czego się boicie?

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 12 kwie 2005, 22:27

Ewinia :lol:

Mojego największego lęku nie wymienię, bo mnie zdekonspiruje.. o! boję się, że ktoś znajomy mnie tu rozpozna :lol:

Poza tym pająków, wysokości, starości (okropnie!), oszpecenia, samotności, ciemności, duchów, wampirów i wilkołaków.

Vicky
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 55
Rejestracja: 05 lut 2005, 22:01
Lokalizacja: GdaÃąsk
Kontakt:

Post autor: Vicky » 12 kwie 2005, 22:36

pajurów czyli pająków fuj fuj fuj jak miałam sześć lat to śniło mi się, że leże w łóżku na wznak i i otwieram oczy a na mojej kołdrze pełno pajurów, węży i wszystkiego obleśnego. Potem mając 13-14 lat bardzo chciałam mieć w domu coś dziwnego jak węża, albo jaszczurkę ale znowu miałam ten sam sen i mi się odechciało.
Marysia-współczuję z tym lataniem. Ja to uwielbiam do tego stopnia, że chciałam być stewardessą ale te wózki z żarciem ciężkie są, niektórzy pasażerowie obleśni i one biedne cały lot tak chodzą w tą i z powrotem;) Za to niektórzy piloci ;) niczego sobie ;) szkoda tylko że raczej w wieku bardzo dojrzałym ach rozmarzyłam się a tu topic nie o tym ;)

Awatar użytkownika
Karolina
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 275
Rejestracja: 29 mar 2005, 18:07
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Karolina » 13 kwie 2005, 00:03

Jest wiele rzeczy, których się boję. Jedna z nich to pająki i różnego rodzaju robaki (brrr... na samą myśl przechodzą mnie ciarki). Boję się starości, tego, że nie będę w stanie nawet wyjść do sklepu czy wejść po prostu po schodach. Ale najbardziej chyba tego, że mogę zostać sama... bez mojego faceta, który jest dla mnie wszystkim. Boję się utraty wszystkich bliskich mi osób :(
Niech wszystkie nasze marzenia się spełnią...

******
24 maj 2005r. - korekta uszu / dr.Szczyt
31 maj 2006r. - operacja nosa i poprawka uszu / dr. Szczyt

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Post autor: she » 13 kwie 2005, 00:13

Bella, ja mam to samo.Boje się szybkiej jazdy samochodem, mam lęk wysokości, boję sie pająków obrzydliwców. Poza tym boję się chorób, niedołęstwa, samotności, szczurów, zbyt długiej bezdusznej ciszy, dobermanow, rotweilerów, indykow, strusiów,latania samolotem, boje się,kiedy pomyśle,ze mnie zamkną w trumnie i zakopią w ziemi.Dlatego wolałabym być spalona po śmierci.To samo tyczy się,jeśli chodzi o moich bliskich.Nie chcę wyobrażac sobie,ze gniją w ziemi,wiec bede robić wszystko,zeby ich po śmierci spalić:(
Czy ja jestem normalna? :shock:
:wink:
she

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 13 kwie 2005, 01:00

a ja standardowo boje się pająków do tego stopnia że jak jest jakiś wybitnie imponujący to mi paraliżuje nogi i niemoge uciekać!! odbiera mi oddech i nie moge wołac pomocy i to wszystko dzieje się w ułamku sekundy -dziwne to!!
najgorszy jest pająk na ścianie bądz suficie, im bliżej twarzy tym większy koszmar- kiedyś prześladował mnie sen że się budze i widze ze wielki pająk siedzi mi na twarzy i najgorsza była myśl ze jak otworze buzie żeby krzyczeć to jego wielka włochata noga wpadnie mi do ust!!!!!!!!az mnie ciarki przeszły jak o tym pisze.

boje się jeszcze deformacji ciała, nie poradziła bym sobie z ciążą i przybraniem kilku kilogramów. ale ciąża jest najgorsza- mam fobie na tym punkcie, świadomość tego że w ciązy nie mogłabym sobie butów zobaczyć jest gorsza od nagłej śmierci!!


uwielbiam sporty ekstremalne, robię dziwne nienormalne dla innych rzeczy i jedyne co mnie w tym przeraża to nie ryzyko śmierci a deformacja ciała właśnie- boje się pęknięcia implantu, złamania nosa, i kalectwa się boje- w tym najgorszy jest fakt ze można nie byc w stanie się potem dobić!!!
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 13 kwie 2005, 09:00

Boje sie duzych wysokosci!! Straszliwie! nie moge patrzec w dol powyzej 5 pietra! Boje sie przerazliwie kalectwa, panicznie wrecz, nie moge sobie tego wyobrazic! i najgorsze to ptakow! ja leca nade mna te czarne kruki lub gawrony to krzycze i uciekam! nienawidze tez indykow i gesi. Jedynie toleruje labedzie ale i tak sie boje ze mnie zadziobia... :shock: :shock: :shock:
i to co mowi Gaga, nie tyle boje sie deformacji co zlego samopoczucia w ciazy! boje sie ze nie bede mogla normalnie funkcjonowac, ze bede koszmarnie wygladac, z nie bede spac, ze bede miala ciagle mdlosci!

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 13 kwie 2005, 11:02

Właśnie She, ja też chcę być spalona. Całej rodzince to mówię. Najbardziej boję sie tego, że mogę obudzic sie w trumnie no i te robactwo .

karina
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 60
Rejestracja: 14 mar 2005, 09:52
Lokalizacja: WrocÂław

Post autor: karina » 13 kwie 2005, 11:37

PAJĄKI :shock: :shock: :shock: :shock:
nawet nie umiem opisać co się ze mną dzieje jak jakiegoś zobacze!!! Strach jest tak wielki, że nawet małe zdjęcie w gazecie czy sama myśl powoduje zimne poty i ciepłe tez :wink:
Dentysty tez bardzo się boję :oops:
Otaczającego Nas zła i przemocy która jest coraz gorsza i nie przebiera w środkach, złych ludzi którzy potrafią uczynić niewyobrażalną krzywdę,,,to dotknęło mnie i moja rodzinę 3 miesiące temu, zmieniło się wszustko i nic juz niej est takie same... :cry:

Gosc4
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1607
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:05

Post autor: Gosc4 » 13 kwie 2005, 12:52

Zastrzyków!!! :lol: serio ;)

Ewinia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 755
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:12
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ewinia » 13 kwie 2005, 15:34

no Sugar ja nie zartuje serio czasem tak mnie nachodza takie sny :wink:
aaa i jeszcze pobierania krwi sie boje i nie cierpie miec kroplowke bo lubie w nich grzebac :twisted: tzn w tym weflonie
I will be perfect

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”