ostatnio oglądany film...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

actress
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 49
Rejestracja: 19 wrz 2005, 10:53
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: actress » 03 lis 2005, 14:11

ja nalogowo ogladam filmy, wiec za duzo wymieniania
ale ostatnio widziany film to zabawny film animowany "gnijaca panna mloda" ;)
polecam

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 04 lis 2005, 11:00

Ostatnio bylam na "plan lotu" i "Zorro"-bez komentarza.... 8) Nowy film z Alba tez obejrzalam i w ogole mi sie nie podobal- strata czasu ,jak dla mnie...http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... i/1323.gif
Ciesze sie,ze Mara zalozyla ten topik ,bo uwielbiam chodzic do kina(!!!) i bywam dosc czesto- 1-2 razy w tygodniu...http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... 48Bolt.gif(lubie tez rzuc popcorn i popijac cole pzed TV :wink: )

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Post autor: mara » 04 lis 2005, 11:42

bylam na egzorcyzmach emily rose- naprawde jestem pozytywnie zaskoczona. dobra fabula, swietnie pokazane sceny opetania, problem ukazany na tle sadu wbija w fotel. oceniam na 4.
ostatnio kolega pozyczyl mi 3 klasery filmow na divx wiec nie bede miala czasu na kino i wypozyczalnie... wczoraj zasnelam na 2 czesci obcego- kocham ten film ale skrecanie regalow wykonczylo mnie fizycznie.
samanthii, ja poprostu uwielbiam popcorn i coca cole. w kinie biore zawsze duzy i litrowa...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
mary
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 489
Rejestracja: 08 sie 2005, 12:16

Post autor: mary » 04 lis 2005, 11:57

z ostatnio ogladanych dodam jeszcze " Red Eyes" wedlug mnie ciekawy, wciagajacy film , tylko szkoda, ze wiekszosc akcji toczyła sie na pokładzie samolotu :wink:

Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 04 lis 2005, 12:46

jak komus podobal sie Efekt motyla to polecam film "Szał'-rewelacja!!!!!
Film utrzymany w kilmacie psychodelicznym....zakrecony na maxa....jak dla mnie film i niebo lepszy niz Efekt Motyla.

"Hotel Ruanda"-tez polecam-film o wybiciu Tutsich przez Hutu-ojjjjj nerwy mialam straszne po tym co zobaczylam!!!!!


Kolejna perelka jak dla mnie "Przepowiednia"-nie wiem czy ktos to widzial-nie jest to juz najnowszy film ale godny polecenia!!!!!
Oj ten filmik tez dal mi do myslenia :D

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 04 lis 2005, 13:12

mam prośbe ogromną jesli zdarzy się Wam widziec film o napadach na banki lub sklepy jubilerskie, przekrętach i oszustwach to bardzo prosze podajcie tytuł :)
uwielbiam te filmy a chyba juz wszystkie oglądałam albo mi się wydaje a pani w wypożyczalni nie jest w stanie mi nic znależć.

nie lubie horrorów ani trilerów, nie lubie morderstw i strzałów. życie wystarczająco mnie stymuluje więc jak mam czas na film to chce aby to był czas pełnego relaksu. lubie się pośmiać, wzruszyć troszeczke albo zaciekawić. żadne science albo inne krwawe rzeczy, po których mam niespokojny sen.

z mojej ulubinej półki polecam:
"włamanie na śniadanie"- moge go oglądać bez końca
"naciągacze"
"przekręt doskonały"- po prostu boski.... nic dodac nic ująć.
"ocean's ..." obie części
"po zachodzie słońca"
no i troche odbiegający od gatunku włamań "blow" po prostu uwielbiampenelope i jej akcent....cudo :wink:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: shilo » 04 lis 2005, 13:24

Gaga czy Ty prypadkiem nie przygotowujesz sie do malego napadziku? hihihihi - zartuj oczywiscie - ja tez luie takie filmy

Lubie filmy psychologczne, takie ktore wymagaja przemyslenia pewnych spraw... wnosza cos w nasze zycie. Podobaly mi sie "piaty zmysl" i "i.a. sztuczna inteligencja" gra w nich ten slodki chlopiec nie pamietam jak sie nazywa ale fimy byly fajne. Ostatnio widzialam "amerykanskiego zigolo" smialam sie bo tak glupawego filmu dawno nie widzialam.
24.08.2005 nos i usta u dr. Sankowskiego
9.01.2006 korekta noska i ust u dr. Bromy

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 04 lis 2005, 13:40

Shilo "sztuczna inteligencja" to był pierwszy film w zyciu na którym płakałam :roll: generalnie mi się to nie zdarza.
no i lubie bajki.. :wink: epoka lodowcowa, shrek kultowo obie części rybki z ferajny itd.... nie lubie głupawych bajek o robotach i innych wymyślnych pierdołach.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 04 lis 2005, 13:50

co graja teraz dobrego? Chcialabym cos takiego relaksujacego! Nie jakis dramat psychologiczny! :?
Wlasnie obejrzalam 4 raz "Bad boys 2" i "chlopaki nie placza" :lol: :lol: :lol:

Nie mam nic nowego... polecicie cos?

Znacie "Kolacje dla palantów" ?

actress
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 49
Rejestracja: 19 wrz 2005, 10:53
Lokalizacja: trojmiasto

Post autor: actress » 04 lis 2005, 15:15

jedne z moich ulubionych
- amelia
- requiem dla snu
- amores peros
- pila
- siedem
- podziemny krag
- 12 gram
- czekolada
- kill bill
- milion dollar hotel
- tozsamosc
- eksperyment
- matrix
- desperado
- milczenie owiec (i hanibal tezzz)
- shrek
- rybki z ferajny
- epoka lodowcowa
- gnijaca panna mloda
- potwory i spolka
(uwielbiam filmy animowane) :lol:
- cialo
- porozmawiaj z nia
- miasto boga
- dziennik bridget jones
- dziewiate wrota
- miedzy niebem a pieklem
- gladiator
i wiele wiele innych o ktorych teraz zapomnialam ;) (albo nie pamietam tytulow :roll: )

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”