Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
nanette
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 124
Rejestracja: 12 kwie 2013, 12:28

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: nanette » 29 gru 2014, 02:56

Moim zdaniem zadna masakra...Troszke dobrego ,kpiacego dystansu do samej siebie plus ''artystyczny'' zapal.Ma prawo.Wole to,niz udawana,nieco smutna elegancje.Jakas sympatyczna kobita sie wydaje:)
Kombinuje jak kon pod gorke;)

iff
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 651
Rejestracja: 11 kwie 2006, 11:19

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: iff » 29 gru 2014, 06:43

Też "wpadam" czasami do Bałakier - wyrobiła się - to fakt!
A Jaga to kolorowy ptak! I dobrze, bo więcej takich odważnych i oryginalnych babek 50+ tym mniej nudno i sztampowo.

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: Sabrina » 29 gru 2014, 17:41

Tylko jedną stylizacje ma w miarę -z parasolem,na innych wyglada jak przebraniec. Ciuchy dlugie, za ciezkie buciory,za wzorzysto,kobitka strasznie sie przytłoczyła tą stylizacją. Kompletnie nie moje klimaty.
Moje klimaty to te (yes) ale musicie miec facebooka
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 458&type=1" onclick="window.open(this.href);return false;

Znalazlam jej bloga. Nie wszystkie fajne,ale większośc tak
http://www.stylizacjeewy.blogspot.com/s ... date=false" onclick="window.open(this.href);return false;
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: babina7 » 29 gru 2014, 18:49

tak.Ciuchy tej pani nadają się dla mnie.Jest lekko nonszalancka, a to lubię. Zauważcie (jako, że walczę z krótkimi włosami po 50) jak młodziej wygląda na tych fotkach , gdzie ma ciut dłuższe wlosy...
zadowolona

Awatar użytkownika
jsia
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 6432
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:13
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: jsia » 29 gru 2014, 19:04

Zdecydowanie ta druga jak dla mnie wygląda stylowo (bo poprzednia niestety kompletnie bez wyczucia, moim zdaniem), no i nawet podarte dżinsy się obroniły, jak widać (happy
Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu oraz profilu na Facebooku:

http://beautywpolsce.com

https://m.facebook.com/portalbeautywpol ... ale2=pl_PL

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: Sabrina » 29 gru 2014, 22:24

jsia pisze:no i nawet podarte dżinsy się obroniły, jak widać (happy
haha,widzialam i moim zdaniem fajniej wyglądała by gdy by nie byly potargane,ale ona nawet nie zle w nich wygląda,ja bym sie nie odważyła. (giggle
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: babina7 » 29 gru 2014, 23:02

nie przesadzaj!!!Ona ma grubo po 60 i jest nietknięta skalpelem , co widać po powiekach , a Ty z fajną figurą i po operacjach nie wyglądasz na 50. Noś co modne, bo to daje efekt też młodej mentalności.
zadowolona

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: Sabrina » 30 gru 2014, 09:53

Eee,nie wyszla bym tak na ulice,jeszcze u nas na wsi haha,zaraz bylo by gadanie,ze bida u nas i moze zrzutkę by na mszy robili,na nowe spodnie (giggle Zart,zartem,ale nigdy nie lubiłam niechlujnych ciuchów, nawet jak mialam nascie lat. Ona fajnie w nich wygląda,ale to nie mój styl i nigdy nie ubieram sie w coś, bo jest akurat na topie. Muszę czuć ciucha (happy
Co do dlugich wlosów. Nie kazdemu pasują. Ja w dluzszych wygladam koszmarnie. Cale zycie mialam i bede miala takie jak Kożuchowska,bo w takich mi najladniej,a do tego zawsze jestem uczesana,bo tylko rozczepie wlosy rękami. Oczywiscie po myciu ukladam na szczotce,bo inaczej lezały by smętnie na głowie.Myje co 4 dni i im dluzej nie myte tym fajniejsze,sztywniejsze od lakieru (giggle
Mialam tez okres ze nosilam identyczną fryzure jak ta inna babeczka i baaaardzo podobaja mi sie takie wlosy,ale juz mam za rzadkie (pleure Nie mogę tego przeboleć,ze juz nie mogę takich zapuscić.
kozuchowska_17165561 (Kopiowanie).jpg
f.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: babina7 » 30 gru 2014, 20:00

Weszłam dzisiaj do pobliskiego sklepiku z ziołami po zwykłą szałwię i mnie zatkało.
Wszystko co kupowałam w necie , tam mają. Od kwasu hialuronowego, kolagenu po wszystkie specyfiki Bobuszki Agafii , tak zachwalane przez Marenę. Różne maseczki , balsamy, szampony. Kupiłam mały szampon. Podobno bez SLS, parabenów i 100% naturalnych składników. Jak mi podpasuje to kupię butlę.
Marzenko poszukaj w takich sklepach, pewnie u Ciebie też są w zielarskim albo ze zdrową żywnością.
zadowolona

Awatar użytkownika
bbpp77
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1799
Rejestracja: 13 lip 2005, 10:05
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Życie zaczyna się po 40-tce. cz 10.

Post autor: bbpp77 » 07 sty 2015, 08:56

a co tu taka cisza w nowym roku???? (lipssealed kac po sylwestrze tyle trzyma, czy co? (giggle

znalazłam dziś na pudelku Hannę Lis i mnie zamurowało.... aż mi się wierzyć nie chce, że ta kobieta zachwycała niegdyś urodą....
e5076dc9f36ec2f963ac39d77896bc380ad0c69a.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
bo w życiu chodzi o to by być trochę niemożliwym...

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”