ostatnio oglądany film...

Wolne tematy, dyskusje, tutaj możecie rozmawiać o wszystkim. Nasze codzienne i niecodzienne sprawy.

Moderator: Zespół I

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 20 cze 2005, 07:58

Ja też oglądałam "Zieloną milę" i też ryczałam :cry:

Awatar użytkownika
mary
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 489
Rejestracja: 08 sie 2005, 12:16

Post autor: mary » 03 lis 2005, 01:35

we wtorek bylam w kinie na : Przekletej i sie zawiodlam , dla mnie to nie horror a jakas bajka o wilkołakach itp; więcej sie uśmiałam i uplakałam z komicznych sytuacji niz przestraszylam , prawdziwy horror to dla mnie calkiem niedawno objerzane: Egzorcyzmy Emily Rose , na tym filmie musialam ze strachu zamykac i oczy i kurczowo trzymalam sie chlopaka :shock: polecam z sensayjnych : Plan Lotu , nie nudzilam sie na tym filmie,
jest pelen niespodzianek ,poza tym ciekawa obsada :wink:

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 03 lis 2005, 07:43

no wlasnie ja uwielbiam horrory:) to juz boogemen byl lepszy niz przekleta...wes crawen sie nie popisal tym razem...
egzorcyzmy chetnie ogladne
a ostatnio ogladalam film na niedzielne popoludnie "are we they yet" chyba tak sie pisze:)
lekki nie za cudo ale ja sie usmialam i dobrze sie konczy jak to tego typu filmy..a ze mialam dola to potrzebowalam czegos lekkiego:)

Nick (Ice Cube) jest kawalerem, ciągle "polującym" na nowe kobiety. Tym razem w oko wpadła mu Suzanne (Nia Long), piękna rozwódka z dwójką dzieci. Niestety sprawy zawodowe zatrzymują Suzanne w Vancouver. Będzie musiała spędzić Sylwestra z dala od swoich dzieci - 7-letniego Kevin (Philip Bolden) i 11-letniej Lindsey (Aleisha Allen). Nick chce wykorzystać tą okazję i zdobyć serce Suzenne przywożąc jej dzieci z Portland do Vancouver. Nie wie tylko, że dzieciaki nigdy nie lubiły żadnego z chłopaków mamy i zrobią wszystko, żeby ta ich wspólna podróż była koszmarem dla Nicka.

jako ze ja tez rozwodka ale nie piekna lecz z 2 dzieci to budujace dla mnie taki film wciagnac :wink:

jeszcze podobal mi sie niedzy pieklem a niebem moze troche przeciagali ale kolory urzekajace:)
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 03 lis 2005, 08:29

a ja jakiś czas temu oglądłam film i powiem wam że jakiś taki bardzo inny od reszty filmów, bardzo wam go polecam " Trzepot motyla".
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
gracja
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1523
Rejestracja: 11 sie 2005, 00:23

Post autor: gracja » 03 lis 2005, 09:18

Zielona mila jest przepięknym filmem. Ryczę jak bóbr.
Szkoła uczuć- "A walk to remember" - też ryczę jak bóbr
Efekt motyla"The butterfly effect" - to trzeba obejrzeć- film nowatorski i niesamowicie wciągający.
Oszukać przeznaczenie" Final destination" Jeśli jeszcze go nie widziałyście to gooooorąco polecam. Dwie części- obydwie świetne ( niesamowicie wymyślne sceny śmierci ludzi - powiedzmy ze to thiller.
Saw "Piła" niesamowity thiller - oglądać tylko wieczorem :wink: Dwóch gości budzi się w jednym pomieszczeniu, nie znają się, obydwoje przywiązani łańcuchem a koło nich leży piła. Muszą dojść do tego co ich łączy i jak się stąd wydostać. Polecam.
Zły skręt "The wrong turn" - jejku do dzisiaj boję sie wchodzić do lasu!!!!! :wink: Horror trzymający przez okrągłe 90 minut w napięciu. Zakończenie- makabra!!!!!!!!!!!
...czemu ze wszystkich pragnieñ na ¶wiecie to Ty mnie wybra³e¶.....

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1103
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Post autor: Nicole » 03 lis 2005, 10:24

,,Egzorcyzmy E. Rose" sa straszne tylko na poczatku, potem to tylko proces. Wyszlam z tego filmu calkowicie obojetna, obejrzalam i zapomnialam.

Awatar użytkownika
savanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 593
Rejestracja: 12 sie 2005, 11:37
Lokalizacja: z domu

Post autor: savanna » 03 lis 2005, 10:51

Ja w swoim Pmp-ie nosze "Elektre" i jak sie bardzo nudze to ja ogladam (tak jak dzis w autobusie) :D
Papieros skraca zycie o 9 minut.Seks wydluza je o 15 minut.Walczmy seksem o nasze zycie!

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 03 lis 2005, 10:57

the wrong turn..hmmm musze zobaczyc :)
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
natala82
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 741
Rejestracja: 06 mar 2005, 23:56
Lokalizacja: Wild wild West
Kontakt:

Post autor: natala82 » 03 lis 2005, 10:59

Moglabym tu wymienic setki filmow ktore ostatnio ogladalam,ale wymienie kilka ktore bardzo mi sie podobaly:
- "pila"
- "Złodziej zycia" z Angelina Joli-ten film to moj "the besciak":).Polecam goraco
-"hitch" z Willem Smithem-fajna komedia.
Juz po!:)
Skupin 26 lipiec, mentor 300cc okragle.

Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 03 lis 2005, 11:27

Faktycznie "Pila" super film-POLECAM goraco:)
Efekt motyla-to tez pierwsza liga!!!!

Zablokowany

Wróć do „Feel Free - Nie Krępuj Się”