Jaki rozmiar implantów macie?

Moderator: Zespół I

Jakie wkładki macie?

mniej niż 275
28
22%
300
30
23%
325
10
8%
350
21
16%
375
13
10%
400
13
10%
ponad 400
13
10%
 
Liczba głosów: 128

Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 23 sie 2005, 20:16

dziewczyny wiecie co????to forum robi sie okropne...juz sie nie chce tu zagladac-ciagle klotnie, spory, zwady,nakrecanie tego blednego kola to juz sie robi naprawde nude.....
PO raz kolejny powtarzam....dlaczego urodzilem sie kobieta????? :roll:
Jak jakis facet to czyta co tu sie dzieje -to mi wstyd-ze tak trudno nam sie wszystkim dogadac......
Ankieta uwazam bezsensu-bo co komu pomoze jaka mam wkladke-skoro roznic sie mozemy wymiarami, budowa klatki i takie tam...a po drugie ja lubie male, ktos inny duze a jeszcze ktos kanciaste.....

Ehhhh moze warto czasami wyluzoawac-a wiem co pisze bo tez kiedys na poczatku mojego istnienia na tym forum wdalam sie w niepotrzebna wymiane zdan-nic a nic to nie zmienialo-a niepotrzebne nerwy i zasmiacnanie forum bylo tylko :roll:

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 23 sie 2005, 20:18

nie moge juz z toba....
dziewczyno, naucz sie czytac! zobacz jaka emotikona stoi przy waleriance a potem sie czepiaj, chyba, ze naprawde nie rozumiesz emotow.
po drugie, tym co napisalas sama doskonale dalas innym, ktorzy rownierz z toba za bardzo nie dyskutuja,do zrozumienia, ze sa dla ciebie nikim. i to jest wlasnie zenujace moja droga.
po trzecie- ja sie nie awanturuje, chyba wybiorczo czytasz i przewrazliwiona jestes. poprostu nie owijam w bawelne i mowie to, co mysle a to sie rozni od awantury- jakbys nie wiedziala.


a tak wogole to waleriana to nie proszek a napar ziolowy, naturalny.

pozdrawiam.

p.s.- przeczytaj sobie jeszcze raz to co do mnie napisalas a potem sie awanturuj. ja cie nie obrazam, bo mam klase.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 23 sie 2005, 20:41

mara odpuść... to bez sensu :( ,nie daj się prowokować :wink:

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 23 sie 2005, 21:01

masz racje paula. bez sensu.
milego dnia! 8)
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 23 sie 2005, 21:07

hahaha ..Jasmin masz u mnie +,

Co do postów anety1981 nie rozumiem ich(nawet po wielokrotnym przeczytaniu)....dlatego przestałem czytac to co pisze, polecam ten sposób... :wink:

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 23 sie 2005, 22:30

nie no faktycznie nie potrafimy sie dogadać, więc dajmy spokój tej rozmowie, utnijmy raz na zawsze.

Powodzenia :D
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 12 wrz 2005, 22:26

to ja moze powroce do tematu........tak jak napisala Kamila, dobor wkladki jest sprawa bardzo indywidualna, ja mam 400cc a moje piersi w efekcie koncowym beda takie, jak u niektorych stan wyjsciowy / i tak mialo byc, to nie zaden blad w doborze rozmiaru/
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 13 wrz 2005, 09:04

:roll:

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 13 wrz 2005, 12:05

.......... :?:
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 13 wrz 2005, 17:33

mara pisze:...czy tak trudno to zauwazyc, ze w ostatnim czasie coraz wiecej dziewczyn robi coraz wieksze piersi i przez komentarze typu "300 to nieduzo" albo inne takie podkreca atmosfere jakby mniej niz 300 to byla lipa. dziewczyny, zastanowcie sie czasem co wypisujecie, bo niektorym sprawiacie przykrosc. nie pamietacie jak odeszla niedawno madzik wlasnie przez ta chora rywalizacje implantowa? ubzdurala sobie, ze ma za male implanty bo ciagle sie gadalo, ze minimum to wlasnie 300. doprowadzilo to do tego, ze odeszla z forum i mysli o ponownym zabiegu. czy o to nam chodzi? o bledne kolo i napedzanie sie nawzajem, kto wlozy wiecej? ... a podsycanie tego widac w skonstruowaniu ankiety, jakos zaczyna sie od "mniej niz 275" a jakos na forum jest przeciez sporo dziewczyn, ktore maja kolo 250. nie mozna bylo tego ujac inaczej? czy dopiero od 300 zaczyna sie prawdziwe powiekszenie cyckow?!
szkoda gadac.
dopiero teraz zauważyłam ten temat :!: :shock:

I cóż moge powiedzieć ... bo nie dodam nic nowego do tego co napisała Mara :(
Przez tą magiczną cyfrę 300 wpędziłam się w kompleksy - większe niż miałam przed operacją- bo wtedy miałam małe piersi- ale własne- a tu wydałam masę kasy i nadal mam małe :cry: mimo, że nie było mnie na Forum ponad miesiąc jakiś żal we mnie tkwi. I mimo,że podesłałam Cyryl moje aktualne fotki, to w ostatniej chwili je wycofałam.
Uznałam, że lepiej będzie jeśli nie będę zaglądać do Galerii, aby się znowu nie napędzać ... 300-400-600 :cry:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”