A gdzie robiła Doda? cz. III

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: shandapanda » 07 lis 2011, 21:38

marieroos pisze:Pewnie, ze mamy prawo do wlasnej opinii. I co za tym idzie, mamy prawo do dyskusji - oby ta byla na poziomie:) Zeby wyrazic swoje odczucia - czy nam cos odpowiada czy nie - nie trzeba zaraz uzywac obrazliwych epitetow i bedzie cool (bronze
Jesli chodzi o Dode to wydaje mi sie, ze poprawki chirurgiczne wplynely dla niej na plus. Oby nie przesadzila! Choc ten wielki tatuaz na plecach jest dla mnie anty sexi. Co do stroju czy make up-u, to widac golym okiem, ze zalezy dziewczynie na wzbudzeniu prowokacji, ale ciagle do Lady Gaga jej daleko (giggle
No to chyba nie do mnie, bo ja staram sie pisac z kultura (angel
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

agniecha27
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 570
Rejestracja: 24 cze 2007, 14:08

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: agniecha27 » 09 lis 2011, 13:05

jak ogladam jej stare zdjecia te z czasow Big Bradera , to wygladala jak pasztet , brzydula ,grubaska , i do tego miala problemy z cera i brzydka skore
A teraz to brzydkie kaczatko przerodzilo sie w pieknego labedzia , dzieki roznego rodzaju zabiegom chirurgicznym i kosmetycznym

Powiem tylko jedno ,wiele bym oddala aby poznac jej sekret co, gdzie sobie zrobila i z jakich zabiegow korzysta
To jest az niemozliwe zeby tak sie odmienic i miec tak piekne cialo
Kiedys nie miala pieknej cery . oczu , tylka czy nawet nog

Awatar użytkownika
kejsii
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1551
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:18

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: kejsii » 09 lis 2011, 13:28

hihi może tyłek też sobie zrobiła (giggle Kto wie (thinking
Jedno jest pewno kasa daje możliwości (makeup
15.12.2010 Dr Kolasiński 375hp Okrągłe Piękne maleństwa

Awatar użytkownika
vichy
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 282
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:16
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: vichy » 10 lis 2011, 21:49

Zobaczcie sobie http://www.plejada.pl/24253,11,17,rodow ... .html#foto" onclick="window.open(this.href);return false;

Jestem w szoku ze ma bardzo malutkie?zastanawiam sie co robila z nimi? (thinking
==> Dr.Węgrzyn- konsultacja - 7 wrzesnia 2011
==> Dr.Węgrzyn-operacje-powiekszenie piersi - 20 wrzesnia 2011

Moje motto!
"Nigdy Nie Patrz Wstecz I Tak Nie Bedze Tak Jak Było Kiedyś."

Awatar użytkownika
monimo
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1672
Rejestracja: 11 sie 2008, 09:55
Lokalizacja: wrocław

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: monimo » 11 lis 2011, 21:44

Tak materiał się ulożył, tylko na czubku piersi.
15.X.2008-400cc Niemkiewicz
12.X.2009 Nos (cz.chrzęstna) Węgrzyn-brzydki!
28.XI.2012 CKN Skupin
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=890" onclick="window.open(this.href);return false;
04.03.14 poprawka cz.chrzęstna Skupin
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 30#p934730" onclick="window.open(this.href);return false;
2 lata póżniej:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=300" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
zabulka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 774
Rejestracja: 06 kwie 2011, 21:25

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: zabulka » 23 lis 2011, 14:15

zdjecia z amerykanskiego Playboya

nie wygladaja na mega wielkie jak na niektorych zdjeciach w ciuchach..
http://e4.pudelek.pl/p599/ccf15c27001511bc4ecb7a33
29.08.2011r anatomki 330cc (dr Pastucha - Szczecin)
Przed: 83cm / Po: 89cm
15 doba
1 MC
2MC
kwiecien 2011 - brwi permanentne

..::Bziuum..
0dważni nie żyją wiecznie,
Lecz ostrożni nie żyją wcale....::..

