Co Was denerwuje?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: ola banderola » 05 lut 2010, 23:04

Eeeeeee spokojnie, popatrz na to z innej strony, bo tak naprawde powinnaś być z siebie dumna, wszystko zawdzięczać będziesz swojej pracy, a nie np.ustawionemu tatusiowi (clin Poradzisz sobie w życiu, bo wiesz jakie są realia, a pomyśl sobie, co się stanie z dziewczynką, która wszystko zawdzięcza rodzicom i rodziców nie daj Boże zabraknie pewnego dnia....Bajka się skończy!!!

Pozdrawiam (clin

Awatar użytkownika
kasiaziomalek
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 185
Rejestracja: 28 lip 2009, 16:48

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: kasiaziomalek » 06 lut 2010, 10:49

Masz Olu racje :) Poza tym, sa ludzie, ktorzy maja gorzej i trzeba sie cieszyc z tego, co sie ma. Trzeba wstac i isc dalej, nie patrzec na innych. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: GosiaczEq » 04 maja 2010, 11:48

muszę swoje nerwy dziś ulotnić ;d .. wkurza mnie od rana wszystko .. bo słucham jak to inni mają popsuty humor i muszą mi psuć.. wczoraj leciałam szybko na pociąg z pomalowanymi paznokciami i nie pościelałam łózka co u mnie dziwnie.. bo co jak co ale łóżkoo muszę zawsze;d i dziś wróciłam i nie ma to, że ZAWSZE to łozko scielam, dzis mnie objechali, ze balaganiara jestem bo lozko nie poscieloneeeee.. no żesz.. drugie upaćkałam płaszczyk więc go zdjęłam i pyrgnęłam i zaraz znowu gadanie, ze rekawów nie przekrecilam i sie pognie... i na nic moje tlumaczenie ze to do prania juz. Wcześniej jeszcze kłótnia, że nie noszę pierścionka - ja po prostu nie mogę tego pojąć - nie lubie chodzić w pierscionkach, to nie noszę jak nie mam ochoty - to mi każdy wmawia, ze powinnam miec ochote, bo każda dziewczyna lubi nosić. Już mam dosyć w kołko słuchania jak powinnam się zachowywać, co lubić bez zwracania uwagi na mnie. Dostrzegam po prostu, że moi bliscy mnie nie znają i na siłę chcą mi życie umilać tym co nie lubię, bo tak powinno być.
Podły dzień. (tongueout
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Awatar użytkownika
Sabrina
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4156
Rejestracja: 26 wrz 2007, 14:50

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: Sabrina » 04 maja 2010, 14:11

Mnie najbardziej wkurza słodki fałsz. Juz wole zeby ktos szczerze powiedział co o mnie mysli,niz "wazelinił" a i tak wiem że jest nieszczery.
Drażnią mnie niewyjaśnione do końca niemiłe sytuacje i jak mi ktos zarzuca cos czego nie zrobiłam.Zabiła bym wtedy (angry (tongueout
"Bogactwo i uroda nigdy nie wyjdą z mody."

miczurinka1
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 133
Rejestracja: 14 lip 2008, 23:01
Kontakt:

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: miczurinka1 » 04 maja 2010, 20:07

a mnie wkurz ostatnio jedna baba,co jakby mogła to wlazłaby na mojego męża nawet przy mnie.Notabene ,to pannica i to o osiem lat mlodsza odemnie. (punch (punch (punch
wrzesieĂą-plastyka brzucha
BRZUCHAÑSKI

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: ola banderola » 07 maja 2010, 11:05

miczurinka1 pisze:a mnie wkurz ostatnio jedna baba,co jakby mogła to wlazłaby na mojego męża nawet przy mnie.Notabene ,to pannica i to o osiem lat mlodsza odemnie. (punch (punch (punch
Miczurinka pogonić taką raz, a db !!!!!!!!!!!!! Ja takiego szmaciarstwa nie cierpię!!!!!!!!!!!! upload/1273223107_bicz.gif

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: dona7 » 07 maja 2010, 12:21

Dokładnie raz a dobrze ją pogoń .... (punch (punch (punch
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
kotbury
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 278
Rejestracja: 08 sty 2009, 17:45

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: kotbury » 02 cze 2010, 21:59

Dzisiaj padłam ofiarą tego rodzaju "życzliwości", za który się ma ochotę mordować.
Upał popołudniowy, padam z nóg, wreszcie wsiadłam do tramwaju, siadam - prawie nieżywa... Rozglądam się i widzę - KANAR! - kilka metrów dalej, z tyłu. Momentalnie przypomniałam sobie, że nie kupiłam biletu. Zrywam się i idę w stronę kierowcy. słyszę jednak z tyłu głos, wręcz krzyk - poproszę panią! proszę panią! Panią!!!! - Biegnie wręcz i mnie łapie za rękę. TAk, PANIĄ!- poproszę bilet.. Mówię, ze nie mam, że szłam do kierowcy kupic. ale pani usiadła! Bo padam z nóg... Waha się chwilę i mówi - bo mi tu pasażerka powiedziała i POKAZAŁA - że O TU, ŻE UCIEKA!! Mówię, że szłam kupić bilet. Nic z tego. Obok stoi babior-wieloryb i patrzy na mnie wilkiem - widziałam, USIADŁA!!!!
Jakiś facet się za mną wstawił i mówi - niech pan zachowuje się jak czlowiek nie jak jakich hycel, żeby gonić, łapać ...Ale kanar jak się uprze to go nic nie przekona.
Oczywiście wypisał mi mandat.
Jednak najbardziej zszokowało mnie zachowanie tego babska... Ile to trzeba mieć w sobie złej woli żeby komus coś takiego zrobić (triste
Jestem zła. Na siebie, bo jestem głupia. Ale jednocześnie jestem w szoku. Zawsze myślałam, że takich rzeczy się po prostu nie robi, bo należą kategorii "świństwo". Kim musi być człowiek, który bez wahania donosi na kogoś, wydaje kogoś - nie mając w tym żadnego interesu? Boję się pomyśleć, co jESZCZE taka osoba mogłaby zrobić, gdyby były... inne okoliczności. Latać dwa razy dziennie na gestapo?

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: k_asiaczek » 02 cze 2010, 22:04

kotbury współczuję, sama ostatnio się wstawiłam za jednym chłopaczkiem i się kłóciłam z kanarami a że wracałam z imprezy i byłam trochę wstawiona to świetnie mi szło (clin a tamtej babie to trzeba było coś powiedzieć, pewnie zazdrosna była że jej miejsce zajęłaś
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
kasia990kasia
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2252
Rejestracja: 28 wrz 2009, 13:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co Was denerwuje?

Post autor: kasia990kasia » 02 cze 2010, 22:08

kotbury ludzie w Polsce są powaleni na głowę,nie ma co...najgorsze są stare baby i grube zołzy któe są o wszystko zazdrosne (doh
19.03.2010 powiększenie piersi ES VHP- 400 cc- Dr.Żukowska
15 Luty 2011 - Nosek i broda // Dr. Stępniewski
24 Sierpień 2012- poprawka nosa // Dr. Stępniewski ( niezadowolona !!! )
Wrzesień 2014 - koretka powiek + tłuszcz pod oczy // Dr Łoń
09.02 - poprawka powiek // Dr Łoń
28.03 - trzeci raz będę robiła nos (oby ostatni) - Dr Jadczak

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”