Ewa Sonet

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 07 gru 2007, 13:50

Nie przesadzajcie dziewczyny,bo żadna z nas nie miała na celu obrażania tej dziewczyny.
Ma takie z jakimi sie urodziła.Porównałyśmy do krowich wymion,bo tak one wyglądają.Ja o swoich pisałam,ze miałm naleśniki lub skarpety,bo tak mi sie kojarzyły.Jak ktoś jest płaski jak deska do prasowania,to tez tak piszemy i nikt sie nie obraża.
Sa nosy jak skocznie narciarski i i tyłki jak szafy. Wiec nie dopatrujcie się problemu tam gdzie go niema. Jeżeli was bulwersują nasze wypowiedzi,to ich nie czytajcie.
Wyrazcie swoja opinie na temat "pięknego"biustu tej dziewczyny i tyle. :doubt:
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 07 gru 2007, 14:23

Sabrina pisze:Porównałyśmy do krowich wymion,bo tak one wyglądają.Ja o swoich pisałam,ze miałm naleśniki lub skarpety,bo tak mi sie kojarzyły.
pomiedzy krytyka, a samokrytyka jest duza roznica. o swoich piersiach mozesz sobie piasc, co ci sie podoba, bo sa twoje i w tym momencie nikogo nie urazisz, natomiast jesli sie krytykuje inna osobe trzeba byc naprawde ostroznym, bo bardzo latwo jest sprawic komus przykrosc(nawet jak sie delikatnie ujmie sprawe)
Sabrina pisze:Wyrazcie swoja opinie na temat "pięknego"biustu tej dziewczyny i tyle.
osobiscie jej biust mi sie nie podoba wiec dlaczego mialabym mowic ze jest piekny?krytyke mozna wyrazic na rozne sposoby i niekoniecznie byc az tak dosadnym, porownujac piersi do wymion(chociaz to porowananie jest jak najbardziej celne!), bo chyba wszyscy maja oczy i to widza wiec jaki sens jeszcze o tym mowic?? czy nie da sie ujac pewnych rzeczy w inny sposob?
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 07 gru 2007, 15:22

Natalyja,ale na innym forum nikt sie nie obraża jak mu sie napisało,że miał,faktycznie skarpetki,albo że był płaski. My nie pisałyśmy bezpośrednio do niej,a ponieważ jest ona osobą "medialną" wiec zdaje sobie sprawe,że będzie na celowniku i będzie osądzana i krytykowana. oh(rf1
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
natalya
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 2290
Rejestracja: 10 lis 2007, 16:32
Lokalizacja: FR
Kontakt:

Post autor: natalya » 07 gru 2007, 15:57

dokladnie Sabrina, tu sie z toba zgodze. jak sie jest osoba medialna tzreba sie liczyc z roznymi opiniami, czesto tez tymi nieprzychylnymi, chociaz gdyby ewa sonnet zobaczyla te komentarze, to watpie czy by ja to obeszlo ;) chodzilo mi bardziej o inne forumowiczki(mysle, ze one sa tu w mniejszosci), ktore maja takie same piersi i moze jest im przykro?chociaz zdaja sobie sprawe jak to wyglada i pewnie same tez porownuja swoje piersi do wymion ;) jednak jak sie to slyszy od innych robi sie przykro(mimo, ze nie sa atakowane w bezposredni sposob).
ja mialam podobny problem z moim nosem(na szczescie juz pozbylam sie tego problemu :-D ), bardzo go krytykowalam, bo jako jego posiadaczka mialam do tego pelne prawo, natomiast jesli ktos mi zwrocil uwage na ten temat(nawet bardzo taktownie) to bylo mi przykro.....a przeciez wiedzialam, ze ma racje. mysle, ze bardzo latwo jest sprawic komus przykrosc, latwiej niz nam sie wydaje. nawet nie wiem czy nie byloby mi przykro gdyby osoba mnie krytykujaca miala brzydszy nos ode mnie?pewnie bym sie zemscila i rzucila jakis komentarz :badgrin: zreszta nie widze wiekszego sensu w krytykowaniu np czyjegos krzywego nosa, skoro jego posiadacz zdaje sobie sprawe z tego defektu i nie potrzeba, zeby jeszcze inni mu o tym przypominali, bo pewnie i bez tego mysli o tym caly czas ;)
18.07.07 dr Cieslik- calkowita korekcja nosa
12.08.08 dr Cieslik- powiekszenie ust

