Teresa Werner

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Teresa Werner

Post autor: ulla10 » 26 sie 2015, 22:54

Wybacz Nataa, ale dla mnie zgoła inaczej wygląda klasa.
Włosy jak peruka, makijaż aż kapie, czorne brwi do tlenionego blondu, wszystko to stetryczałe, skostniałe, taka dama z wiejskiego wesela, albo osiedlowa fryzjerka.

A mogłaby wyglądać nieźle.

Ps. dotrwalam do bikini! O kurde! Ciało ma rewelacyjne!!! cialo max 40stka. I to mega zadbana.
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
Gosia
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 441
Rejestracja: 22 sty 2005, 21:45

Re: Teresa Werner

Post autor: Gosia » 26 sie 2015, 23:11

czytajac wypowiedzi nasuwa mi sie powiedzenie "there is no truth.There is only perception" (rofl
cos mnie dzis tak filozoficznie natchnelo
Gosia

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Teresa Werner

Post autor: Nataa » 26 sie 2015, 23:35

Makijaż ma na scenę, do sklepu po bułki chyba tak nie chodzi. Chyba, że się mylę (giggle
Nie napisałam, że nie mogłaby wyglądać lepiej. Zawsze można coś poprawić na lepsze.
Na wiejskim weselu są jednak inne (giggle

No! Ciało jest the best. W takim wieku się raczej nie ma takiego.

Tak porównuję np. do Kozidrak, to Tereska jest super laska.

https://www.youtube.com/watch?v=ePeeUmztyjw" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=lPCqOndslRM" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.youtube.com/watch?v=7Jd_l1Hu4iI" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Teresa Werner

Post autor: marryme » 27 sie 2015, 15:28

Zdziwiona jestem,ze to jest Polka (thinking myslalam,ze jakas wloska prezenterka tv albo podrzedna aktorka.(thinking
Podejrzewam,ze jej fani i odbiorcy to bardzo mocno dojrzali ludzie,dobre 65+.Ona chyba dla nich bardzo nowoczesnie wyglada...choc kliknelam w ostatnie linki z postu Naaty i pani Teresa jest -mozna powiedziec- skromnie ubrana,zasloniety biust,odsloniete nogi,nie wszystko ''na wierzchu'.Ale nie wiem jak wygladaja jej inne produkcje bo nie chce sie zaglebiac (giggle jednej piosenki az sie przestraszylam.

Jak na babke 60-letnia prezentuje sie niezle,ale troche za duzo makijazu i jak ktos slusznie zauwazyl brwi ma bardzo ciemne,dodaja jej niepotrzebnej teatralnosci.

I mnie sie wydaje,ze to wlasnie jest typ co po bulki lata w pelnym makijazu,szpilkach i z najlepsza torebka... (giggle (giggle (giggle
Life is a journey,not a destination.

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Teresa Werner

Post autor: Nataa » 27 sie 2015, 16:20

marryme pisze:Podejrzewam,ze jej fani i odbiorcy to bardzo mocno dojrzali ludzie,dobre 65+.
jest -mozna powiedziec- skromnie ubrana,zasloniety biust,odsloniete nogi,nie wszystko ''na wierzchu'.
a może nawet 80+ (giggle
tak, skromna jest, ma styl kobiet, które występowały w "Śląsku"
pioseneczki dla 80+, ale oni też chcą czegoś słuchać

poszukałam w necie z ciekawości, ma młodszego, przystojnego męża
niech się jej wiedzie

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Teresa Werner

Post autor: marryme » 05 wrz 2015, 00:53

Nataa pisze:
marryme pisze:
poszukałam w necie z ciekawości, ma młodszego, przystojnego męża

Pewnie dlatego dobrze sie trzyma.Mlodszy maz konserwuje. (giggle
Life is a journey,not a destination.

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Teresa Werner

Post autor: Nataa » 05 wrz 2015, 23:04

... i mobilizuje do różnych rzeczy
Strach, że poszuka młodszej jak się znudzi.
Ale kto by mu takie życie zapewnił? Wyjazdy, nagrania, wywiady, hotele, miła atmosfera ... żyć nie umierać.

MariannaK.
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 355
Rejestracja: 24 sie 2013, 22:12

Re: Teresa Werner

Post autor: MariannaK. » 02 paź 2015, 22:06

Nataa pisze:Ale kto by mu takie życie zapewnił? Wyjazdy, nagrania, wywiady, hotele, miła atmosfera ... żyć nie umierać.
(rofl Taaaaaa, na pewno...
Taka uroda kosztuje przede wszystkim czas więc myślę że poza wizytami w klinikach, u dietetyków, w siłowniach, u makijażystek, stylistek, w gabinetach kosmetycznych, czas na gojenie po zabiegach, reszta czasu jest poświęcana na pracę czyli wyjazdy i nagrania do których przecież musi się przygotować, nauczyć tekstu na pamięć, opracować jakąś choreografię, a niestety wydaje mi się że na życie prywatne to niewiele zostaje zakładając że chce się tak perfekcyjnie wyglądać jak ta pani. Reasumując sądzę że mąż nie ma wcale kolorowo. Nagrodą są takie momenty jak te kiedy zaprasza go na scenę a on jest dumny że ma taką piękną żonę.
Rzeczywiście uroda rzadko w Polsce spotykana, niemal hollywoodzka.
Teresa Werner.JPG
4.jpg
2.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

lady_strawberry
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 663
Rejestracja: 05 gru 2012, 16:37

Re: Teresa Werner

Post autor: lady_strawberry » 02 paź 2015, 23:57

inaczej sobie wyobrażałam młodszego męża (giggle
przepraszam ale nie wiem czym się zachwycacie, pierwsza lepsza umalowana ciotka tak wygląda
luty 2015 CKN dr Lembas - prawie zadowolona

MariannaK.
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 355
Rejestracja: 24 sie 2013, 22:12

Re: Teresa Werner

Post autor: MariannaK. » 03 paź 2015, 01:07

W sumie nie ma w wikipedii jej daty urodzenia więc trudno stwierdzić czy mąż młodszy czy starszy.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Teresa_Werner" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”