czarnulki brunetki...cz.1.

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 08 sty 2006, 22:25

hmmmmm tez niebardzo rozumiem co w tym zlego????
Natomiast w krytykowaniu wygladu inny widze duzo zlego!
Przeszlam to na wlasnej skorze- wiec wiem.
Krytykowac innych jest bardzo latwo.........

marica
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 07 lis 2005, 12:48
Kontakt:

Post autor: marica » 08 sty 2006, 22:25

Powiem tak:
Kamila ma troche racji ale % takich osob jest duzo mniejszy, ludzie kotrzy umieszczaa zdjecia na sympatii własnie zazwyczaj nie sa pewni siebie a jesli dostajesz pozytywny komentarz czuja sie o wiele lepiej, niektorzy faktycznie szukaja partnera a sa i tacy ktorzy traktuja to tylko jako zabawę.... Ale zdecydowana wiekszość to osoby ukrywajace sie w sieci ktore w realu maja problemy ze znalezieniem partnera lub wiara w Siebie... i to nie jest nic złego
Zarozumiali sa moim zdaniem ludzie kotrzy krytykuja innych w sposob nie smaczny :) albo zarozumiali albo tak strasznie zakompleksieni :)
dr. Broma juz po op. noska

Czasem bywam impulsywna..wredna, kn±brna i dzia³am jak ogniwo bomby atomowej.

Awatar użytkownika
Kamila
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4947
Rejestracja: 11 sty 2005, 15:57
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: Kamila » 08 sty 2006, 22:33

marica pisze:Powiem tak:
Kamila ma troche racji ale % takich osob jest duzo mniejszy, ludzie kotrzy umieszczaa zdjecia na sympatii własnie zazwyczaj nie sa pewni siebie a jesli dostajesz pozytywny komentarz czuja sie o wiele lepiej, niektorzy faktycznie szukaja partnera a sa i tacy ktorzy traktuja to tylko jako zabawę.... Ale zdecydowana wiekszość to osoby ukrywajace sie w sieci ktore w realu maja problemy ze znalezieniem partnera lub wiara w Siebie... i to nie jest nic złego
Zarozumiali sa moim zdaniem ludzie kotrzy krytykuja innych w sposob nie smaczny :) albo zarozumiali albo tak strasznie zakompleksieni :)
Moja zdanie wypowiedzialam na podstawie tej jednej dziewczyny, o dosc ladnej urodzie (jesli chodzi o twarz), mysle, ze pokazujemy to co lubimy i to co jest naszym atutem :wink:

Niestety nie wiem jaki jest % na sympatii, bo najzwyczajniej tam nie zagladam :wink: Pomimo tych komplekcow, podziwiam odwagi na wklejanie fotek :)


Chodzilo mi o takich ludzi jak np. ta dziewczyna :D
"Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź sobą." Michel Quoist
"Uroda ciała, kondycja umysłu i ducha – to elementy wzajemnie sie przenikajace – wewnetrzna rownowaga zapewnia piekno, zdrowie i spokoj".
W każdym przypadku człowiek ponosi konsekwencje własnych wyborow.

marica
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 07 lis 2005, 12:48
Kontakt:

Post autor: marica » 08 sty 2006, 22:40

Uwierz mi Kamilko ze gdybyś podrazyła w sympatii to bys sie zdziwiła :)
dr. Broma juz po op. noska

Czasem bywam impulsywna..wredna, kn±brna i dzia³am jak ogniwo bomby atomowej.

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Post autor: she » 08 sty 2006, 23:44

ja tu tez dodam swoje trzy grosze na temat sympatii.A wiec nie uważam,ze osoby zamieszczajace swoje zdjecia w tym portalu są aż tak zarozumiale i by ich jedynym celem było chwalenie się swoim ciałem czy nadrabianie braków intelektualnych. |No na pewno niektórych to może dotyczyć,bo przeglądając zdjecia i czytając co niektóre opisy- można byłoby tak stwierdzić,ale nie można generalizować. Poza tym prawdą jest,ze zamieszczenie zdjęcia potęguje dynamikę w nawiązywaniu kontaktów. Tym bardziej,ze mężczyzni (oszołomy;)- przewaznie nie chcą bawić się w jakiekolwiek zawieranie znajomości z dziewczyną, o której nie wiedzą jak wygląda. Nie podoba mi sie taka postawa,ale tego chyba nie zmienimy:(. Zresztą nie wiem jak to jest z tym do konca,bo na stronach sympatii byłam swego czasu tylko dwa tygodnie.
Wiecie co mnie zaskoczyło? To,ile naprawdę ładnych i inteligentnych (przynajmniej inteligentnie brzmiących)kobiet można tam spotkac! Na ulicach tej wyjatkowej urody Polek jakos do konca nie dostrzegam,ale na stronach sympatii znalazłoby się trochę tych "perełek" na które aż miło popatrzeć. Zastanawia mnie to,czy to tylko zdjęcia,czy rzeczywistość?
Poza tym podziwiam za "odwagę" niektóre dziewczyny.Mimo,ze to,co niekiedy można tam zobaczyc i poczytac bywa zenujące-nie chce krytykować,bo nie obchodzi mnie ich zycie,ani one same tak naprawde. Wiem tylko,ze ja nie posunęłabym się do tego,do czego posunęły się niektóre;) ale to tak by the way,bo przecież każdy ma prawo wyboru;)
Pozdrawiam cieplo wszystkich:)
she

