Julia Dybowska i inne z instagrama

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: Nataa » 28 sie 2016, 16:02

Milo mi (happy


Jeszcze bym dodała, że chirurgia estetyczna to wybawienie dla ludzi, którzy mają kompleksy z powodu odstających uszu, brzydkich dużych lub garbatych nosów, retrogenii, progenii, obwisłych i pustych po karmieniach cycków, olbrzymich cycków itp.
Dobrze, że można to wszystko wreszcie poprawiać i to jeszcze za w miarę rozsądne pieniądze, bo życie byłoby okropne dla wielu z nas.
A tak, to robi się znośne albo nawet piękne. I rosną nam skrzydła u ramion, pomimo, że daleko nam do piękności.

Czasem natura potrafi bardzo skrzywdzić i na to już nie mamy wpływu, dlatego niech żyje chirurgia estetyczna!
Niech lekarze pomagają wszystkim ludziom, którzy tego potrzebują, będą szczęśliwsi.

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: alicjachrupek » 28 sie 2016, 17:26

A ja bym jeszcze dodała, że tutaj na forum możemy się też dowiedzieć jakich lekarzy unikać na kilometr. I jakie cycki, nosy etc robią.

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: bellisanka » 28 sie 2016, 20:40

Macie racje dziewczyny wiekszosc kobiet sie przerabia na kopie kopi (giggle (giggle a jesli chodzi o usta zadnemu facetowi nie podobja sie takie nampompowane usta kojarza im sie nie bede tutaj przytaczac slowa mojego znajomego same sie domyslcie (giggle (giggle napompowane parowki do robienia..... (giggle (giggle zreszta sam mi powiedział ze teraz cieżko znaleść atrakcyjna naturalna kobiete bez pomponow na ustach (giggle (giggle i ze on nie rozumie tego trendu powiekszania ust (headbang


medycyna esteyczna i chirurgia plastyczna jest dla ludzi ale dla ludzi ktorzy znaja umiar (whew
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: Nataa » 28 sie 2016, 22:41

bellisanka pisze: zadnemu facetowi nie podobja sie takie nampompowane usta kojarza im sie ... same sie domyslcie napompowane parowki do robienia..... i ze on nie rozumie tego trendu powiekszania ust (headbang


medycyna esteyczna i chirurgia plastyczna jest dla ludzi ... ktorzy znaja umiar (whew
Dokładnie!
Dlatego nie hukajcie na te forumowiczki, co krytykują wygląd innych po zabiegach.
Ja staram się oceniać nie pod kątem prawidłowego wykonania i efektu, tylko naturalności.
Bo co z tego, że powiększone usta nie mają grudek, przebarwień, wyrównano asymetrię i nadano ładniejszy kształt, jak są NIENATURALNE i nieproporcjonalne do reszty i z daleka to widać.

Przy poprawianiu urody chyba jednak chodzi o to, żeby było poprawione, wyglądało lepiej, ale żeby nie można było rozpoznać poprawki i żeby wyglądało, że to tak naturalnie przecież jest. Nie?

Chyba najgorsze są usta jak parówki i piersi z wysokim profilem aż pod brodę (giggle
Resztę zabiegów jakoś tak mniej widać (emo

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15230
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: cyryl-bea » 29 sie 2016, 15:12

niemniej jednak krytyke mozna wyrazac tez w taki sposob, aby nikogo nie obrazic
zgadza sie? (angel
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
kluseczki
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 263
Rejestracja: 15 lut 2013, 06:21

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: kluseczki » 29 sie 2016, 16:00

Ja to mam jednak wrażenie, że kobiety pracują nad swoim wyglądem dla własnej satysfakcji i według własnych preferencji estetycznych.

Serio, co mnie obchodzi, co o moim wyglądzie myśli jakiś mityczny żaden facet? I to jeszcze taki, któremu brakuje podstaw kultury osobistej? (dull


ckn metodą otwartą- dr Wysocki- sierpień 2016

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: Nataa » 29 sie 2016, 17:16

cyryl-bea pisze:niemniej jednak krytyke mozna wyrazac tez w taki sposob, aby nikogo nie obrazic
zgadza sie? (angel
Zgadza się. Ale to dotyczy WSZYSTKICH na tym forum (emo

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: Nataa » 29 sie 2016, 17:20

kluseczki pisze:Ja to mam jednak wrażenie, że kobiety pracują nad swoim wyglądem ... według własnych preferencji estetycznych.
Też tak myślę. A ponieważ mają je różne (i niekoniecznie wysublimowane), to efekty też są różne (giggle

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: bellisanka » 29 sie 2016, 17:48

Jak to sie mówi o gustach sie nie dyskutuje a tym bardziejtu na forum jak widac (giggle (giggle nie uwazam żebym kogoś obraziła słowami
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15230
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: cyryl-bea » 29 sie 2016, 21:54