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: Dessert » 08 gru 2011, 21:04

Mnie jej uroda bardziej się podobała przed operacjami i wtedy owszem, mogę powiedzieć, że była ładna.
Teraz ma brzydkie piersi, jeśli ktoś ma podobne to wybaczcie, ale mnie się takie nie podobają i uważam, że są okropne, bo widać, że napompowane do granic możliwości i sztuczne. Do tego obrzydliwe sutki i otoczki.
Jej nos też do małych nie należy i nawet po operacji jest brzydki, ma garbka (choć garbki nawet lubię, zależy, ale uważam, że jeśli robić operację to już zrobić ładny, a nie taką kichawę).
Ma straszne zmarszczki pod oczami i bez makijażu wygląda okropnie.
Nogi ma zgrabne, ale króciutkie i mega płaski tyłek. Poza tym ma chłopięcą figurę, zero bioder i talii.
Najbardziej nie podobają mi się napompowane usta, które jej po prostu nie pasują, wcześniej miała małe, wąskie, ale pasowały do jej twarzy, teraz wygląda okropnie.
I te policzki zapadnięte. Ja wiem, że teraz jest moda na wystające kości, ale gdy się robi takie wklęsłe policzki gdy buzia jest okrągła to wygląda jakby miała amerykańską, męską szczenę jak Ridge Forrester. Tym bardziej, że ona nigdy nie była delikatna i kobieca tylko babochłop, no bo wiadomo sportowa sylwetka, w końcu kiedyś trenowała, skakała w dal i coś tam jeszcze, dlatego ma takie łapska jak facet.
Moim zdaniem te operacje to tylko uwypuklają jej niedoskonałości, zamiast poprawiać jej urodę. Naprawdę fajnie i seksownie wyglądała kiedyś, teraz robi z siebie kobietę z klasą, a jej nie ma, jej pasuje kicz, bo ona to jest jedna wielka tandeta i ciuchy od channel czy innych balmainów nie zmienią tego kim jest, jak się zachowuje, jaka prosta jest - jak budowa cepa.
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
krysia27
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 46
Rejestracja: 27 gru 2009, 21:22

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: krysia27 » 19 gru 2011, 15:25

ee,calkiem ladna z niej dziwczyna,ma dominujaca osobowosc,ja osobiscie bym sie jej bala...jestem raczej spokojna osobka i ona troszke mnie przeraza,natomiast musze przyznac ,ze w dzisiejszym swiecie dobrze jest byc wlasnie taka pewna siebie ,bo inaczej inni cie zjedza,dla jednych jest kiczowata,chamska,dla innych wartosciowa,pewna siebie,,no i przekonalam sie nie raz w zyciu,ze lepiej byc troszke jak ona ,niz cicha ,grzeczna myszka -wtedy inni jada z toba jak chca...jak to sie mowi,nie wazne co o tobie mysla ,wazne zeby sie bali...hehe,cala doda,100 procent demonicznej dominy

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: dyduska » 19 gru 2011, 21:07

Pewność siebie nie ma nic wspólnego z chamstwem a doda jest chamska, bezczelna i wulgarna. Moim zdaniem tak właśnie zachowują sie osoby zakompleksione i o zanizonym poczuciu własnej wartości. To samo tyczy sie jej wyglądu. Zawsze podkreśla jaka to ona piękna i jak sie sobie podoba. Gdyby to była prawda i tak by o sobie myślała to nie zrobilaby tylu operacji.
Co do efektów operacji to jak dla mnie teraz jest o wiele ładniejsza niż za czasów baru. Nawet przyjemnie by sie na nią patrzylo gdyby sie nie odzywala i nie stroila tych swoich odpychajacych min. Jeżeli jednak nie pohamuje sie z tym upiekszaniem to niedługo będzie wyglądała jak własna karykatura.
Figurę jak dla mnie ma nieciekawa. Wąskie biodra, szerokie ramiona, które jeszcze często poszerza swoimi ubiorami scenicznymi, płaski, nisko zawieszony tyłek i krótkie nogi.
Pięknie wyglada jak jest wystylizowana od stop do głów w ciuchy od najlepszych projektantów jednak na zdjęciach z życia codziennego, zrobione jej gdzieś na ulicy to wyglada beznadziejnie. Tak jak za dawnych czasów, kiedy to lubowala sie w kiczu. Widać, ze tamten styl ma wręcz we krwi.
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Awatar użytkownika
krysia27
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 46
Rejestracja: 27 gru 2009, 21:22

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: krysia27 » 22 gru 2011, 10:52

ja bym raczej powiedziala,ze dodzia jest narcyzem,dazy do perfekcj i chce byc najpiekniejsza,niestety kazdy czlowiek ma inne poczucie piekna i co by sobie nie poprawila nie bedzie naj w oczach wszystkich.ja znowusz myslalam ,ze ludzie zakompleksieni sa raczej spokojni,malo sie udzielaja i odzywaja,natomiast ludzie pewni siebie maja to do siebie ,ze wszedzie jest ich pelno i jest o nich glosno,tak mi sie wydaje,ale nie wiem napewno,a jej osoba absolutnie mnie przeraza,nie jestem jej fanka,ale nie moge powiedziec ze jest brzydka,ja tam w jej wygladzie nie mam sie do czego przyczepic,moze poza stylizacja...a czy jest chamska??jest i tego wlasnie w niej nie lubie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”