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: shilo » 09 sty 2006, 00:02

Hmmmmmm!
Wiecie co ja zamiescilam swoj anons na sympatii po tym jak rozpadl sie zwiazek z moim ex, znajomi swatali mnie z roznymi facetami ale wszystcy byli beznadziejni. Kilka moich klientek znalazlo tam swoje milosci , niektore sa w tych zwiazkach od wielu lat , nie sa to osoby zarozumiale, brzydkie czy jakies tam ale najczesciej zapracowane.
I ja zdecydowalam sie tam zalogowac, przez kilka miesiecy- choc do pieknosci nie naleze dostawalam rozne listy , poznalam kilku wartosciowych chlopakow z ktorymi utrzymuje kolezenskie stosunki ale kiedy juz stracilam nadzieje ze znajde gdzies moja druga polowke TO WLASNIE NA SYMPATII POZNALAM SWOJEGO PRZYSZLEGO MEZA!!!!!!
Mozecie sie smiac , zarowno ja jak i on jestesmy normalni, mamy grona znajomych normalne zycia , nie mamy problemow w nawiazywaniu kontaktow tylko nasze prace ograniczaly nam czas wolny. Nie jestem imprezowiczka i na dyskotekach facetow poznawac nie lubie bo dla mnie liczy sie wnetrze czlowieka, charakter, serce i dzieki rozmowa w necie to moglam w nim poznac.
Mam w nosie to co ktos sadzi na temat netowych znajomosci wiem jedno jestem dzieki niemu najszczesliwsza kobieta na swiecie i to jest najwazniejsze!!!!!!!!
24.08.2005 nos i usta u dr. Sankowskiego
9.01.2006 korekta noska i ust u dr. Bromy

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Post autor: she » 09 sty 2006, 00:19

Shilo,bardzo miło mi słyszeć,ze jestes szczęśliwa!:):) I masz całkowitą rację- ja też nie widzę przeszkód w tym,by szukać kogoś przez net. To po prostu jeden ze sposobów i mysle,ze nie ma sie tu nad czym rozwodzić.
Pozdrawaim cieplutko!:)
she

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 09 sty 2006, 01:05

she pisze:Shilo,bardzo miło mi słyszeć,ze jestes szczęśliwa!:):) I masz całkowitą rację- ja też nie widzę przeszkód w tym,by szukać kogoś przez net. To po prostu jeden ze sposobów i mysle,ze nie ma sie tu nad czym rozwodzić.
Pozdrawaim cieplutko!:)
to teraz ja..dostanie mi sie na pewno..jak zwykle...
mam pytanko..jestem zapracowana mama..rozwalil mi sie zwiazek o ktorym tu pisalam na forum..ale przepraszam kamilko nie czuje sie pusta i zarozumiala zamieszczajac swoje zdjecie w sympatii...chcialabym tylko dac przyklad...mieszkam tu sama...nie zawsze stac mnie na nianke by gdziej wyjsc...mozliwosc 1 wyjscia w miesiacu jak przyjedzie mama jak mam zjazd...nawet jesli kogos spotkam...kiedy mam chodzic na randki?? jak nie dzieci chore to ja chora albo nawal na studiach...mi nie ma kto tu pomoc niestety...sympatia i inne takie portale ( szczerze powiem mialam wszedzie profile gdzie dalo sie miec :D) jest na razie jedyna forma poznania kogos ... nie rzucam sie na pierwszego lepszego ..co los podrzuci..nie jestem tez pewna siebie..nawet nie wiecie jak toksyczny zwiazek i ciagle klamstwa moga pewnosc w czlowieku zabic...
tu na forum zamiescilam fotki w topicu...i tam tez podobne dalam..tylko z twarza ..tu okazuje sie ze Sam(myszko nie mam nic do Ciebie wiesz bise) np i inne dziewczyny krzycza piers do przodu :!: ..po czym jesli tam zamieszczam zdjecie okazuje sie ze zdanie sie zmienia...ze nadrabiam cyckami bo malo inteligentna jestem... :roll:
nie jest to prawda ze nie licze sie z krytyka..ze wszstkim sie spotkalam...nawet z tekstem fajna jestes gdyby tylko nie te bachory...to boli...ale jak napisala she..to jedna z form poznania kogos...
moi znajomi albo sa pozajmowani...albo cholernie zapracowani..pisalam o tym w watku nieraz "jest mi dzisiaj" bardzo smutno...
gdzie mam poznac faceta przy obecnym zyciu???na zakupach w castoramie?? czy moze na placu zabaw? wierzcie tatusiowie tam tez pozajmowani a rozwalac zwiazku nie mam zamiaru nikomu...na studiach a osoby mlodsze ode mnie niesety wiec odpada... ....nikt nie oglada sie za matka z 2 dzieci..uwierz mi Kamila..wiec pytam gdzie??sylwestra spedzam w domu bo nie mam z kim dzieci zostawic..to samo andrzejki itd..wiec pytam gdzie???nie pracuje bo jestem na wychowawczym..przyznaje ze moze jak pojde do pracy cos sie zmieni..ale to nie znaczy ze musze siedziec z zalozonymi rekami..np dzieki jednemu kumplowi zaczelam sie uczyc hiszpanskiego (niestety tam w grupie tez bylam najstarsza :lol: wiec gdzie mam poznac faceta??na dyskotece..wiekszosc tez zajeta albo chce wyrwac laske na jedna noc a z tym to ja sie nie zgodze..
troche zrobilo mi sie przykro..moze wzielam to do siebie za bardzo...szkoda ze wrzucanie wszystkich do jednego worka
..shilo gratuluje ze ci sie udalo :) ja mam 2 swietnych kumpli ktorych tam poznalam..pomoga zrobic zakupy czy czasem do szpitala podwioza..i jedna przyjaciolke tez poznalam :D i to sa normalni ludzie..albo po rozwodzie albo wlasnie zapracowani...tak jak u Shilo..ja zamiescilam tam ogloszenie myslac prosto.skoro ja jesem "przecietna i normalna chyba" to moze poza oszolomami sa te i inni "przecietni i normalni ludzie"..
na modelke sie nie nadaje..niestety nie to cialo i nie ta twarz.. a blogi mam 3..jeden prowadze wlasnie z kumplem poznanym na randkach tyle ze tlenowych..swoja droga tam poznalam najweiecej ludzi i naprawde przesympatycznych :) fakt duzo tam tez chyba najwiecej ludzi szukajacych sexu lub sponsoringu..ale kazdy ma to co lubi..
pozdrawiam wszystkie poszukujace milosci :)
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
angelika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1926
Rejestracja: 21 wrz 2005, 09:24
Lokalizacja: KrakÃłw

