czarnulki brunetki...cz.1.

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 02 lis 2005, 19:15

Jasmin pisze:hehehehehe gaga poznalas ja- i odrazu opowiadala Tobie czy ma sztuczne cycki czy nie???????????? :lol: :lol: Niezle!!!!!!! :P
To ja znowu chyba jestem z innej bajki :D :D
Jasmin może po prostu nie bardzo wiesz jak ją poznałam. ciężko by było jej stać koło mnie nago prawie kilka godzin i udawać że ma naturalne.....
czemu się tak ograniczasz.... nie poznałam jej na poczcie ani w urzędzie skarbowym poznałam ją w pracy gdzie miałysmy razem sesje zdjęciową tam nie da się tego ukryć.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 02 lis 2005, 19:26

natala82 pisze:Ja bym sobie dala reke uciac ze to sztuczne.I co???I juz bym teraz nie miala reki???:) wygladaja na okragle silikony!
Natala ja też bym nie miała ręki, bo zanim ją poznałam to toczyła sie moja debata z Paulą i ona mówiła ze ma naturalne a ja widziałam te zdjęcia z całej sesji do niemieckiego magazynu te na samochodzie własnie i byłam przekonana że są robione. teraz musze przyznać, że się myliłam, a uwierz nie lubie się mylić :lol:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 02 lis 2005, 19:27

natala82 pisze:Ja bym sobie dala reke uciac ze to sztuczne.I co???I juz bym teraz nie miala reki???:) wygladaja na okragle silikony!
Natala ja też bym nie miała ręki, bo zanim ją poznałam to toczyła sie moja debata z Paulą i ona mówiła ze ma naturalne a ja widziałam te zdjęcia z całej sesji do niemieckiego magazynu te na samochodzie własnie i byłam przekonana że są robione. teraz musze przyznać, że się myliłam, a uwierz nie lubie się mylić :lol:

no i na pewno niebawem ukazą się jej nowe zdjęcia to same zobaczycie bo na tych nowych leży i rozlały jej się piersi - wtedy nie bedziecie miały wątpliwości że to naturalne.
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
natala82
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 741
Rejestracja: 06 mar 2005, 23:56
Lokalizacja: Wild wild West
Kontakt:

Post autor: natala82 » 02 lis 2005, 19:31

W takim razie pozory strasznie myla!wiem jak jest na sesjach zdjeciowych,dziewczyny miedzy soba nie przebieraja sie w przebieralniach! :D
Gaga moze zostaniesz naszym wyslannikiem do sprawdzania czy jakas osoba publiczna miala op piersi,jezeli bedziemy mialy taka watpliwosc! :lol:

Czekamy na zdjecia!Ale wiesz co,skoro mialas z nia sesje to Twoje fotki tez powinny sie ukazac?Bedziemy poinformowane w jakiej gazecie?:)
Juz po!:)
Skupin 26 lipiec, mentor 300cc okragle.


Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 02 lis 2005, 20:20

hehehehehe Gaga! no to w takim razie czekamy wszyscy na wasze wspolne fotki:) :D

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 03 lis 2005, 00:42

Anetko rozmiary się różnią ponieważ na zdjęciach od pana Bąkiewicza są powiększane jeszcze komputerowo.
co do publikacji to nie będzie tow Polsce więc jeśli nawet ktoś zobaczy to nie całe forum :wink: poza tym kto miał widzieć moje fotki to już widział, nie zamierzam się upubliczniać :)
co do zostania informatorem to raczej nie da rady. To co robie w modzie to całkowity fun i nie ma związku z permanentną pracą więc na informatora się nie nadaje :wink:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Jasmin
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 212
Rejestracja: 28 sty 2005, 22:33

Post autor: Jasmin » 03 lis 2005, 11:24

no tak wlasnie myslalam, ze tak odpiszesz :D ale coz.......zapytac nie zaszkodzi:)

Awatar użytkownika
Calimero
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 145
Rejestracja: 04 mar 2005, 21:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Calimero » 04 lis 2005, 11:31

a ja tak z innej beczki zapytam: dlaczego a tym zdjeciu gdzie dziewczyny skacza, wszystki obrane sa jadnakowo a jedna inaczej? niech zyje babska ciekawosc :oops:
Calimero

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 04 lis 2005, 12:19

do głowy by mi nie przyszło zastanawiać się nad tym..... taka stylizacja może... :roll:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”