Senne koszmary

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Senne koszmary

Post autor: Gosc3 » 06 lip 2005, 15:44

Czy macie czasem koszmary senne :?:
Takie np. że spadacie w przepaść :shock: , że biegniecie ,ale nie ruszacie się z miejsca :? , że ktoś Was goni :?
Budzicie się -zlane potem ...

A tak wogóle pamiętacie swoje sny :?:
Albo macie czasami coś na deja-vu :?:

Awatar użytkownika
Aneta1981
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1583
Rejestracja: 01 cze 2005, 12:35
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Aneta1981 » 06 lip 2005, 15:49

deja-vu jak najbardziej, nie często ale mam, natomiast koszmary? Każdemu się śnią, najgorsze miałam 3 z udziałem moich dzieci , widziałam w nich to czego każda matka nigdy by widzieć nie chciała. Dwa miałam propo córki i sorki ale też dwa propo synka, nie chcę ih opisywać bo i tak =ciężki dzień miałam i do łez mało mi brakuje, chć już mi się oczy szklą. Natomiast kilka dni temu miałam koszmar że przeżywam to co teraz tzn czekam na operację i doczekałam się w końcu obudziłam się po narkozie a tu śliczne cycuszki. Potem budzę się jeszcze raz i okazuje się ze to sen, cały dzień miałam spaprany przez to.
350 cc HP Skupin - Teraz C/D

Awatar użytkownika
kik@
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3662
Rejestracja: 12 sty 2005, 11:12

Re: Senne koszmary

Post autor: kik@ » 06 lip 2005, 16:13

Magdalena pisze: że biegniecie ,ale nie ruszacie się z miejsca :? , że ktoś Was goni :?
Budzicie się -zlane potem ...
To owszem...najbardziej mnie denerwuje że nie mogę biec...
Zlana potem budzę się bardz rzadko jak np. sniło mi się, że mi siostra zmarła, to było straszne...obudziłam się gwałtownie podnosząc się z walącym sercem i zlana potem...nigdy wiecej :evil:

A z gonieniem to norma...często gęsto za wolno biegne i wtedy rozkładam ręcę unoszą mi się nogi i po prostu latam...ruszając tylko rękami coś a'la taka żabka tylko nogami nie ruszam...
Ostatnio rozmawiałam z siostrą jak ona lata we śnie...powiedziała że po prostu się unosi (tak jak stoi) i leci...bez ruszania niczym... :lol: no ja przynajmniej ruszam rękami do regulowania prędkości i wysokości :lol:
kika -> 08.2005/07.2006 op. noska - dr Latkowski 8-)

NIE MODERUJE JUZ FORUM od 02.12.07

Awatar użytkownika
Basia1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1002
Rejestracja: 06 mar 2005, 18:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Basia1 » 06 lip 2005, 16:17

A ja się zastanawiałam zawsze czy to tylko na filmach jest tak że ludzie budzą się zlani potem :wink: nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło, a miewam koszmary, b. rzadko.

deja-vu miewam, nie za często, ale to bardzo miłe uczucie i zawsze się zastanawiam kiedy to już miałam...
10 kwietnia 2006 - zmniejszenie piersi

Awatar użytkownika
kik@
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3662
Rejestracja: 12 sty 2005, 11:12

Post autor: kik@ » 06 lip 2005, 16:19

Basia1 pisze:A ja się zastanawiałam zawsze czy to tylko na filmach jest tak że ludzie budzą się zlani potem :wink:
Właśnie jak miałam ten sen o mojej siostrze, to tak się obudziałam...coś strasznego...i jednocześnie ulga że to nie prawda...

No może nie lało się ze mnie jak z mokrej szmaty, ale spocona to bylam jak parówa... :wink:
kika -> 08.2005/07.2006 op. noska - dr Latkowski 8-)

NIE MODERUJE JUZ FORUM od 02.12.07

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 06 lip 2005, 17:05

Ja miewam często koszmary. Ogólnie co nocmi sie cos śni. Kiedys czesto mi sie snilo, ze wpadamw przepasc i budzilam sie z akim okropnym bolem brzucha...łeeech Miewałam tez sny ze mnie samochód przejezdza, albo kogos z mojej rodziny, a najgorsze to bylo to ze widze ten samochod z daleka ale stoje i nie moge biec.... :?

Jakis czas po zalogowaniu na to forum snilo mi sie ze mam ladne piersi i wogóle jest cacy,a tu budze sie taka zawiedziona, ze to byl tylko sen... :cry:

pozdr
Omnis amans amens

Awatar użytkownika
jaaa
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1724
Rejestracja: 12 sty 2005, 18:11
Lokalizacja: niedaleko Wawy:)

Post autor: jaaa » 06 lip 2005, 18:20

koszamrow nie mam wcale- na sczescie :D ( moze tylko raz w zyciu obudzilam sie zlana potem)
deja-vu jak najbardziej - sni mi sie identyczny sen co dawno dawno temu nawet pare lat wczesniej - fajneuczucie
a jak juz jestesmy tak przy spaniu w łoziu to moze ktos z was cierpi albo cierpial na bezsennosc? bo ja czasami jak cos przezywam to normalnie nie moge wogole usnac i sie pol nocy mecze :?

Awatar użytkownika
MonisiaPP
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1200
Rejestracja: 17 sty 2005, 18:41
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: MonisiaPP » 06 lip 2005, 18:56

Magdalena, czesto sni mi sie ze chce uciec a nie moge! i spadanie w przepasc tez mi sie sni, a jak juz spadne to sie budze i tak mocno uderzam nogami o lozko :shock: smieszne uczucie! Podczas sesji snia mi sie wyniki egzaminow :P
Ostatnio snilo mi sie ze moja przyjaciolka umarla i kiedys mi sie snilo ze moj chlopak nie zyje... obudzilam sie gwaltownie zalana lzami i nie wiedzialam czy to naprawde czy tylko sen! :roll:
ZAWSZE BLACK & WHITE!

Awatar użytkownika
mleczna krowa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 432
Rejestracja: 05 cze 2005, 12:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mleczna krowa » 06 lip 2005, 19:34

Najgorsze sa takie sny co sie budze i nie wiem czy to prawda czy to sen :roll: Czesto moje sny sa tak realne, że własnie mam takie uczucie...
Omnis amans amens

Gosc3
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 905
Rejestracja: 03 lut 2005, 15:06

Post autor: Gosc3 » 06 lip 2005, 21:02

Gdzieś wyczytałam, że po obudzeniu się nie powinno się spojrzeć w okno - bo wtedy zapomina się co się śniło :?

a mój ostatni koszmar -to taki,że próbowałam obejść wielką kałużę :shock: by później zmęczona przepłynąć ją łódką :shock:

a co do uciekania- to często śni mi się ,że próbuję uciekać, ale biegnę w jakimś zwolnionym tempie i nogi mam jak z ołowiu
:?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”