Post autor: angelika » 09 sty 2006, 01:18

Kamila pisze:[
Moja zdanie wypowiedzialam na podstawie tej jednej dziewczyny, o dosc ladnej urodzie (jesli chodzi o twarz), mysle, ze pokazujemy to co lubimy i to co jest naszym atutem :wink:

Niestety nie wiem jaki jest % na sympatii, bo najzwyczajniej tam nie zagladam :wink: Pomimo tych komplekcow, podziwiam odwagi na wklejanie fotek :)


Chodzilo mi o takich ludzi jak np. ta dziewczyna :D
zwracam czesc honoru :) rzeczywiscie niektore to az smieszne sa rzeczy..bo nie wierze ze taka ladna dziewczyna nie moze znalezc chlopaka w relu..zwlaszcza jak jest wolna itd :) i ze szuka na sympati meza :)
meza juz mialam..teraz szukam konkubenta :wink: :lol:

swoja droga zeszlysmy z tematu wiec zey do niego powrocic napisze ze jest ladna :) ale sie ciesze ze to nie ja :) bo nie wiedzialabym czy leca na ladna buzke czy na moje "wnetrze"... :roll:
powiekszenie biustu u dr Kasprzyka 16.12.05, 255 model 410 LX inamed

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... /event.png

Awatar użytkownika
shilo
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1175
Rejestracja: 31 lip 2005, 21:35
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: shilo » 09 sty 2006, 08:22

SPROSTOWANIE!
Wykasowalam tamtego posta bo zle mnie w nim rozumialyscie a chodzilo mi o to co Angelice ale najwidoczniej zle to ujelam!!!
chodzilo mi o to ze jest sporo osob ktore szukaja tam tylko przygod i one zamieszczaja nieprzyzwoite zdjecia i opisy - dlatego Sympatia ma taka opinie a nie inna!!!
Ja na poczatku nie dalam tam ani jednej swojej fotki bo liczylam ze poznam kogos wartosciowego tylko dzieki opisowi ale ciezko szlo wiec wkleilam jakies legitymacyjne tak jak ta czarnulka. Nie widze w tym nic zlego!!!
Moze i ona chce korespondujac z kims poznac najpierw dusze.
Same wiecie ilu facetow leci na wasze wdzieki a nie obchodzi ich co macie w glowach i jakie naprawde jestescie, chca miec tylko fajna laske, ja takiego typa nie chcialam. A mam cieplego , czulego, inteligentnego faceta ktory jak juz pisalam ma na codzien do czynienia z pieknosciami, modelkami , aktorkami ale tez szukal kobiety z dusza taka jak jego, matki dla swoich przyszlych dzieci, partnerki, zony, przyjaciolki. No i tam mnie znalazl.
24.08.2005 nos i usta u dr. Sankowskiego
9.01.2006 korekta noska i ust u dr. Bromy

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”