Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Piersi

Dlaczego implanty mentor?

Dlaczego implanty mentor?

Dlaczego implanty mentor? - Dlaczego implanty mentor?
Podjęcie decyzji o powiększeniu piersi jest zwykle długim procesem. Według amerykańskich badań okres od podjęcia decyzji do poddania się zabiegowi wynosi zwykle 2-3 lata. Pacjentki w tym czasie szukają  odpowiedzi na wiele nurtujących je pytań: Jakiego chirurga wybrać? Jaki rozmiar implantów da mi pożądaną wielkość biustu? Czy nie będę wyglądała zbyt sztucznie? Co zrobić,  aby piersi były na tyle duże żebym była zadowolona a na tyle małe żeby w pracy nikt nie zauważył zmiany? Co powiedzą moje ciotki?  I wreszcie – jakie implanty powinnam wybrać?

Panie doktorze, a dlaczego Mentor?

Podjęcie decyzji o wyborze implantów jest bardzo ważnym krokiem. Na rynku istnieje wiele różnych firm oferujących implanty piersiowe. Dlaczego  więc  wielu lekarzy decyduje się na użycie amerykańskich protez Mentor.

Przede wszystkim - JAKOŚĆ

Codziennie dbamy o naszą skórę, zęby, włosy i staramy się zapewnić naszemu ciału maksimum komfortu. Nie zapominajmy, że protezy piersiowe staną się częścią nas na wiele kolejnych lat i ich jakość jest bardzo istotnym czynnikiem zapewniającym, nie tylko dobry wygląd, ale i bezpieczeństwo. Zadbajmy o to, aby wybrane przez nas protezy były bardzo dobrej jakości. Taką jakość na pewno zapewni firma Mentor.  Protezy produkowane są w dwóch fabrykach na świecie: Europę, Azję i Afrykę zaopatruje fabryka umiejscowiona w Holandii , natomiast rynek amerykański zaopatruje fabryka w Dallas (Texas). Mentor jest jedynym producentem, który produkuje swoje protezy silikonowe  na terenie USA.

DOŚWIADCZENIE - Firma Mentor ma 40 letnie doświadczenie w produkcji protez piersiowych. Produkuje rocznie ponad 1.000.000 protez. Protezy firmy Mentor są dostępne na całym świecie i zaopatrują się w nie czołowe kliniki chirurgii plastycznej. Posiadaczkami protez Mentor jest wiele gwiazd amerykańskiego, światowego, oraz polskiego kina i show biznesu. Stosowane są również przez czołowe Polskie ośrodki chirurgii plastycznej w m.in. w Polanicy Zdroju, Warszawie, Szczecinie, Krakowie, Bydgoszczy, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu czy Słubicach.

BEZPIECZEŃSTWO – Mentor jest jednym z dwóch amerykańskich producentów protez piersiowych, który ma zezwolenie amerykańskiego FDA na sprzedaż protez silikonowych w USA.  Mentor w 1992 roku przystąpił do programu badań Adjunct Study. Od tego momentu objęto badaniami i obserwacją ponad 70.000 pacjentek, które miały wszczepione protezy silikonowe piersi. Są to największe jak do tej pory badania nad protezami silikonowymi w świecie. Wyniki tych badań spowodowały, że FDA wydała zgodę na sprzedaż protez piersiowych firmy Mentor w USA.

RÓŻNORODNOŚĆ – Chirurg ma możliwość wyboru najodpowiedniejszego dla Twojego typu sylwetki modelu i rozmiaru protez wśród czterech modeli okrągłych i sześciu modeli profilowanych.  W ofercie Mentor znajdują się najpopularniejsze w Europie protezy HP czyli o wysokim profilu i protezy UHP czyli ultra wysokie. Pozwalają one na włożenie dużych objętościowo protez kobietom o wąskich klatkach piersiowych.

Materiał reklamowy

 

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version