Madzilka1 , to jest katastrofa!!! ale jak zlikwiduja to bedzie jeszcze gorsza!!!! ja tez juz nie mam gdzie tego pakowac dlatego wiekszosc ubran wysylam mamie mamy podobne budowy ciala wiec ma ze mnie pozytek:) czasami jest 1 tys czasmi 2 tys a czasami jest 5...to jest w zaleznoci ile moj mezulek pr...