Natalia Siwiec

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Natalia Siwiec

Post autor: Rainbow_Dash » 23 kwie 2015, 06:38

Igrane dzięki . A słyszałyście o tym lekarzu z Hollywood mr botox ? Popełnił samobójstwo bo nie mógł znieść faktu starzenia i widoku swojej twarzy w lustrze . Stwierdził ze sztuczna młodość szczęścia nie daje tylko pozorne . Ja tam lubie zabiegi obym tylko nie przesadziła
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Natalia Siwiec

Post autor: ulla10 » 23 kwie 2015, 09:53

Kermitka, to różnie bywa.
Ja ostatnio rozmawialam z 2 osobami które spotykają Siwiec niekiedy na żywo i mówią, że w na ekranie czy zdjęciu wygląda raz pięknie a raz tak sobie.
Natomiast na żywo zwala z nóg, jest filigranowa, drobniusia i śliczna tak, że oczu oderwać nie można.

Podobnie jest z Edytą Herbuś. Na żywo jej uroda powala, jest jak laleczka, a na wizji różnie :)

Pewnie bywa też odwrotnie :)

Rainbow, zmartwila mnie ta wiadomość, tym bardziej że trochę go rozumiem.
Na prawdę trudno jest pogodzić się z upływem czasu.
Mam nadzieję, że nie wpadnę w błędne koło pogoni za nierealnym!!!
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Natalia Siwiec

Post autor: Rainbow_Dash » 23 kwie 2015, 11:23

też widziałam Natalię na żywo w zeszłym roku na go wake, była w kostiumie, bez makijażu, piękna (heart (heart
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Natalia Siwiec

Post autor: viriel » 23 kwie 2015, 11:26

Siwiec widziałam na żywo i nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Szczerze mówiąc gdybym nie wiedziała że to ona to bym na nią uwagi raczej nie zwróciła.
Pietrasińską widuję często, nawet bez makijażu- jest urodziwa, ale na co dzień to nie to samo co na eventach- wiadomo, że tam przychodzą mega wylaszczone, prosto od fryzjera i wizażystki. Z cerą faktycznie ma czasem problem, ale bardziej rzucają mi się w oczy zapuchnięcia od kwasu, szczególnie pod oczami.
A co do fotografii, to zdjęcia z eventów robione są z silnym fleszem który spłaszcza rysy twarzy, eliminuje cienie na twarzy które postarzają (np. przy bruzdach nosowo wargowych czy dolinie łez), dodatkowo one mają na sobie bardzo dużo makijażu, który też kamufluje niedoskonałości.

Dodatkowo tutaj też rolę odgrywa optyka obiektywu. Ta sama osoba sfotografowana z bliskiej odległości np. obiektywem szerokokątnym i w niesprzyjającym świetle będzie właśnie wyglądać bardzo niekorzystnie- szczególnie nos wtedy wydaje się wielki.
To samo zdjęcie wykonane z dalszej odległości tylko ściągnięte na zoomie da zupełnie inny wygląd twarzy.
To są prawa optyki których się nie przeskoczy. Dlatego im dłuższa ogniskowa obiektywu i im dalej stoi od nas fotograf tym korzystniej będziemy wyglądać na zdjęciach. Ja sobie nie pozwalam robić portretów ogniskową mniejszą niż 85 mm (clin

linda86
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 476
Rejestracja: 08 mar 2013, 20:32

Re: Natalia Siwiec

Post autor: linda86 » 27 kwie 2015, 20:11

Twarz Natalii podoba mi sie tylko na niektorych zdjeciach. Lubie za to jej cialo, bo jest bardzo zgrabna i proporcjonalna, a przy tym nie jest nadmiernie wychudzona. U Moniki Pietrasinskiej odwrotnie - jej cialo mi sie nie podoba, za to twarz bardziej niz u Siwiec. Oceniam jednak tylko zdjecia, bo obie widzialam tylko na zdjeciach i obawiam sie, ze na zywo nie powalilyby mnie uroda. W Polsce tych dziewczyn nadal jest relatywnie niewiele, w Rosji, w Ameryce Pld. zatrzesienie, u mnie we Wloszech tez. Tutaj jeden z setek przykladow z wloskiego podworka, tak w temacie tasmowo poprawianych gwiazdek:
crib.jpg
Swoja droga ja od lat walcze z problemami z cera i nie sadzilam, ze tyle z tych 'modelek' ma takie problemy z cera, starannie ukrywane pod tona makijazu i zaleczane konska dawka zabiegow.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Natalia Siwiec

Post autor: Rainbow_Dash » 28 kwie 2015, 07:36

Kurcze podoba mi się ten zrobiony typ urody (heart
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
kochaneczka7
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 335
Rejestracja: 14 gru 2013, 20:43
Lokalizacja: Bristol

Re: Natalia Siwiec

Post autor: kochaneczka7 » 28 kwie 2015, 12:32

Rainbow mi tez (clapping

linda86
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 476
Rejestracja: 08 mar 2013, 20:32

Re: Natalia Siwiec

Post autor: linda86 » 29 kwie 2015, 12:39

Mi tez, nawet bardzo, ale u Rosjanek. Na ich tle Siwiec i Pietrasinskiej brakuje tego czegos, z kolei wloskie odpowiedniki sa karykaturalne i wszystkie takie same (bo wszystkie sa dzielem tego samego chirurga).

ewel88
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2010, 00:42

Re: Natalia Siwiec

Post autor: ewel88 » 29 kwie 2015, 13:37

http://i1.pudelekx.pl/0b1b68eb2fccf6eba ... 1374_n-jpg

pytanie moje brzmi jakim cudem laska ma teraz tak geste wlosy? nie mowie o doczepach bo juz u nasady widac ze swoje ma b.geste...co ona zrobila? przeszczep? :/

teraz:
http://img.szafa.pl/ubrania/1/014211859 ... siwiec.jpg

tylko ja widze roznice?

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Natalia Siwiec

Post autor: babina7 » 29 kwie 2015, 15:47

te same włosy tylko bardziej wypielęgnowane. Podniesione u nasady. Trzeba suszyć z głowa na dół i psykać lakierem.Wtedy nawet moje wyglądają na bardzo gęste.....
zadowolona

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”