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 07 gru 2007, 17:01

No faktycznie nie pomyślałam o tym,że mogą to czytać dziewczyny z podobnymi piersiami :? i jeszcze nie mające funduszy na operację.
Może administratorka usunęła by te posty? :( Przynajmniej mój.
Sorki dziewczyny jeżeli któraś poczuła się dotknięta.Nie chaciałam nikogo urazić [smilie=be mine!.gif]
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Post autor: ulla10 » 07 gru 2007, 21:32

To, że ktoś jest osobą publiczną, nie znaczy, że można sobie nim za przeproszeniem d.pę wytrzeć :roll:
a przy okazji podbudować swoje ego
sama lubię sobie poplotkować, czy pooceniać, ale tutaj granice zostały przekroczone
sory
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

xenia523
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 827
Rejestracja: 26 maja 2006, 13:22

Post autor: xenia523 » 08 gru 2007, 08:47

ulla10, BRAVO!!! Gratulacje! Kurw*** was sie czytac juz nie da...ale mnie to nie obchodzi. to forum poprzez "luzne" tematy traci na wartosci...ile ja sie juz takich uwag nasluchalam w sumie to co mnie to obchodzi...bo jak ktos nie jest z forum to sobie mozna pojechac po nim...ale jak forumowiczka ma problem to juz nie.
ZENADA...ale jak niekotre z was jak nie dopier**** komentarzy typu ale ma twarz, ale ma nos, dojna krowa etc. to po prostu nie sa soba...bo przeciez trzeba ublizyc zeby sie pokazac :-D :roll: jej...dziewczyny ile zawisci w was...nie macie wazniejszych spraw na glowie? ;)

BEZ ODBIORU... :badgrin:
23.03.07 Kubasik 400cc HP

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 08 gru 2007, 09:39

xenia523 BRAVO!!! To sie nazywa kultura!!!! No jestem pod wrażeniem :oops:
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

cudonr1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 226
Rejestracja: 01 lip 2006, 15:45

Post autor: cudonr1 » 08 gru 2007, 09:58

dziewczyny, przestancie sie klocic :oops: Forum jest po to zeby wyrazac swoje opinie. Moze nie zawsze sa one mile,przychylne, ale tak bywa w zyciu.Czyzby Wam jedynie slodzono na kazdym kroku???? O Fryci bylo ze k..., o Dodzie,ze ....no i teraz o worach Sonet. Fakt,ze malo apetycznie wygladaja jej...piersi(mnie osobiscie sie nie podobaja takie wielkie) ,do tego ona dopiero mature zdala,wiec gowniara,wspolczuje za pare lat. Ale jak zauwazylyscie Ona jest z nich DUMNA!!!!! przeciez nie pokazywalaby ich wciaz gdyby sie ich wstydzila ;) To jest widocznie jej atut,cos czyms moze sie chwalic w jej mniemaniu. Uwazam,ze komus ie nie podoba niech nie patrzy, a na pewno sa faceci,ktorzy sie slinia na ten widok.....marza zeby ich dusila nimi :badgrin: :badgrin: Doda znana z wulgaryzmu i moim zdaniem glupoty, Fryta z ku.... zachowania a Ewa z duuuzych pluc :badgrin: A poza nawiasem,to gdyby stwarzaly one problem dla niej to za DARMO mozna je zmniejszyc w Polsce!!! Mam kolezanki 2 ktore operowane byly z kasy chorych,bo biusty mialy E -F a to niebezp dla sylweyki i kregoslupa,wiec ma mozliwosc ale po co?? Kto zwrocilby uwage na nia? Kazdy jest z czegos dumny...ja z syna, ona z ..... :-D pozdrawiam i zycze milego weekendu

Awatar użytkownika
Olutek
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 113
Rejestracja: 27 kwie 2007, 13:51
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Olutek » 08 gru 2007, 11:25

Macie kolejną fotkę Ewy Sonnet i jej walorów ;)

http://www.streemo.pl/Image/1548_m.jpg
08.2006 plastyka brzucha-dr BrzuchaĂąski - JUÂŻ PO!!!
02.04.2008-lipo brzucha gĂłrnego+plastyka nosa - JUÂŻ PO!!!


Marzy mi siĂŞ jeszcze biust!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”