Sałatka z tuńczyka

Moderator: Zespół I

Czy lubisz sałatkę z tuńczyka

Czas głosowania minął 20 lip 2005, 00:41

tak
26
79%
nie
7
21%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 15 lip 2005, 19:20

Naprawdę nie interesuje mnie bla co ty uważasz :evil: Jeżeli kogoś obrażam to on wie chyba lepiej nią ty ....nie bądz dla innych adwokatem bo sami radzą sobie zdecydowanie lepiej niż z twoją pomocą.

Awatar użytkownika
bla
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 185
Rejestracja: 31 sty 2005, 21:00

Post autor: bla » 15 lip 2005, 19:22

widocznie cie interesuje skoro masz tyle na ten temat do powiedzienia

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 15 lip 2005, 20:41

Bla niczemu to nie służy..... ja nie potrafię wypowiadać sie w pełni w formie pisanej ...pewnie kontakt osobisty by coś zmienił a z pewnością może zmieniłby podejście do siebie . Ja nie chce się kłócić bo szkoda mi na to czasu .....mam specyficzny dar podciągania innych w dyskusji i wiem ,że to wada... :(

Nie róbmy wycieczek osobistych bo i po co .

Pewnie w realu zmieniłabyś zdanie wiedząc czym sie zajmuję i jakim jestemn człowiekiem.

Z pewnością nie jestem doskonały ale też najgorszy nie jestem co potwierdzają ci co mnie poznali.

Myślę , że moje doświadzczenie i wiedza pozwala mi mieć swoje zdanie w dyskusjach tu na forum a, że nie wszyscy mają podobne do mnie to przecież oczywista rzecz.

Przeprosiłem za hipokrytów i za to , że ktoś mógł się czuć tym urażony.
Ciebie też przepraszam jeśli czymś Cię dotknąłem.

Jestem skorpion i wybacz mi to. :wink: :)

Mam nadzieję, że polubisz mnie takim jaki jestem :P a przynajmniej spróbujesz

Awatar użytkownika
Direct
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 84
Rejestracja: 17 cze 2005, 20:01

Post autor: Direct » 15 lip 2005, 21:01

Oddałem głos na "nie" gdyż nie lubię sałatki z tuńczyka, jeżeli chodziłoby o inny gatunek ryby to odpowiedź byłaby na tak :) a w szczególności halibut pod każdą postacią.


Pragnę dodać jeszcze, że miała być to ANKIETA z krótką odpowiedzią "tak" albo "nie".

Niestety z tego co widzę z ankiety zrobił się temat a raczej kłótnia w sprawie maltretowania zwierząt (kolejny wątek założony przez faceta staje się kłótnią!!!!! - czy to nie jest dziwne??).

Wszyscy piszemy jak bardzo kochamy zwierzęta, jacy to jesteśmy czuli na krzywdy czynione zwierzętom.
Moja propozycja jest bardzo prosta i oczywista: zacznijmy najpierw szanować siebie wzjemnie, a nasza wrażliwość będzie tak ukształtowana, że napewno nie zabraknie jej równiez dla pozostałych gatunków żyjących na tej NASZEJ ZIEMI
To, że ktoś ma inne zdanie w temacie wcale nie oznacza, że ..... no właśnie sami sobie odpowiedzmy.

Don nieprzejmuj się :) ... ;) ja też za chwilkę zostanę skrytykowany za swoją wypowiedź :)
z ¿ycia bierz co najcenniejsze dla Ciebie - resztê zostaw innym

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 16 lip 2005, 10:02

:lol: :lol: :lol: No i co? Znowu sie potwierdza, że wszystkiemu winni są faceci :lol: :lol: :lol:
Ach Ci mężczyźni :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 16 lip 2005, 11:20

Don juz wiem dlaczego Cię nie znosze!!! jesteś skorpion....... jak miałam faceta skorpiona to w domu były latające talerze i praliśmy się jak nastoletnie rodzeństwo... skorpiony działają mi na układ :!: :evil:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
Don Kichot
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 471
Rejestracja: 16 maja 2005, 19:33
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Don Kichot » 16 lip 2005, 12:12

oj Gaga złość piękności szkodzi wiec są dwa wyjścia z sytuacji patowej.....

albo mnie polubisz :wink: :)

albo................. będziesz brzydulka :wink:

a z tego co wiem ani nie jesteś brzydulka ani nią nie chcesz być :wink: :D

.......no wybieraj... :lol:

Bo ja nie wiem czemu ale zupełnie zmieniłem podejście do Ciebie :roll: i jak na początku bardzo brałem sobie do serca twoje posty tak teraz nawet zaczynam je lubić ...choć nadal w wielu przypadkach mamy odmienne zdanie. :P

Najważniejsze, że są emocje ...to kręci pozytywnie!

A jako Skorpion jestem jego książkowym przykładem

zacięty , wybuchowy :evil: , jak kocham to na zawsze jak nienawidzę to też na maxa..choć mija mi to uczucie po czasie...
......po prostu skorpion nic dodać nic ująć ...ale ważne jest to, że ze mną nie można się nudzić ........ :) .

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 16 lip 2005, 16:19

Ja lucie tuczyka i inne ryb,to fakt is smierdza ,ale sa SMACZNE
:wink:
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 16 lip 2005, 16:37

ja sałatki z tunczyka to chyba nie jadlam, przynajmniej sobie nieprzypominam, ale lubie paste z tunczyka, więc oddałam głos na tak... :wink:
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 16 lip 2005, 16:48

...lubię sałatkę z tuńczyka, ale jadam raczej rzadko... bardzo często robiłam ją mojemu Misiowi, a jeszcze częściej on zajadał się tuńczykiem prosto z puszki (ale tylko tym w kawałkach i oleju, bo w sosie własnym jest okropny :roll: ) jak miał treningi na siłowni... dlatego, bo chyba sporo białka jest w tuńczyku jeśli dobrze kojarzę... :wink:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”