Usta:naturalne,szminki,blyszczyki

Moderator: Zespół I

Makijaz na codzien czy od swieta?

Delikatny na codzien
99
67%
Pelny na codzien
35
24%
Tylko na przyjecia
8
5%
Zawsze naturalny,czyli bez makijazu
6
4%
 
Liczba głosów: 148

Awatar użytkownika
lalinda
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 769
Rejestracja: 21 mar 2005, 07:56

Post autor: lalinda » 03 lip 2005, 14:25

tiaaa i to była moja żałosna próba dodania uśmieszku!!gdyby ktoś mógł mi pomóc i oświecił jak się dodaje emotikony:))

Awatar użytkownika
lalinda
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 769
Rejestracja: 21 mar 2005, 07:56

Post autor: lalinda » 03 lip 2005, 14:29

aha i oczywiście cud a nie cód (wstydno mi)

Awatar użytkownika
lalinda
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 769
Rejestracja: 21 mar 2005, 07:56

Post autor: lalinda » 03 lip 2005, 14:53

Aha to jeszcze dorzucę jeden link akurat tej szminki nie miałam ale mam straszną na nią ochotę kolory-próbowałam na dłoni:D są śliczne!!!
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/censu ... emid=11137

Awatar użytkownika
OMEGA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 29 cze 2005, 01:46

Post autor: OMEGA » 04 lip 2005, 01:00

Zazwyczaj uzywam tylko tuszu do rzes :D ale maluje je tak aby wyszedl taki efekt 'teatralnych rzes' :twisted: Jezeli chodzi o podklad to roznie bywa, bo gdy chodze na solarium i mam lekko opalona buzie to na nia nic nie klade ale w zime przy bladej cerze lubie zakamuflowac widoczne troche krwinki i inne niedoskonalosci.

Gdy mam wiecej czasu to lubie ladnie malowac oczy, stosuje rozne kredki, cienie (jasny lub ciemny braz).

Ust nie maluje ale mam w kosmetyczce pelno blyszczykow od jasnych różów po brązy :wink:

tropicana

Post autor: tropicana » 17 lip 2005, 20:21

Na co dzien bardzo delikatnie, od "wielkiego dzwonu" z mocniejszym akcentem kolorystycznym. Generalnie jednak zawsze wybiore subtelne podkreslanie urody od jej zakrywania kilogramem "tapety" :wink:

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 17 lip 2005, 22:01

Lalinda obejrzalam stonke i szminki bardzo ciekawe kolory dobrze maja dziweczyny te ktore moga nosic rozne kolory nawet jaskrawe,do mnie niestety nie wszytko pasuje,albo mnie sie tak wydaje poniewaz za badzo nie experymentuje z makijazem,a chyba powinnam od czasu do czasu.

Zauwrzylam rowniez ,ze laski bardziej jednak przystaja przy delikantnym makijazy podkreslajace urode,a nie zakrywajac ja,jak dobrze stwierdzila Tropicana, ale czasmu nie sprobowac cos nowego ja jestem otwarta na rozne propzycje,ale lubie jak ktos mi pomoze i doradzi czy to cos naprawde do mnie pasuje.

A wy jak dziewczyny czesto zasiegacie o druga opinie czy raczej same wiecie co najbardziej wam pasuje i co najwazniejsze czy w takim makijazu czy szmince czujecie sie dobrze?

Pzdrawiam :wink: :wink: :wink:
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

hania
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 133
Rejestracja: 11 mar 2005, 08:52
Lokalizacja: poznaÃą
Kontakt:

Post autor: hania » 18 lip 2005, 14:51

jeśli chodzi o makijaż to codzień, do pracy bardzo delikatny...podkład troszkę różu, lub bez, rzęcy przeciągnięte tuszem, lekko rozjaśniona powieka...zazwyczaj tylko kąciki oczu i to wszystko. Nigdy nie maluje ust...są wielkie i mam wrażenie, że kiedy je pomaluję nic innego w twarzy nie widać :lol:

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 18 lip 2005, 15:34

Alez Haniu duze usta sda bardzo sexowne,mezczyzni lubia takie bardzo ich pocigaja takie nampetne i jedrne,tylko niektore laski moga ci pozazdroscic,wiel z nich pomaga sobie operacyjnie abu miec duze,wic sie nie przejmuj,kolory szminek czasmi mozna dobrac tak aby nie byly widoczne na pierwszy rzut oka.Pozdrawim :wink:
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 18 lip 2005, 15:36

Lalinda nie przejmuj sie ortografia,ja tez pewnie duzo bledow robie,ale jak piszesz szybko i aby mysl nie uciekla,czasmi czloiwk nie sprawdzi co napisal i wychodz poznie jaja :lol: :lol: :lol: kazdemu sie zdarza :wink:
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
cleo002
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 83
Rejestracja: 05 maja 2005, 16:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cleo002 » 24 lip 2005, 23:06

ja nie cierpie szminek, błyszczykó używam od czasu do czasu , normalnie na codzien uzywam pomadki bebe różanej jest superr :lol:
>co cie nie zabije to cie wzmocni<

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”