Beauty w Polsce

Switch to desktop Register Login

Zabiegi estetyczne

Powikłania w medycynie estetycznej - wybór specjalisty

powiklania wyborW pogoni za pieniądzem, coraz więcej osób różnych specjalności zabiera się za wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej.
Zaciera się fakt, że medycyna estetyczna ma niewiele wspólnego z kosmetyką, a znacznie więcej z medycyną i lekarzem świadomym zagrożeń wynikających z zabiegu.
Pomijam tu zupełnie fakt wykonywania tego typu zabiegów przez zakłady kosmetyczne, fryzjerskie, wizażu i inne. Mówimy tu o pacjencie i o medycynie, a kosmetyczka, jak wiemy, nie ma pacjentów, tylko klientów i zajmuje się kosmetyką, nie medycyną.
Zabiegi medycyny estetycznej robimy u lekarza, który, w razie powikłań, jest nas w stanie wyleczyć. Najlepiej wyszkolona kosmetyczka, nawet jeśli jest artystką i potrafi pięknie wykonać zabieg, w razie komplikacji nas nie wyleczy, a często to minuty decydują o tym czy nie zostaniemy, w najlepszym wypadku, oszpeceni.
Oczywiście lekarz medycyny estetycznej powinien nie tylko być fachowcem w dziedzinie i dobrym rzemieślnikiem. Powinien też być artystą, który naszą twarz umie ocenić jako całość, a nie jako fragment.

Odsłony: 2358

Czytaj więcej: Powikłania w medycynie estetycznej - wybór specjalisty

Wish Pro – sposób na wszystkie niedoskonałości skóry?

wishpro with capsules do artykuluLifting, Anti-Aging, Anti-Acne, Nawilżanie, Usuwanie przebarwień – to wszystko w jednym urządzeniu, podczas krótkiego zabiegu.

Wish Pro, to ekspresowy zabieg pielęgnacyjny w oparciu o technologię infuzji magnetycznej. Urządzenie przekształca impulsy magnetyczne w aktywne pole energetyczne wytwarzające światło lub prąd elektryczny.

Zabieg Wish Pro daje 3 efekty pielęgnacyjne:
- przyspieszenie mikrokrążenia i drenaż limfatyczny – Magnetyczny Face lift
- złuszczanie martwych komórek skóry
- infuzję, czyli wchłanianie się składników aktywnych

Skomputeryzowana rączka Wish Pro może być połączona z jedną z czterech głowic technologicznych:
1.    Głowica magnetyczna – impulsy magnetyczne w połączeniu z delikatną wibracją polepszającą drenaż limfatyczny, przyspieszają mikrokrążenie, dzięki czemu skóra jest lepiej dotleniona i rozjaśniona

Odsłony: 2651

Czytaj więcej: Wish Pro – sposób na wszystkie niedoskonałości skóry?

Nici Hilo Lift – efekt liftingu bez zbędnego wypełnienia

zdjecie do hillo maleW Polsce pojawiły się nowe nici liftingujące Hilo Lift. Oficjalna polska premiera produktu miała miejsce w trakcie XIV Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej,
Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Kazimierzu Dolnym. Nici Hilo Lift wykonane są
z polidioksanonu i umieszczone na specjalnej igle, która jest bardzo elastyczna. Nici Hilo Lift posiadają medyczny certyfikat CE.

Nici Hilo Lift to metoda liftingu twarzy bez konieczności zwiększania objętości – w odróżnieniu od zabiegów wolumetrycznych. Wykorzystanie odpowiednio dobranych wektorów przebiegających wzdłuż linii napięcia skóry sprawia, że przy zastosowaniu
minimalnej liczby nici możemy uzyskać spektakularne efekty estetyczne.

Odsłony: 6797

Czytaj więcej: Nici Hilo Lift – efekt liftingu bez zbędnego wypełnienia

Ginekologia estetyczna – pomoc w sprawach intymnych

ginekologia estetyczna

Z pełną satysfakcją zapal światło w sypialni i czerp przyjemność z życia seksualnego razem z Twoim partnerem. Jeden zabieg może zmienić Twoje życie! Zapomnij o problemach w łóżku. Ciesz się kobiecością!

Z zabiegów ginekologii estetycznej mogą skorzystać kobiety, które odczuwają niezadowolenie ze współżycia np. po porodzie, brakuje im pewności siebie w sytuacjach intymnych lub nie akceptują wyglądu swoich narządów płciowych. Wiek w tym wypadku nie
ma znaczenia.
Do najpopularniejszych zabiegów ginekologii estetycznej należy plastyka warg sromowych większych i mniejszych, plastyka pochwy przy użyciu nici Happylift i mezoterapia pochwy.

Odsłony: 2737

Czytaj więcej: Ginekologia estetyczna – pomoc w sprawach intymnych

Policzki – metody modelowania

policzek1Policzki mają duży wpływ na wygląd twarzy to one między innymi powodują, że rysy są damskie lub męskie i że twarz wygląda staro czy młodo, atrakcyjnie lub nie.

Modelowanie policzków to sposób na poprawienie wyglądu twarzy polegający na pozbyciu się problemu zapadniętych policzków lub braku wyraźnych kości policzkowych lub nadmiernie wyeksponowane oraz brak wykształconego konturu twarzy.

Odsłony: 4005

Czytaj więcej: Policzki – metody modelowania

© Beauty w Polsce 2005 - 2017 . Powered by Grafic Art

Top Desktop version