Ewa Minge

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
justyncha
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 766
Rejestracja: 05 lut 2006, 20:05
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Ewa Minge

Post autor: justyncha » 31 sty 2015, 14:53

http://www.pudelek.pl/artykul/75719/min ... naturalna/" onclick="window.open(this.href);return false;

A co wy na to? Sad uznal, ze twarz Minge jest naturalna!
Dr Skupin-Nosek 24.05.07
Poprawka nosa-24.03.09
Dr Kubasik-30.01.13 Mentor CPG 323 345cc. Szer. 11.5 cm, Wys. 10.8 cm, Proj. 5.8 cm

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Ewa Minge

Post autor: viriel » 31 sty 2015, 15:19

Ciężko to komentować- nie wiemy czego dokładnie dotyczyło postępowanie i jak konkretnie brzmiał wyrok oraz jego uzasadnienie. Wątpię, że zostali powołani biegli z dziedziny chirurgii plastycznej czy medycyny estetycznej a sama Pani Minge poddała się badaniu.
Poza tym nawet nie wiem czy wyrok jest prawomocny.

Jaki koń jest, każdy widzi. Nie trzeba być żadnym ekspertem żeby stwierdzić, że to nie jest naturalna twarz.

Minge tylko pogarsza swój wizerunek takim zachowaniem, zaczyna być odbierana jako osoba która straciła kontakt z rzeczywistością, czy też po porostu niezrównoważona emocjonalnie. To jej ujmuje wartości jako przedsiębiorcy a nie opinia pana Sankowskiego.

Awatar użytkownika
kermitka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 564
Rejestracja: 20 maja 2010, 20:07

Re: Ewa Minge

Post autor: kermitka » 31 sty 2015, 15:48

w państwie teoretycznym taki wyrok już chyba nikogo nie powinien dziwić. poza tym statystyka też musi zgadzać (giggle

martajoanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 556
Rejestracja: 09 paź 2013, 13:50

Re: Ewa Minge

Post autor: martajoanna » 31 sty 2015, 18:07

Bardzo pobieżnie przeczytałam tekst. Mowa zdaje się o tym, że sprawa dotyczyła tego czy Ewa Minge miała czy nie miała operacji plastycznych a nie czy poddawała się ingerencji z zakresu medycyny estetycznej.

Na zdjęciach wygląda strasznie. Aż przykro patrzeć.
Tyle szans ile odwagi!

mariola72
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 405
Rejestracja: 23 mar 2010, 10:04
Lokalizacja: Wyspy

Re: Ewa Minge

Post autor: mariola72 » 31 sty 2015, 19:18

Na te kobiete juz patrzec nie da...przekombinowala okrutnie.

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: Ewa Minge

Post autor: beata-malgorzata » 31 sty 2015, 21:16

Robi sobie kszywde rowniez nieodpowiednim makijazem . Kto jej te male oczy maluje ? Kreska na linii wodnej - toz to w jej przypadku przestepstwo ! (headbang (tmi
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
justyncha
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 766
Rejestracja: 05 lut 2006, 20:05
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Ewa Minge

Post autor: justyncha » 31 sty 2015, 21:54

martajoanna pisze:Bardzo pobieżnie przeczytałam tekst. Mowa zdaje się o tym, że sprawa dotyczyła tego czy Ewa Minge miała czy nie miała operacji plastycznych a nie czy poddawała się ingerencji z zakresu medycyny estetycznej.

Na zdjęciach wygląda strasznie. Aż przykro patrzeć.

Mi tez sie wydaje, ze sad orzekl, ze ona nie mialam zadnych operacji plastycznych a przeciez wypelniacze to nie operacja. Tylko niestety nie wszyscy to wiedza. Jak dla mnie to ona zawsze wygladala bardzo sztucznie ale teraz to jest porazka straszna.
Dr Skupin-Nosek 24.05.07
Poprawka nosa-24.03.09
Dr Kubasik-30.01.13 Mentor CPG 323 345cc. Szer. 11.5 cm, Wys. 10.8 cm, Proj. 5.8 cm

Awatar użytkownika
kermitka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 564
Rejestracja: 20 maja 2010, 20:07

Re: Ewa Minge

Post autor: kermitka » 01 lut 2015, 11:07

ja rozumiem, że postępowanie dowodowe opierało się na stwierdzeniu korzystania z chirurgii plastycznej, a nie medycyny estetycznej, no ale nawet laik widzi, ze nos jest operowany.
a co do wypełniaczy, to u niej zaszła potworna reakcja alergiczna, przecież ona jest spuchnięta (punch kurczę, do czego może zaprowadzić nieumiejętne korzystanie z dobrodziejstw chirurgii i medycyny estetycznej.

martajoanna
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 556
Rejestracja: 09 paź 2013, 13:50

Re: Ewa Minge

Post autor: martajoanna » 01 lut 2015, 11:42

Patrząc na twarz Ewy Minge, Kayah, mojej pani deramatolog i pani chirurg plastycznej u której byłam ws liftingu myślę sobie, że dobrze robię decydując się na lifting chirurgiczny a nie na zachwalane pod niebiosa, przez 2 ostatnie z wymienionych przeze mnie pań, nici i przeszczep tłuszczyku. Może właśnie dlatego, że nad ingerencją noża i nieodwracalnością jego skutków trzeba się 3 razy zastanowić a "cudowne liftingi bez skalpela" wiszą na każdym słupie, tyle jest wokół przykładów galopującej głupoty.

Nie wymienię nazwiska pani chirurg, u której byłam ws liftingu twarzy, niewiele nawet pamiętam z tej konsultacji bo cały czas miałam wzrok utkwiony w jej twarzy. To było napompowane "coś", policzki podchodziły jej pod same oczy nawet przy minimalnym uśmiechu, twarz wyglądała na nabrzmiałą, opuchniętą. Jeżeli tak miałabym wyglądać to naprawdę wolę to, co mam teraz.
Tyle szans ile odwagi!

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15232
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Ewa Minge

Post autor: cyryl-bea » 02 lut 2015, 21:37

nie generalizowałabym

poza tym po lifcie trzeba dbnac o twarz nawet bardziej niz przed
a jesli chodzi o medycyne estetyczna nalezy korzystac z uslug sprawdzonych lekarzy a nie tych ze slupa (angel
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”