Natalia Siwiec

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Natalia Siwiec

Post autor: viriel » 24 wrz 2015, 00:28

NIe no bez przesady niby się wydaje że aparat ortodontyczny to jest takie nic, ale to jest spora ingerencja w struktury dolnej cześci twarzy- kostne, chrzęstne, mięśniowe. To ma wpływ na wiele struktur anatomicznych. NIe zakłada się aparatów osobom które tego nie potrzebują bo to przeczy sztandarowej zasadzie każdego lekarza- po pierwsze nie szkodzić primum non nocere. Poza tym wątpię żeby zdecydowała się na taki dyskomfort z powodów finansowych. Ja bym się nie zgodziła jeszcze raz założyć aparat bez potrzeby. Źle wspominam okres jego noszenia- rany w buzi, ból zębów, całej głowy, stawów skroniowo żuchwowych itd... Efekt korekcyjny oceniam pozytywnie ale samo noszenie było dla mnie bardzo uciążliwe.

Fafi
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1707
Rejestracja: 13 lip 2007, 16:50

Re: Natalia Siwiec

Post autor: Fafi » 24 wrz 2015, 18:39

jurandzik pisze:Tłumaczyla, że to z powodu bruksizmu. Bruksizm nie zależy od ustawienia zębów..
u mnie zależał. po leczeniu ustał. Ortodontka mówiła mi, że tak może jak najbardziej być, że aparat wyleczy bruksizm i tak sie stało.

jurandzik
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Natalia Siwiec

Post autor: jurandzik » 25 wrz 2015, 19:00

Fafi pisze:
jurandzik pisze:Tłumaczyla, że to z powodu bruksizmu. Bruksizm nie zależy od ustawienia zębów..
u mnie zależał. po leczeniu ustał. Ortodontka mówiła mi, że tak może jak najbardziej być, że aparat wyleczy bruksizm i tak sie stało.

O, to nie widzialam. Mi lekarze mowili, ze to nerwowe i taka diagnoza sie u mnie sprawdzila.

Awatar użytkownika
lila.
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 182
Rejestracja: 30 maja 2015, 12:27

Re: Natalia Siwiec

Post autor: lila. » 27 wrz 2015, 20:07

Szpilkaxxx przejżyj ostatnie zdjęcia na jej profilu na fb, faktycznie zmieniły się te brwi. Myślicie, że to botoks?

Poza tym strasznie schudla na twarzy, zwłaszcza w dolnej części. Może przez dietę sokową, może przez aparat.

Widać to na tym filmiku między 40 a 50-tą sekundą:
http://www.pudelek.tv/video/Siwiec-Pasi ... mnie-9830/" onclick="window.open(this.href);return false;

szpilkaXXX
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 742
Rejestracja: 01 cze 2013, 14:57

Re: Natalia Siwiec

Post autor: szpilkaXXX » 28 wrz 2015, 08:33

Brwi jej zdecydowanie poszły w górę  (giggle
Co do szczupłości twarzy, to może to lekka ingerencja w brodę - wydaje mi się że ma dłuższą, ale nie jestem pewna.
Chłop głodny to zły. Baba brzydka to wściekła

sirgunia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 300
Rejestracja: 11 paź 2007, 16:15

Re: Natalia Siwiec

Post autor: sirgunia » 13 paź 2015, 17:12

Moim zdaniem podala botoks w miesnie żwaczy. Zawsze miala dosc mocno rozbudowana dolna czesc twarzy ( to by sie zgadzalo z teoria bruksizmu) . Botoks wyszczuplil miesnie a aparat ma pewnie po to zeby tak ustawic zeby zeby znowu nie zgrzytala i nie wypracowala sobie " pudziana " na twarzy. Wiem bo mam dokladnie ten sam case :)
20.08.2012 - totalny nos by Dr Szczyt - :D
2012 - usta Juvederm - :D
01.2013 - makijaż permanentny - zagęszczenie linii rzęs - :D
2014 - aparat na zęby invisilign

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Natalia Siwiec

Post autor: marryme » 20 lis 2015, 14:22

Zauwazylam,ze ma bardzo ostro wyostrzona zuchwe,kiedys takiej nie miala.Nawet mi sie wydaje,ze miala poczatki ''buleczek'' w tym miejscu,a teraz tak ladnie i mlodzienczo.Na pewno cos z broda zrobila. (giggle
http://www.plotek.pl/plotek/51,78649,19211060.html?i=2" onclick="window.open(this.href);return false;

No i ja nadal bede sie upierac,ze jednak ruszala nos. (bronze
Life is a journey,not a destination.

anettw
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 76
Rejestracja: 20 sty 2006, 01:44

Re: Natalia Siwiec

Post autor: anettw » 23 lis 2015, 21:08

Dziewczyny czy ktoras wie jakie staniki, czy bluyki nosi Siwiec z takimi paskami czarnymi od srodka dekoltu do szyji ? I gdzie moge kupic takie cudo? Nie wiem czy sie dobrze wyrazilam , jesli nie ,to wstawie jakas fotke :)

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Natalia Siwiec

Post autor: Rainbow_Dash » 23 lis 2015, 21:11

chociażby perilla, albo marlies dekkers
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

anettw
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 76
Rejestracja: 20 sty 2006, 01:44

Re: Natalia Siwiec

Post autor: anettw » 29 lis 2015, 00:13

Rainbow_Dash Dziekuje (flower)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”