Wakacje -hotele,pensjonaty,fajne miejsca..

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

ania++
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 297
Rejestracja: 19 cze 2006, 16:10
Lokalizacja: Kanada
Kontakt:

Post autor: ania++ » 06 lut 2007, 04:55

A ja sie wybieram w maju do Grzybowa mala turystyczna miejscowosc pare kilometrow od Kolobrzegu.
To jest dom dziewczyna wynajmuje w nim pokoje wszystko po generalnym remonci chyba 2 lata temu , kazdy pokoj ma lazienke lodowke i na pietrze jest wspolna kuchnia dla wczasowiczow ,przed domem plac zabaw dla dzieci i podobno na lato ma byc basenik dla dzieci
Warunki fajne wlasciciele przemili bylam juz u nich kilka razy i chetnie tam wroce w tym roku
Telefon 094 35 811 64 pani Monika
Ceny chyba 35 zl w sezonie za osobe dorosla ale tego nie jestem pewna bo ja jade w maju i wtedy maja duzo taniej
15 marzec 07 Brzuchanski plastyka brzucha

Awatar użytkownika
katrinn
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1188
Rejestracja: 23 sie 2006, 23:09
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: katrinn » 10 mar 2007, 20:03

dzięki dziewczynki za propozycję jednak po długich bezowocnych poszukiwaniach wybieramy się drugi raz w to samo miejsce czyli do Dźwirzyna blisko plaży, moi chłopcy byli zadowoleni ;)
16.05.07- plastyka brzucha ju¿ po [smilie=happy.gif]

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 27 mar 2007, 15:42

...był już taki temat o kwaterach nad morzem... jakby ktoś szukał jeszcze więcej adresów to tu... ;) http://www.beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?t=4612
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
odrobina
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 111
Rejestracja: 23 cze 2005, 22:35

Post autor: odrobina » 19 cze 2007, 16:45

Witam

Poszukuje namiarów do domów wczasowych w POBIEROWIE. Chodzi mi o jakies kwatery blisko plaży tak 100m. Jeśli ktos był i moze polecić ... z góry dziękuje ;)

Noo chyba , że ktoś zna fajne miejsce, ciche, dużo pubów, ogródków i kwatery blisko plazy. :-D

Tylko proszę o sprawdzone miejsca ;)

Awatar użytkownika
margo706
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 664
Rejestracja: 21 lut 2006, 22:00
Lokalizacja: uk
Kontakt:

Post autor: margo706 » 30 cze 2007, 21:36

Ja tez poszukuje jakis namiarow na tanie noclegi w Kolobrzegu,Pobierowie lub gdzieindziej.A moze ktoras sie wybiera nad morze w okresie 1-8sierpien,mozna by sie bylo spotkac jeszcze nie zdecydowalam do jakiego miasta nad morzem pojade ,wiec moge dotrzec wszedzie.W Kolobrzegu znalazlam duzo tanich kwater i pensjonatow,ale miejsc nie ma,mam jeszcze liste do obdzwonienia.Nie chce luksusow,wazne aby bylo gdzie manatki zostawic,na czym przykimac i umyc sie.W Kolobrzegu ceny sa zwykle ok 50zl doba od osoby-pasuje mi .jak cos macie to piszcie.

Awatar użytkownika
Agiq
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 464
Rejestracja: 13 cze 2006, 19:27
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Post autor: Agiq » 30 cze 2007, 22:41

Ja polecam szczerze domek mojej przyjaciółki niemalże nad samym morzem, blisko do Jarosławca, DArłowa, DArłówka i do Ustki
www.agata.jaroslawiec.pl
za dobę od osoby 35 zł bez wyżywienia, pokoje śliczne, czyściutkie, z łazienkami, domek ogrodzony, fulll wypas. Polecam !!!!!!!
18.12.2006 dr Grobelny, 345 pod mięsień


Save the Earth......it's the only planet with chocolate...:-))

Awatar użytkownika
margo706
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 664
Rejestracja: 21 lut 2006, 22:00
Lokalizacja: uk
Kontakt:

Post autor: margo706 » 01 lip 2007, 12:46

Dzisiaj bede tam dzwonic tylko z tego co widze to nie ma pokoji 2 osobowych.

Awatar użytkownika
Agiq
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 464
Rejestracja: 13 cze 2006, 19:27
Lokalizacja: pomorze
Kontakt:

Post autor: Agiq » 01 lip 2007, 16:41

Margo sa jak najbardziej, nie ma tylko wszystkich fotek !!!!!
18.12.2006 dr Grobelny, 345 pod mięsień


Save the Earth......it's the only planet with chocolate...:-))

Awatar użytkownika
kik@
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3662
Rejestracja: 12 sty 2005, 11:12

Post autor: kik@ » 19 wrz 2007, 19:05

Nie polecam kwater Marino w Kołobrzegu.
Włascicielka to jakaś kompletna ignorantka :!: Po załatwieniu rezerwacji -> na 100% potwierdzonej mailowo + w tym potwierdzenie przez nią dotarcia przelewu (zaliczki)...po ok. pól roku po rezrwacji w DNIU PRZYJAZDU do pensjonatu baba mowi, ze nie została potwierdzona rezerwacja!!! Pomyslałam ze sobie jaja robi!!! Tłumaczyła sie ze ona dostała jakis przelew, ale ze nie wiedziala od kogo bo niewyraźnie pisało :roll: :| W takim razie nie wiem skad ta potwierdzona rezerwacja i informacja, ze pieniadze otrzymała!!!....jak widać niezły burdel tam ma i do tego pani nieźle kręci. Pech w tym, ze nie wzięłam całej korespondencji mailowej, tylko jeden mail z terminem rezerwacji...mniejsza o to....i tak po tej sytuacji nawet za darmo bym u niej nie chciała mieszkac. Nie tracąc ani chwili urlopu i nerwow "pozegnałam" ją i poszłam szukac innych wolnych pokoi.
Cale szczescie pare domow dalej kobieta pomogła znaleź mi nocleg za tą samą cenę i z takimi samymi warumnkami (a kto wie czy nie lepszymi, bo sama wlascicilelka Marino nie wygladała mi na bardzo robotną ;) ). Miałam szczescie, bo akurat na nowej kwaterze jacys ludzie po rezerwacji nie dojechali....i stał pusty zarezerowany uprzednio pokoj- tak wiec i wlascicielka skorzystała ;)

Zaliczke oddała cale szczescie, bo mialam przy sobie potwierdzenie wykonania przelewu!!!!

NIE POLECAM MARINO :!:
http://www.marino.kolobrzeg.pl/
kika -> 08.2005/07.2006 op. noska - dr Latkowski 8-)

NIE MODERUJE JUZ FORUM od 02.12.07

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Jeździectwo (obóz)

Post autor: Michitka » 06 lip 2009, 23:00

Potrzebuje pomocy --może ktos z was orienutuje się gdzie organizują obozy jeździeckie, ale dla osób dorosłych???
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”