Usta:naturalne,szminki,blyszczyki

Moderator: Zespół I

Makijaz na codzien czy od swieta?

Delikatny na codzien
99
67%
Pelny na codzien
35
24%
Tylko na przyjecia
8
5%
Zawsze naturalny,czyli bez makijazu
6
4%
 
Liczba głosów: 148

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Usta:naturalne,szminki,blyszczyki

Post autor: maxin78 » 01 lip 2005, 12:48

Dziewczyny czy uzywacie takie produkty jak:
-blyszczyki :wink:
-konturowki :wink:
-czy szminki w plynie :wink:
-czy szminki moze w sztywcie :wink:
-a moze naturalny kolor ust. :wink:

Ja osobiscie rzadko uzywam takich produktow,ale jak wychodze na impreze,przyjecie,spotkanie o prace itp.bardzo lubie nalozyc na usteczka piekny blyszczy,a czasmi szminke w sztywcie, pasuja mi najbadziej brazy,poniewasz mam brazowe oczy,i do mojej karacji ten kolor jest idealny.Uzywam przewaznie firmy:L`Oreal, Joko, Mac Factor, Mayballine,

Jakie wam kolory szminek pasuja,w ktorych sie lubicie najbardziej i czujecie SEXi,piszcie wszystko wasze firmy znane i mniej znane.

:lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam wszytkie GORACE USTA,USTECZKA,
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 01 lip 2005, 14:37

Ja używam tylko błyszczyków, najczęściej Inglota, bo są geste, ładnie pachna, długo utrzymuja się na wargach i mają przystepna cene. Z droższych polecam błyszczyki Pupa też są swietnie... :wink:
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15224
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Post autor: cyryl-bea » 01 lip 2005, 17:04

ja tam uzywam wszytsko szminki konturowki i blyszczykow i maluje sie zaleznie od nastroju a nie wyjscia
rano stwierdzam ile trzego bedzie mi potrzeba zeby wygladac :)
a jak mam lenia chodze i bez makijazu

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 01 lip 2005, 23:55

Co to za firma Pupa,ciekawa nazwa :lol: czy w kazdym kosmetycznym mozna je dostac?pzdr
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
Tatiana
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1211
Rejestracja: 07 lut 2005, 15:24

Post autor: Tatiana » 02 lip 2005, 11:58

Pupa, to bardzo fajna firma kosmetykow! ale nie w kazdym sklepie mozna ja znalezc!
Ja uzywam blyszczyki i szminki raczej w kolorze naturalnym, makijaz jak mi sie zachce to jest a jak nie mam ochoty to tylko tusz do rzes i koniec!

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 02 lip 2005, 12:02

Właśnie, tak jak pisała "gina111" nie wszędzie można je znaleźc, jak kupowałam w Galerii Centrum, ale napewno w jakis lepszych sklepach z kosmetykami także są.
Sa fajne, ale ceny mnie troszke poraziły...miałam błyszczyk z pędzelkiem, kosztowął 56 zł. w Inglocie zapłaciłam za podobny efekt, a chyba nawet wydajniejsze opakowanie 10 zł... :shock:
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 02 lip 2005, 13:21

Najczesciej tak jak ty Gina tylko nakladam tusz na rzesy,nieznosze siedziec godzinami przed lusterkirm i sie malowac,jezeli trzeba ale to jest bardzo bardzo rzadko uzywam pudru w kamieniu,zdarza sie to najczesciej zima,poniewaz latem twarz jest pieknie opalona i nie potrzebuje makijazu.Ale sa dziewczyny,ktore wygladaja slicznie w pelnym makijazu,a sa i takie ktore jednak mkijaz potrzebuja.
Mam kumpele,ktora kiedys spalila sobie brwi i jej nie odrastaja wiec musi sobie je zawsze malowac,a przy tym ful makijaz,ale jej to pasuje,jak ja bym mial tak sie malowac czula bym sie jak z maska na twarzy :wink:
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 02 lip 2005, 13:55

Ja co do reszty makijażu to tylko tusz do rzęs, a nawet jak wychodze wieczorem to czasami tylko w kącikach oczu delikatnie uzywam białego cienia...a fluidu i pudru jeszcze nigdy nie miałam... :wink:

Może kilka razy zdazyło mi się mocniej podkreślic oczy... :)
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
maxin78
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 115
Rejestracja: 03 cze 2005, 22:49
Lokalizacja: londyn

Post autor: maxin78 » 02 lip 2005, 16:32

ja tak jak i ty Meczna krowko nie urzywalm nigdy fluidu,podobnie jak ty maluje rzesy i czasmi kreski niebieskie ,zielone lub brazowe,uwazam,ze naturalny makijaz jest super,a poztym moj moz lubi jak wygladam naturalnie :lol: pzdr
Nie ma kobiet niezrozumialych,sa tylko mezczyzni niedomyslni

Awatar użytkownika
lalinda
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 769
Rejestracja: 21 mar 2005, 07:56

Post autor: lalinda » 03 lip 2005, 14:25

A ja stosuję pełny teatralny makijaż ala kokota:)walę tapetę na kilogramy:)a ze szminek polecam fantastyczne szminki Celii które kosztują 5 ciężko zarobionych pln
http://www.celia.pl/pl/makijaz/usta/pom ... _p-11.html
ja mam odcień 54 to jest taki mocny widoczny jasny róż ale zaprawdę polecam ja miałam drogie szminki jakieś estee laudery:PP clarinsy(czy clinique,nie pamiętam)i w sumie estee lauder była spoko ale inne wysuszały usta i znikały szybko a ta Celia jest szałowa po prostu
do tego kupiłam wersję zwyczajną a nie witaminową i tak nawilża mi usta cód miód malina [Twisted Evil]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ankiety”