Temperament

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

buney
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 28
Rejestracja: 27 lip 2010, 11:09

Re: Temperament

Post autor: buney » 22 sie 2010, 13:57

michitka psychika ma duzo do tego-przy swojej dziewczynie najwyrazniej za duzo myslal chcial dac z siebie najlepij a skotek odwrotny ,przy seksie trzeba byc dusza i cialem wyluzowanym -a nie myslami zeby nie zrobic z siebie znowu niudacznika w lozku, i tak zatoczyl sie twoj kolega w koleczko

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Temperament

Post autor: Michitka » 22 sie 2010, 17:48

A jak takiemu takiemu najlepiej pomoc_
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
gosienka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2520
Rejestracja: 23 sty 2009, 21:28
Lokalizacja: polska

Re: Temperament

Post autor: gosienka » 22 sie 2010, 20:14

Michitka to całkiem normalne ze facet przy pieknej dziewczynie ktora go strasznie pociaga a jeszcze przed pojsciem do łózka go podnieci to jak ma utrzymac erekcje,naprawde zadko ktory facet tak potrafi,nawet moj maz po 17 latach bycia razem raz dochodzi w 5 minut innym razem mogłby bez konca,oczywiscie jak sie postaram bebdzie gotowy w moment,mam na niego sposoby (giggle ,zdarzyło mi sie byc z takim kolesiem ktorego jeszcze dobrze nie dotknełam a on juz po wszystkiem,udałąm ze nic sie nie stało,i po 15 minutach koles był znow gotowy do działania,i przynajmniej tak długo jak ja chciałam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”