Na emigracji- czyli jak sie odnaleźć ?:)cz.2

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Post autor: bluebeleczka » 20 paź 2008, 09:14

15 kwietnia to dokladnie data urodzin mojego chrzesniaka, to rogatek bedzie!
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 20 paź 2008, 11:44

Dzieki dziewczyny za wasze rady,z przyjemnsocia i uwaga was czytam, zbieram wszystkie informacje.
bede pamietac o tym porodzie Renata1.Czy to jest na angielski "instrumental"? Widzialam zdjecia w necie przed chwila,cos starsznego,trauma jak nic. Wspolczuje ci,a ty wtedy wiedzialas,ze bedziesz miec taki porod?

Tak,wiem bedzie baranek-rogacz a wiecie co jest najsmiejszniejsze?? Ze moj maz to koziorozec a ja byk,no i dzidzius baran, MOJ boze! 3 rogacze w jednym domu,co to bedzie sie dzialo-respekt http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... jka/25.gif zagrode sobie zbudujemy,bo sie pozabijamy :badgrin: http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... /prrrr.gif
(widze,ze na forum same baranki) http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... jka/30.gif

Jak tak piszecie,ze porod to taki rozczulajacy piekny moment to wierze i nie odmowilabym sobie tego uczucia. :-D
Tak samo jak teraz wiem,jak bycie w ciazy to fascynujacy "moment",nie poznasz tego smaku dopuki nie zaznasz na wlasnej skorze.http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... yjka/5.gif
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Post autor: bluebeleczka » 20 paź 2008, 12:08

londyjka

korzystaj z bycia w ciazy, wyleguj sie na kanapie i zajadaj paczusie, hi,hi.
a zagroda konieczna, o zgrozo i cos do przypilowania rogow. :o

ja jestem byk,a mija corus koziorozec i juz mamy z soba na pienku :badgrin: :badgrin: :badgrin:

renata1 to przykre co przeszlas, porod powinien byc pozytywnym doswiadczeniem, ale widzialam twojego przystojnego syneczka na zdjeciach, wiec wszystko dobrze sie ulozylo- na szczescie. oh(rf1 oh(re1
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
anne21
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 588
Rejestracja: 28 sty 2007, 21:02
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Post autor: anne21 » 20 paź 2008, 13:14

kurcze dziewczyny jak was sobie tak czytam to az mam ochote na dziecko..ale narazie musze sobie niestety odpuscic...zaczelam studia coprawda eksternistyczne..ale studia musze tez sie uczyc..jezdzic na sesje itp....ale ciesze sie bardzo,ze w koncu podjelam jakis krok w sprawie mojej edukacji..

no u mnie narazie nic nowego sie nie dzieje..mam nowa umowe w pracy..pracuje od 2 tyg na caly etat...i teraz juz od rana 8-) nie musze jezdzic noca...hmm..jak pisalam bylam 2 tyg temu na spotkaniu i poznalam milego pana(kolege z pracy mojego faceta) i ten caly czas siedzi mi w glowie..non stop mysle o nim :o :o :o :| ....a on tez wypytuje mojego faceta o mnie...szkoda,ze nie mam mozliwosci spotkania sie z nim ;) :(

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 20 paź 2008, 17:51

Londyjka pisze:,nie poznasz tego smaku dopuki nie zaznasz na wlasnej skorze.
dokladnie tak jest...ale to chyba ze wszystkim w zyciu ze zeby cokolwiek zrozumiec trzeba to poprostu przezyc..... ;)

a Ty Londyjka tak za duzo nie czytaj o "zlych " rzeczach hihihi niema co sie denerwowac ;)
anne21 pisze:.zaczelam studia
no i baardzo dobrze..skup sie na sobie bo jak sie pojawi dziecko to zabierze ci kaazda chwile hihihi

ja nie zdarzylam na edukacje przed dzieciatkiem i musze teraz nadrabiac hihi
godzac prace szkole i malenstwo ... :|
nie to zebym narzekala hihihi :badgrin:
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Rene1
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 610
Rejestracja: 29 maja 2008, 00:28

Post autor: Rene1 » 20 paź 2008, 23:44

Londyjka, skarbie, gdybym wiedziala, ze przezyje taki horror od razu planowalabym cesarke, chcialam rodzic naturalnie bo to lepsze dla dziecka, na dzien dzisiejszy wiem, ze jesli kiedykolwiek bede miala 2 dziecko na pewno nie bede rodzic naturalnie, od razu ide na cesarke.

Ale Tobie zycze lekkiego, szybkiego i bezproblemowego rozwiazania!!!

Pozdrawiam serdecznie!!!
Isc za marzeniem i znowu isc za marzeniem - i tak - wiecznie - az do konca.

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 22 paź 2008, 09:03

czesc Kobietki
co tak u was slychowac?
ja wlasnie szykuje sie do pracki....
wypilam juz kawke..poczytalam rozowe forum i smiiigam do biura ;)

milego dnia wam zycze
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Post autor: bluebeleczka » 22 paź 2008, 10:38

cukiereczek milego dnia wpracy zycze. :-D
a ja dzis zaspalam tak strasznie ze corke w pizamie zabralam, zeby synek byl na czas w szkole. :badgrin:
ja dzis mam szkole, a homework wciaz lezy przede mna nie tkniety.

o zgrozo! :cry:
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Post autor: cukiereczekPL » 22 paź 2008, 15:01

bluebeleczka pisze: a ja dzis zaspalam tak strasznie ze corke w pizamie zabralam, zeby synek byl na czas w szkole. :badgrin:
cora pewnie zdziwiona co ta mamcia wyprawia hihihi
ja wrocilam i znow kawkuje zeby sie za cokolwiek wziac....
dlaczego dzien ma tak malo godzin ? hihihi
tyyle rzeczy trzeba ogarnac..ajajajaj....hihih


pozdrowionka
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
ewelinatroll
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 719
Rejestracja: 25 paź 2007, 19:36

Post autor: ewelinatroll » 23 paź 2008, 19:16

anne21 pisze:i ten caly czas siedzi mi w glowie..non stop mysle o nim
fajnie!!!!! :-D
super ze zaczelas studia!!!gratuluje!!!
a ja poznalam policjanta i co prawda nie chcialabym sie z nim spotykac...jakos boje sie policjantow :? ale non stop o nim mysle i do soboty chyba zwariuje...
Doktor Kasprzyk Powiekszenie 27 luty 2013
Silimed Maximum XH 485
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 45#p756845" onclick="window.open(this.href);return false;
6- dniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=610" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”