portale randkowe

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
megan75
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 592
Rejestracja: 06 kwie 2005, 07:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

portale randkowe

Post autor: megan75 » 15 kwie 2008, 08:12

Dziewczyny co byscie zrobiły gdybyscie znalazły przez przypadek swojego chłopaka albo co gorsza meża zalogowanego ze zdjeciem na jakims portalu randkowym i jeszcze piszacego jaki to jest samotny i udreczony czy byście o tym powiedziały jemu czy przemilczały ta sprawe.
Magdalena

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 15 kwie 2008, 08:46

Nigdy nie przemilczalabym tego!!! Na tego typu portalach w 70% sa faceci zajeci...zony,kochanki,dziewczyny....taka jest prawda!!!!

Raz facetowi cos takiego podarujesz...to juz zawsze sie bedziesz zastanawiac czy gdzies sobie nie zabawia sie....za Twoimi plecami kiedy Ty mu do pracy koszule prasujesz i starasz sie zrobic wlasnie na bustwo...a on w tym czasie pisze z jakas malolata....mowiac jak to samotny...jak to skrzywdzony,biedno-bogaty.... :badgrin: ale go to bez niej nie cieszy...Boze odkad jest internet i takie portale moim zadniem jest wiecej zdrad...i to takich perfidnych...gdzie my siedzimy w kuchni przygotowujemy romantyczna kolacyjke...a tu nasz partner... :oops:

Wystawilabym mu w 5 minut (z bolem serca,chodz bym tego nie pokazala) torby za drzwi...

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Post autor: Sabrina » 15 kwie 2008, 10:07

Hmm zastanawiam sie nad tym pytaniem i nie wiem co bym zrobiła?
Gdy by to był kochanek,to WON! ale mąż,nie za bardzo :? No bo niby gdzie miał by iść?
Jeżeli za pisania bym miała go wyrzucić,to za zdradę musiała bym zabić :-)
Jak by mi sie chciało flirtować na takich portalach,to zrobiła bym to oficjalnie,żeby on widział,ale mnie by sie raczej nie chciało...hmmm więc nie wiem co bym zrobiła i co bym mu powiedziała :?
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

Awatar użytkownika
sylwiach
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1222
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:20

Post autor: sylwiach » 15 kwie 2008, 10:12

Wcale bym sie nie zastanawiala i wyrzadzila mu wojne!!!Albo zalogowala sie jako inna laska,pisala z nim(skopiowala jakies foty) i wkoncu sie umowila!Ciekawe czy by poszedl?!!! Wtedy wiedzialabym juz na 1000000000000% co jest grane!!!
Usmiech,usmiech,usmiech...to co w kobietach mezczyzni uwielbiaja:-)

Awatar użytkownika
megan75
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 592
Rejestracja: 06 kwie 2005, 07:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: megan75 » 15 kwie 2008, 10:14

Faceci sa perfidni czego oni tam szukaja szczescia niektórzy maja cudowne zwiazki wspaniałe zony a mimo wszystko wchodza tam i pisza takie bzdury a jak ma swojej zonie czy dziewczynie cos miłego powiedziec to słowa nie potrafi wydusic bo i takiego znam,mezczyzni sa beznadziejni no nie ma dwóch zdan no owszem sa wyjatki ale o to coraz trudniej,moze oni sie dowartosciowuja w ten sposób.Ja dałam kiedys swojemu nauczke podszylam sie na jakimś portalu za słodka niunie co on wypisywał a ja go podkrecałam a potem w odpowiednim momencie dałam mu w domu popalic żebyscie widziały tą mine ale i tak mu juz nie wierze do konca.
Magdalena

Awatar użytkownika
sylwiach
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1222
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:20

Post autor: sylwiach » 15 kwie 2008, 10:36

megan75, i dobrze zrobilas!!!Ja tez nie potrafie po jednym klamstwie swojemu zaufac!!!
Usmiech,usmiech,usmiech...to co w kobietach mezczyzni uwielbiaja:-)

Awatar użytkownika
megan75
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 592
Rejestracja: 06 kwie 2005, 07:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: megan75 » 15 kwie 2008, 10:44

Miałam nawet chęc kiedyś tak zrobic zeby go wystawic i przyjsc za ta umówioną ale stwierdziłam ze to smieszne i nie bede sie znizała do takiego powodu ale mysle ze jak bym podkręciła to by przyszedł i chyba by padł gdyby mnie zobaczył ale nie recze wtedy za siebie.
Magdalena

Awatar użytkownika
Anielicanrw
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 3214
Rejestracja: 23 sie 2007, 14:36

Post autor: Anielicanrw » 15 kwie 2008, 11:02

Dobre... ja juz bym mu dala popalic...

Awatar użytkownika
sylwiach
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1222
Rejestracja: 08 lut 2008, 12:20

Post autor: sylwiach » 15 kwie 2008, 13:56

ja bym celowo sie z nim umuwila i chciala zobaczyc jego minke a potem posluchac stek klamstw jakie probuje mi wcisnac,a potem grzecznie odeszla,wystawila rzeczy i niech sp.....
Usmiech,usmiech,usmiech...to co w kobietach mezczyzni uwielbiaja:-)

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Re: portale randkowe

Post autor: Londyjka » 16 kwie 2008, 18:01

megan75 pisze:Dziewczyny co byscie zrobiły gdybyscie znalazły przez przypadek swojego chłopaka albo co gorsza meża zalogowanego ze zdjeciem na jakims portalu randkowym i jeszcze piszacego jaki to jest samotny i udreczony czy byście o tym powiedziały jemu czy przemilczały ta sprawe.
Dla mnie megan to jest zdrada(jak i zdrada dla mnie jest samo wchodzenie na takie strony!!),a co bym zrobila w zwiazku ze zdrada to temat niewiadoma- nie spotkalo mnie to (odpukac) ale na dzien dzisiejszy mysle,ze zerwalabym z nim puki nie jest za pozno (np slub,dzieci itp) bo facet szukajacy innej kobiety(chocby dla zabawy) nie robi tego bez powodu. Albo ma sklonnosci do innych kobiet(a takiego od razu kopnac w d...) albo czegos mu brak. I zrobienie awantury nie zalatwi niczego. Poza tym,ze bedzie sie lepiej maskowac :roll: Byc moze wyjasnilabym z nim powod do takich pobudek. Byc moze obojgu czegos brak w tym zwiazku,a on nie potrafi sobie z tym poradzic i zalatwia to w ten sposob.Nic nie jest czarnobiale.
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”