Jaki rozmiar implantów macie?

Moderator: Zespół I

Jakie wkładki macie?

mniej niż 275
28
22%
300
30
23%
325
10
8%
350
21
16%
375
13
10%
400
13
10%
ponad 400
13
10%
 
Liczba głosów: 128

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Jaki rozmiar implantów macie?

Post autor: Aneta1981 » 10 sie 2005, 12:06

Czytając posty na tym forum mam wrażenie że coraz żadziej ktoś wkłada sobie implanty poniżej 300 ml. za to rosną jak grzyby po deszczu te powyżej 300. Ciekawi mnie jak to wygląda statystycznie, ile jakich implantów jest na forum?

Ja zaklepane mam 350, a wy? jakie implanty macie? Chodzi mi tylko o wielkość.
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

iza
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 558
Rejestracja: 04 lut 2005, 19:25

Post autor: iza » 10 sie 2005, 16:55

Mam 300cc. Takie mi na siłe wcisnął lekarz. Na siłe, bo ja upierałam sie przy mniejszych. Teraz... Chciałabym miec ze 400cc :)

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 10 sie 2005, 17:08

mam 300 i jest ok, bo chcialam od zawsze miec wielkie.nie zaprzecze, ze gdybym miala 250 tez bylyby dobre.
nie obchodzi mnie czy inne maja 200, 300 czy 700.
nie podoba mi sie takie podkrecanie rywalizacji w typie "kto ma wiecej" i stwarzanie ciagle nowych topicow podgrzewajacych tan temat, bo to prowadzi do niezadowolenia osob posiadajacych mniej. i chyba nie jest to moje odosobnione odczucie.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 10 sie 2005, 19:09

mam 305,ale to kazdy chyba wie :?

Awatar użytkownika
sylwia72
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 691
Rejestracja: 28 kwie 2005, 20:15
Lokalizacja: Przemysl

Post autor: sylwia72 » 10 sie 2005, 20:03

Tez mialam miec 250cc ale lekarz stwierdzil,ze 300 bedzie odpowiednie.Potem "zmienilam" okragle na anatomiczne i mam 310 cc.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 11 sie 2005, 10:45

mara
Skoro statystyki wyzwalają w tobie rywalizajcę, a to ze ktoś ma większe powoduje że myślisz iż jesteś gorsza to twoje zdanie więc wydaje mi się że ty to tak odbierasz.
Każdy robi piersi jakie mu sie podobają, rzecz gustu, a ja jestem ciekawa czy dobrze twierdzę że poprzeczka dobierania wielkości się podniosła. To wszystko.
Natomiast jesli chodzi o zaśmiecanie forum to nie widziałam podobnego topicu czy ankiety żebym je zaśmiecała. Jest to temat związany z powiększaniem piersi. Pozatym forum służy do zasięgania informacji które nas interesują, a ja nie mam ochoty siedzieć z kartką papieru i pisać kto ma jakie skoro jest możliwość założenia ankiety.
Nie bój żaby, jeśli zostaie ta ankieta podpięta pod zbyteczny temat to admin ją usunie, ale nie ty.
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 11 sie 2005, 10:47

jeszcze jedno z tego co piszesz to wychodzi na to że jesteś niezadowolona z tego że ktoś ma więcej, Najpierw piszesz że jest ok a potem że to nie tylko twoje zdanie ze powoduje niezadowolenie coś takiego że ktoś ma więcej.
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 21 sie 2005, 12:01

aneta 1981 ....
Zastanawiam się czemu ma służyć ta ankieta(oczywiście abstrahując od innych ankiet niczemu nie służących, ale też nie wprowadzających jakiegoś zamętu w głowach potencjalnych pacjentek ) bo jeżeli celom statystycznym lub importerowi implantów to ok.

Natomiast jeżeli chodzi o zadowolenie dziewczyn to może pytanie powinno brzmieć jaki macie rozmiar po op i czy jesteście z niego zadowolone.

Zresztą są to sprawy bardzo indywidualne i trudno łączyć wielkość implantu z osiągniętym efektem (oczywiście w ramach zdrowego rozsądku)

Co do mary to zgadzam się z nią...tego typu stawianie sprawy może (ale nie musi) rodzić niezdrowe emocje i wpływać na podświadomość dziewczyn.

Ale cóż ...może to ja jak zwykle nie mam racji.

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 21 sie 2005, 12:13

Wydaje mi sie, że ta ankieta sworzona jest tylko do celów statystycznych i nie chodzilo tu o żadne podkręcanie rywalizacji "kto ma wiecej" :roll:

Przeciez i tak kazda z nas jest inaczej zbudowana, nizsza, wyzsza, tęzsza, albo szczuplejsza i jasne jest, ze aby uzyskac np. rozmiar C to jedna osoba wystarczy ze wlozy sobie 275, a inna musi 350...

A pozatym każdy lubi co innego i jak sie decyduje na dany rozmiar to chyba jest świadom swojego wyboru i efektu jaki chce uzyskać... :wink:
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
Bogna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 607
Rejestracja: 11 cze 2005, 23:04

Post autor: Bogna » 21 sie 2005, 12:22

Don Kichot pisze:aneta 1981 ....
Zastanawiam się czemu ma służyć ta ankieta(oczywiście abstrahując od innych ankiet niczemu nie służących, ale też nie wprowadzających jakiegoś zamętu w głowach potencjalnych pacjentek ) bo jeżeli celom statystycznym lub importerowi implantów to ok.

Natomiast jeżeli chodzi o zadowolenie dziewczyn to może pytanie powinno brzmieć jaki macie rozmiar po op i czy jesteście z niego zadowolone.

Zresztą są to sprawy bardzo indywidualne i trudno łączyć wielkość implantu z osiągniętym efektem (oczywiście w ramach zdrowego rozsądku)

Co do mary to zgadzam się z nią...tego typu stawianie sprawy może (ale nie musi) rodzić niezdrowe emocje i wpływać na podświadomość dziewczyn.

Ale cóż ...może to ja jak zwykle nie mam racji.
Moim zdaniem zarówno ty jak i mara macie rację.

Aby pomóc w ewentualnym wyborze implantów osobą przed powiekszeniem, warto byłoby załaożyć ankietę, rozmiary przed i po operacji a zastosowany implant.
Wiadomo, że wielkość implantu a efekt końcowy zależą od wielu czynników. Więc reasumując, dla wyobrażenia sobie efektu, warto byłoby przy wielkości implantu podawać swoje wymiary (wzrost, waga, cm pod biustem, stan wyjściowy) przed operacją i po operacji.
To byłoby najbardziej wymierne i bardzo pomocne.

Sama taka ankieta może powodować błędne wyobrażenia i skutkować błędnym wyborem osób przed operacją i dołować osoby, których implant nie jest w rozmiarze najbardziej popularnym.

Może wyjściem byłoby np. w galerii obok wielkości implantów zamieszczać wymiary przed i po.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”