nos po operacji

Moderator: Zespół I

czy jestes zadowolona/ny z korekty nosa?

tak , jestem zadowolona/y i nic bym nie zmieniala/al
28
34%
tak, jestem zadowolona/y , ale cos bym zmienila/il
32
39%
nie, nie jestem zadowolona/y, ale nic juz nie bede zmieniac
2
2%
nie, nie jestem zadowolona/y, i bede chiala/l zrobic poprawke
21
25%
 
Liczba głosów: 83

Awatar użytkownika
kik@
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3662
Rejestracja: 12 sty 2005, 11:12

Post autor: kik@ » 14 gru 2005, 11:22

Zaznaczyłam drugą odpowiedź...
Jestem 4 mies po i jak na razie jestem bardzo zadowlona ale przeszkadza mi troszke mój czubek, wiem ze nos moze sie jeszcze zmienić, ale jeżeli czubek będzie taki jaki teraz jest, a brakuje mu milimetru do ideału to oczywiście będę męczyć dr o kokerktę :roll:
Ale mimo to jestem bardzo zadowolona i oczekuje ideału :D
Jak na razie nos wyglada lepiej niż z mojej kulawej symulacji :shock: :lol: a mianowicie mam go o wiele więcej pomniejszony...i ślicznie obniżony w części kostnej...tylko czekam aż czub dojdzie do siebie i współgra z całością...
kika -> 08.2005/07.2006 op. noska - dr Latkowski 8-)

NIE MODERUJE JUZ FORUM od 02.12.07

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: shilo » 14 gru 2005, 17:21

ja tez zaznaczylam druga odp to znaczy jestem zadowolona ale w miare jedzenia apetyt rosnie i skoro juz jest mniejszy to jeszcze chce zeby byl krotszy!!! wiec czeka mnie malutka korekta.
24.08.2005 nos i usta u dr. Sankowskiego
9.01.2006 korekta noska i ust u dr. Bromy

Chatenay
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 685
Rejestracja: 27 maja 2005, 17:22

Post autor: Chatenay » 14 gru 2005, 18:03

A ja jestem bardzo zadowolona :D :D :D :D z kazdy dniem jest coraz ładniejszy i szczuplejszy 8)

Awatar użytkownika
flower26
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 120
Rejestracja: 07 paź 2005, 14:30
Kontakt:

Post autor: flower26 » 16 gru 2005, 02:16

Pytanie do dziewczyn, ktore sa zadowolone z wygladu noska po operacji- u kogo robilyscie korektę???
"D±Â¿enie do szczê¶cia jest motorem ¿ycia ludzkiego"

Awatar użytkownika
martucha20
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 99
Rejestracja: 14 paź 2005, 13:55
Lokalizacja: okolice Katowic:)
Kontakt:

Post autor: martucha20 » 21 gru 2005, 10:34

Ja zaznaczyłam niestety ostatnią odpowiedź :x Nochal po op jest nadal krzywy (od połowy długości leci w lewo), za szeroki, czubek zwisa za nisko i jest za duży, a na grzbiecie mam milion nierówności - wyczuwalnych pod palcem, z czego 2 największe są widoczne jak się uśmiecham......ufffffff I to by był na tyle :shock: Poprawkę będe najprawdopodobniej robiła u dr Stępniewskiego :wink:
Dzięki Bogu op robiłam 4 lata temu i nochal nie kosztował 7 tyś!!

Awatar użytkownika
Martenka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 225
Rejestracja: 04 lis 2005, 14:11

Post autor: Martenka » 09 maja 2006, 16:32

Wybieram 1, nosek jest super. Wachalam sie czy nie dac 2, poniewaz czubek jest ciut za duzy z na czubku, ale poniewaz jestem niecaly miesiac od operacji, i czasem wieczorem nos jest rewelacyjny (codziennie gapie sie na moj profil jak zauroczona a w jadac samochodem ryzykuje wypadek bo wciaz zerkam na lusterko wsteczne obrocone w moim kierunku :lol: ) mysle ze to opuchlizna ktora zejdzie. Wiec 1 :D
OPERACJA NOSA - DR. SKUPIN - 13/04 juz po :)

muszkae
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 3
Rejestracja: 08 lip 2006, 19:26

Post autor: muszkae » 12 lip 2006, 10:54

zaznaczyłam 4, decydując się na operację myślę, że każdy oczekuje perfekcji i ma wyobrażenie swojego nosa. Ja chciałam tak niewiele:prosty, wąski, proporcjonalny do mojej twarzy. A mam- szeroki,czubek-kartofel,jedynie jest prosty.Ten wynik to za mało,aby poddawać się operacji. Dziewczyny i chłopaki, zastanówcie się, czy warto!

Awatar użytkownika
Przemek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 269
Rejestracja: 10 lip 2006, 23:34
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: Przemek » 30 lip 2006, 12:42

nom fajnie mam operacje nosa u zdzitowieckiego i coraz bardziej sie boje jak tak was czytam:(

Awatar użytkownika
Joostyna
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1821
Rejestracja: 29 lis 2005, 21:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Joostyna » 30 lip 2006, 13:10

Bo my kobiety Przemo już tak mamy, że nawet jak jest dobrze, to dla nas to wciąż za mało.

Mój nos jest bardzo ładny i równy, ale ja chcę jeszcze trochę krótszą i ostrzej zakończoną końcówkę - dziś. Jutro mogę być zachwycona, a pojutrze znaleźć jakąś nierówność :roll:
Ci±Â³ mnie Szczyt, ci±Â³ mnie Simka... czas na Kubasika !!!

Kubasik jest boski... zrobi³ ju¿ ze mnie anio³a...

Awatar użytkownika
kik@
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3662
Rejestracja: 12 sty 2005, 11:12

Post autor: kik@ » 30 lip 2006, 16:37

kik@ pisze:Zaznaczyłam drugą odpowiedź...
Jestem 4 mies po i jak na razie jestem bardzo zadowlona ale przeszkadza mi troszke mój czubek, wiem ze nos moze sie jeszcze zmienić, ale jeżeli czubek będzie taki jaki teraz jest, a brakuje mu milimetru do ideału to oczywiście będę męczyć dr o kokerktę :roll:
Ale mimo to jestem bardzo zadowolona i oczekuje ideału :D
Jak na razie nos wyglada lepiej niż z mojej kulawej symulacji :shock: :lol: a mianowicie mam go o wiele więcej pomniejszony...i ślicznie obniżony w części kostnej...tylko czekam aż czub dojdzie do siebie i współgra z całością...
nooooo to ja teraz mogę zaznaczyć odp. 1 :)
nie obylo się bez poprawki czubka (chrzęstna op.) ... ale przynajmniej zobaczylam jak to "wygląda" w miejscówce ;)
nosek jest teraz moim IDEAŁEM :D i bardzo sie ciesze, ze mam ten "temat" juz zamknięty :)
jest "trafiony w 10-tke" i pasuje mi do buźki idealnie :) ... juz nie mam co w nim ulepszać ... nic a nic bym nie zmieniła 8)
kika -> 08.2005/07.2006 op. noska - dr Latkowski 8-)

NIE MODERUJE JUZ FORUM od 02.12.07

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”