Lato - laski na ulicach

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: majamajamaja » 02 lip 2010, 17:32

No jak to w kostiumach? Ze spodniami, spodnica czy w ogole bez niczego? Chyba mowisz o jakiejs miejscowosci wypoczynkowej?
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: lil sexy » 02 lip 2010, 19:24

Tak, to się zdarza. Ja ostatnio widziałam laski w kostiumach biegające przy fontannach w Manufakturze w Łodzi. (headbang
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
majamajamaja
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1851
Rejestracja: 17 sty 2009, 11:24

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: majamajamaja » 02 lip 2010, 21:38

To taka moda, jak niegdys na reklamowki foliowe, hihi...
15 kwietnia 2009 - Brzuchanski, powieki

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: Michitka » 02 lip 2010, 21:40

Powaga...centrum Poznania, a można jak na plaży się poczuć (giggle
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
etfasia
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 117
Rejestracja: 05 cze 2010, 08:26
Lokalizacja: *PiekielnyRaj*

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: etfasia » 02 lip 2010, 21:46

Tez mam ten problem ...lato dookoła pełno młodych lasek ,prawie ze idealnych (nie dla Mnie ale dla gosci) i jak tu sie pokazac , z rozstepami na tyłku :( wiszącymi bimbałkami i deokldem który nie swieci gładkościa, tylkoo nie wiem zatkanymi porami itd :( nie jest gładki tylko okropny :(
19Maj 2011-Brzuchanski-piersi w góre!

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: she » 03 lip 2010, 14:07

Etfasia,to skoro tak siebie widzisz- wez zrob plan dzialania i wez sie za siebie. Poczujesz sie lepiej. Niestety nad soba tez trzeba popracowac, bo "samo nie przyjdzie":/ Przynajmniej mam na mysli sama siebie, ze o ile nie wloze pracy w to, zeby wygladac dobrze, to niestety ladnie wygladac nie bede (speechless
Tylko niektore sa takimi szczesciarami, co to sie budza i jak boginie sexu wygladaja;) Choc i takich nie za wiele (clin
Wiadomo, ze jak widze ladniejsze dziewczyny naokolo, to tez mi troche smutno sie robi, ze ja taka ladna sie nie urodzilam. Ale co mam zrobic? zabic sie? zaszyc w domu? Trzeba popracowac nad soba tak, zeby wykrzesac i uwydatnic to, co w najpiekniesze. Przede wszystkim i generalnie trzeba o siebie zadbac. Dla wlasnego dobrego samopoczucia.
she

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: magda1600 » 03 lip 2010, 15:12

Wczoraj jechalam Metrem, na pewnej stacji wsiadly dwie wysokie, opalone, farbowane blondiiiii. Jedna miala taka mini, ze normalnie widzialam jej polowe pupy! Oczywiscie, jak wiekszosc, gapilam sie (envy Kiedy juz wysiadlam pomyslalam, ze chyba czas sie zabrac za moje biodra. Gdy tylko ta mysl przemknela przez moja glowe, zwrocilam sie do corki z zapytaniem, czy aby z pewnoscia juz nie chce jesc chipsow, bo ja z checia pochrupie..... (headbang
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: she » 04 lip 2010, 15:28

haha;:):):)
Magda1600, no ja tez tak mam. Ze w glowie obiecuje sobie to i tamto ( odstawke slodyczy i cukru), snujac wyobrazenia na temat tego,jak fajnie wygladalbym szczuplejsza,a potem, wyrwana ze snucia tych "pieknych" planow, zapominam o nich odrazu i odruchowo siegam wlasnie po czekoladke :P (headbang
Po prostu cholernie trudno zerwac ze "zlymi" przyzwyczajeniami, odruchami. I tyle. A tym bardziej, jesli dobre jedzonko, czy slodycze- zawsze byly moimi "pocieszycielami" w zlych chwilach.
Ale wiem, ze mozna.
Jesli nie w zupelnosci, na pewno mozna je ograniczyc. Trzeba po prostu popracowac nad soba i miec caly czas swiadomosc tego,co sie robi.
Ja caly czas wcinam czekolade, ale nie w takich ilosciach,jak dawniej. I juz widac to po wynikach na wadze lazienkowej. Yeah! (rofl (rofl
Przeciaz jesli nawet zjesz pare tych chipsow, to sie nic nie stanie. Wazne, zebys sie nimi nie objadala i tyle (clin
she

Awatar użytkownika
etfasia
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 117
Rejestracja: 05 cze 2010, 08:26
Lokalizacja: *PiekielnyRaj*

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: etfasia » 05 lip 2010, 12:43

She dziękuje Ci za te słowa PDT_Love_18


Wiesz co ,y nie wiem od czego zacząc .... (thinking

Ostatnio miałam duzo problemów :( i straszliwei sie zaniedbałam ....zreszta zeby conieco p0ozmieniac potrzeban jest kasa a ja nie mam worka bez dna -niestety ,pracuje tylko Tż za 1500 :( Nawet nie wiem od cxego zaczą c jak wydobyc z siebie pieknoś c ...nie uwarzam sie za mutanta i nie chciałabym byc plastikowa tylko wziaśc i swoje defekty naprawic.

Nie che sie uzalac nad Soba ale w taki dół wpadłam ze nic Mi sie nie chce :(

Mam pyt. .....Jak zrobic by nagi wyglądały cały czas na takie naoliwkowane ...oiwka wysycha ...i nic i pięknych gładkich nóg?
19Maj 2011-Brzuchanski-piersi w góre!

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Lato - laski na ulicach

Post autor: magda1600 » 05 lip 2010, 13:04

etfasia, wylej z siebie wszytskie smutki. Tu masz odpowiednie miejsce, nikt Cie nie zna, co Ci zalezy- moze akurat Ci ulzy. Nie znam nikogo, kto nie miewa gorszych dni. Pozdrawiam!


she, kiedys myslalam, ze nigy nie nabiore ksztaltow... Wcinalam batony czekoladowe po nocach, popijalam pepsi i zagryzalam frytami.Na dodatek objadalam sie tym okropnym chlebem angielskim( juz mam dosc). Jednak sie mylilam, byla chwila,ze wazylam 5-6 kg. wiecej niz zwykle. Teraz potrzebuje pozbyc sie jeszcze 2kg., ale nie mam zadnej motywacji, poniewaz na ulicach i tak jestem raczej kruszynka...hehhe. Nie mam jednak ochoty leciec do PL, bo tam same laseczki, pieknie ubrane i uczesane, bez zbednych walkow... (envy Uff, teraz mam w pasie tyle, co kiedys w biodrach....masakra, co nie?

Pozdrawiam!!
magda
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”