Jak i gdzie spedzacie Sylwestra?

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 15 gru 2005, 18:26

w watku o swietach pisalam,ze niestety nie bede mogla ich spedzic w moim ukochanym Zakopanym ale za to Sylwester to.......to juz czuje w kosciach, ze bedzie jeszcze lapszy, niz w ubieglym roku:P:P:P

Wraz z grupa znajomych (ok 50 os)wynajelismy super osrodek-caly dla nas ( w ubieglym roku tez tam spedzalismy sylwestra).
Bedzie impreza Rzymsko-Grecka.
Zadnych stolow, orkiestr, sukien z falbankami, fiszbinami, gorsetow, marynarek itp. :P za to Amorki , Muzy,Ateny, Prometetusze,(.itd:)-zamiast stolow, krzesel, loza z poduchami,baldachimami,kosze z owocami,dzbany z winem, rzucane paltki kwiatow (sztuczne bo sztuczne ale beda):P-ehhhhhh juz sie nie moge doczekac-zrezszta jak wszyscy moi znajomi:)
Zjezdzamy z calej Polski i nie tylko:DOj, juz mi sie gebulka mieje:D
Sami fantastyczni ludzie, zero krzywych spojrzen, glupich komantarzy (ktora ladniejsza a ktora ma piekniejsza suknie), az sie wierzyc nie chce ale tacy ludzie jeszcze istanieja a ja dziekuje Bogu,ze ich znam:)
Jedziemy juz w piatek i balujemy do niedzieli:)
Na taki zwykly bal sylwestrowy juz bym chyba nie poszla-to chyba nie dla mnie:(


Awatar użytkownika
natala82
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 741
Rejestracja: 06 mar 2005, 23:56
Lokalizacja: Wild wild West
Kontakt:

Post autor: natala82 » 21 gru 2005, 15:09

Nio super!Tak jest podobno swietnie,moja kumpela tam byla na wekeend sobie ze znajomymi pojechala!Tez juz ze znajomymi o tym gadalam,do berlina dleko nie mam,a do granicy tylko 80km!Moze nie na sylwestra ale musze tam pojechac!Ciepelko,plaza :cry:
Juz po!:)
Skupin 26 lipiec, mentor 300cc okragle.

Awatar użytkownika
Lili
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 16 lip 2005, 11:18
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Lili » 29 gru 2005, 11:18

Za 4 godzinki wyjeżdzam na Sylwestra do Karpacza ze znajomymi, mam nadzieję ze będzie suuuuuper zabawa i godnie pożegnamy moje stare cycochy :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"....z utrat± piêkno¶ci - czymkolwiek ona jest - traci siê wszystko" Oscar Wilde
_______________________________________
juz po....27 kwietnia 2006r. - operacja powiêkszenia piersi, dr Kubasik

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 29 gru 2005, 11:20

no to Lili nie pozostaje mi nc innego jak tylko życzyć ci szampańskiej zabawy i bogatego w chwile przyjemne i szczęśliwe Nowego Roku!
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
Lili
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 16 lip 2005, 11:18
Lokalizacja: Wielkopolska

Post autor: Lili » 29 gru 2005, 11:31

Aneta1981 pisze:no to Lili nie pozostaje mi nc innego jak tylko życzyć ci szampańskiej zabawy i bogatego w chwile przyjemne i szczęśliwe Nowego Roku!
Dziekuje bise
Tez zyczę Wam wszystkim wszystkiego najlepszego!!!!!samych radosnych chwil w Nowym Roku 2006, duzo miłości, a dziewczynom przed operacjami uzyskania wymarzonego efektu (sobie też :oops: :lol: )
"....z utrat± piêkno¶ci - czymkolwiek ona jest - traci siê wszystko" Oscar Wilde
_______________________________________
juz po....27 kwietnia 2006r. - operacja powiêkszenia piersi, dr Kubasik

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 30 gru 2005, 02:02

a ja sylwestra nienawidze!! na samą myśl o nim dostaje dreszczy, nie podobami się pomysł, że mam się bawić bo jest jakaś data i godzina :!: :twisted: co mnie to obchodzi :idea: przecież bawić się ludzie powinni wtedy kiedy mają na to ochote a nie np zapłacić za impreze i iść tam z migreną albo z niestrawnościa...... albo co gorsza z niechęcią ot tak po prostu. te całe plany i frustracje typu "a jaką kiecke włożyć, jak się uczesać, i te prześciganki kto będzie bardziej błyszczał.......http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... A/zygi.gif rok temu byłam na balu w eleganckim hotelu i nie podobała mi się ta cała pseudo-zabawa.... bywam na balach z okazji czegoś tam- w pracy i to są piękne bale a taki sylwester to jakaś ściema. w tym roku zostaje w domu jak kilkanaście innych razy- wole obejrzeć jakiś filmik i iść do łóżka- niekoniecznie spać :lol:
byłoby pięknie gdybym mogła zostać na Dominikanie o ten tydzień dłużej, pewnie tak jak święta odbyłby się bez większego echa ten sylwester. w święta po prostu była normalna kolacja- żadnych życzeń i innych, myśle, że w sylwestra po prostu by było troche fajerwerków na plaży ot tyle i może potańcówka pod palmami....
a jeśli już miałabym wybór to chciałabym popłynąć w rejs- taki ok 2-3 tyg razem ze świętami- wielkim statkiem z kilkoma pokładami i po prostu tańczyć pod gołym niebem na środku oceanu :wink: ale nie koniecznie musiałby być to sylwester...
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
ETNAA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 704
Rejestracja: 22 lut 2005, 10:44

Post autor: ETNAA » 30 gru 2005, 11:19

ja również nie lubię sywestra i oprócz wyjazdowych - najchętniej gdzieś daleko za granicę - reszty raczej nie wspominam. ot taka impreza, trochę bardziej może ludziska poprzebierani ;) nie wiem jeszcze gdzie pójdę, nie dałam jeszcze nikomu odpowiedzi :)
cycuchy od Kubasika - grudzień'05 :)
wypełnienie doliny łez - w trakcie :)

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 30 gru 2005, 11:45

gaga, wyjelas mi to z ust... podpisuje sie pod tym rekoma i nogami.
tylko, ze ja w tym i zeszlym roku jako przykladna katoliczka postanowilam wesprzec w potrzebie tych znajomych, co nie maja gdzie isc a bawic sie musza, bo przeciez jest sylwester... tak wiec jak juz musza to niech bawia sie u mnie, nie brudza i przynosza jedzenie, wiec gotowac przez 3 dni nie bede musiala. a alkoholu zostanie na caly przyszly rok...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 30 gru 2005, 12:39

mara z tym alkoholem to cwaniara jesteś.
ja nie zapraszam nikogo do domku bo dla mnie dom to miejsce święte. rzadko ktoś mnie w domu odwiedza, wole kawiarnie, nie lubie jak ktoś wchodzi w moją przestrzeń.... :roll: może dziwak ze mnie :wink:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”