Nataa pisze:
cyryl-bea pisze:niemniej jednak krytyke mozna wyrazac tez w taki sposob, aby nikogo nie obrazic
zgadza sie? (angel
Zgadza się. Ale to dotyczy WSZYSTKICH na tym forum (emo
tak?
to znaczy konkretnie kogo, mam nadzieje ze uzytkownikow
bo moderator zwrocil mi uwage ze pijesz do mnie (angel
wszak "wszystkich" zostalo tu wykrzyczane! czyli rozumiem lacznie z administracja

a wiec by uniknac niedowmówień w przyszlosci (whew

nata taki Quiz
jesli rodzic kaze dziecku isc o 8 spac czy to oznacza ze sam tez musi o 8 byc w wyrku?
sama sobie odpowiedz na to pytanie
niekoniecznie musisz na nie odpowiadac tu! bo byloby to żenujące

quiz nr dwa
uwazasz ze w dobrym tonie jest zwracac gospodarzowi uwage ze kruszy na dywan we wlasnej chalupie wiedzac ze robi to z pelnym rozmyslem,
czy odbierasz to tak, ze mozesz w takim razie u niego sciagnac spodnie i narobic na dywan, albo on natychmiast przestanie kruszyc!
bo on dywan nie dba to i ty nie musisz i mu pokazesz jak zasyfic go bardziej
i tu tez odpowiedzi jakby nie oczekuje (angel

ja z zasady nie obrazam ludzi a juz napewn nie z niskich pobudek, jak zazdrosc albo robienie komus przykrosci albo jeszcze gorzej obgadywania poza jego plecami co jest niesmaczne -

wszak mowieniem ze ktos jest idiota, a postepuje jak idiota - jest znaczaco rozne - polski jezyk, bogaty jezyk
to pierwsze moze byc obrazą ale moze tez byc diagnoza jak stwierdza to lekarz, a drugie to stwierdzenie odczuc rozmowcy w danej chwili - bo czasmi calkiem madry czlowiek moze sie tak zachowywac
dalam to jako przyklad, bo od idiotow w jakiejkolwiek formie, tez nie przypominam sobie bym sie tak publicznie wyrazala o kims - dalam to jako przyklad wyraznego zobrazowania roznic uzytych kontekstow

w dyskusjach na forum czasmi kims trzeba wstrzasnac, by sie opanowal i wrocil na odpowiednie jej tory
inaczej w krotkim czsie zrobila by sie tu kafereria połaczona z kozaczkiem i latwiej byłoby stracic nerwy, niz pozyskac informacje

nie przypominam sobie bym kogos nazwala tez karykatura nawet jak nadużywa wg mnie operacji czy zabiegow - uzywam wtedy dosc mocnych slow, ale o innym charakterze do tego w dobrej wierze, bo wiem ze jeszcze jedna operacja, badz jeden zabieg moga mu zniszczyc zycie

mam -myśle tez-, dosc bogate slownictwo by nie posuwac sie do takich okreslen, daje tez mozliwosc obrony a nie obgaduje tych nieobecnych na forum

rozumiem tez ze celebrytki to osoby publiczne wiec i podlegaja opiniom publicznym, wiec przymykam czesto oko w granicach rozsadku oczywiscie i mocy przerobowej wszak czytam tylko wyrywkowo,
ale mowienie badz co badz o pieknej kobiecie, nawet jesli juz przekombinowanej, ale mimo to nadal jednak duzo ladniejszej od znacznej czesci kobiet, slowami ktore moglby wskazywac ze mamy do czynienia z jakims paskdztwem za przesadne
bo to juz zakrawa o hejtowanie, a tego na tym forum nie bedzie - to nie pudelek
i jesli zauwaze bede piętnować

zasada jest prosta
jak komus gospodarz nie odpowiada to nie idzie do niego w gosci, to taki moral tej bajki (angel
a zasady tu! to ja wyznaczam - ci przypomne - nie ty, dla tych ktorzy chca przebywac na tej platformie- a nie jest to obligatoryjne o ile mi wiadomo
to tak na przyszlosc (angel

wiec oszczędź sobie takieh uwag tu w stosunku do mojej osoby, a zachowaj je dla miejsca, w ktorym to ty wyznaczasz zasady (angel

z pelna stanowczoscia mozna tez rzec ze obgadywanie ludzi z powodu operacji plastycznych, na forum o operacjach plastycznych i to w taki sposob, jest wg mnie szczytem hipokryzji
a tlumaczenie ja moge, bo ja mam tylko... piersi, tylko nos
dla jednych tylko, dla innych az - i dobrze by bylo aby to sklanialo do jakiejs tam refleksji (emo
nie wspomne ze miejsce tez zobowiazuje

nie chcielibysmy chyba zeby jakis ateista, wlazl do kosciola by poskakac sobie na skakance w czasie mszy i mowil ze jemu wolno bo on przeciez nie wierzy (happy (emo
a wolno mu i skakac i nie wierzyc, ale nie w tym miejscu i nie w tych okolicznosciach!


jesli ktos mialby zamiar na temat o ktorym tu napisalam ze mna polemizowac byle konstruktywnie, to moj priv jest do dyspozycji

a teraz mozna spokojnie wrocic do tematu, korzystajac przy wypowiedziach ze slownika synonimów pamietajac ze kazda przenosnia moze zostac odczytana jak desygnat wiec nalezy uzywać z rozmysłem, co po pierwsze uczyni temat lepszym merytorycznie oraz ciekawszym i do tego wzbogaci znacznie zasób slownictwa (angel
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”