasik:)
she

Awatar użytkownika
Jola
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 957
Rejestracja: 12 sty 2005, 23:40
Lokalizacja: Niemcy

Post autor: Jola » 19 lut 2005, 12:56

Dla mnie rowniez ten nosek robiony w Paryzu jest poprostu cudny :D

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15224
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Post autor: cyryl-bea » 02 mar 2005, 16:59

musicie wiedziec jedno ze ten nosek co byl w paryzu robiony byl urodzony jeszcze ladniejszy
czyli ta dziewczyna wlasny miala jeszcze ladniejszy ale w skutek wypadku, a potem zlego poskladania, stal sie szeroki.
nastepnie zly plastyk probowal go przywrocic do stany z przed wypadku, ale sie nie udalo, dopiero lekarz w paryzu go odtworzyl

wiec to byla operacja odtworcza, nie polgajaca na zmniejszaniu chrzastek kosci i skladania tego do kupy a jedynie odtworzenia tego co bylo w przeszlosci
dziurki czubek byly naturalnie bardzo ladne i male

pozdrawiam cyryl

Awatar użytkownika
DorAga
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 407
Rejestracja: 19 maja 2005, 16:42

Post autor: DorAga » 19 maja 2005, 17:51

Co do Waszego strachu przed łamaniem to ja miałam zlamany nos jak mialam 9 lat i potem nastawiany "na zywca", bez zadnego znieczulenia, nawet miejscowego i potem nie mialam go wsadzonego w gips. Po tym co wtedy przeszlam, to ta operacja to chyba bedzie bulka z maslem ;)
Wlasnie przez tamto mam teraz garbka i nos skreca mi na lewo :( Mam nadzieje, ze uda sie cos z tym zrobic

Awatar użytkownika
Jola
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 957
Rejestracja: 12 sty 2005, 23:40
Lokalizacja: Niemcy

Post autor: Jola » 19 maja 2005, 18:19

Ja mysle,ze nie najwiekszy jest strach przed operacja ( ja w dniu operacji nie mialam go zupelnie ,nawet nie myslalam o tym) .ale jest jakis rodzaj strachu-obawy przed tym co sie zobaczy po zdjeciu gipsu bo to jednak niewiadoma.

Sama operacja to faktycznie bulka z maslem :)
Kladziesz sie na stol ,daja narkoze ....i jak sie budzisz juz po wszystkim :D

DorAga
To przeszlas niezla szkole z tym nastawianiem kosci nosa bez znieczulenia :shock:

Awatar użytkownika
Joasiajo
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 292
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:19
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: Joasiajo » 02 lut 2006, 20:06

No to chyba musi byc najstraszniejsze...sciaganie gipsu a raczej zobaczenie tego co jest pod nim ukryte...na sama mysl czuje przestraszone motylki w brzuchu...;)
20.03;)Happy:)))))))

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”