Senne koszmary

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 21 sie 2005, 22:59

tjach ja tez mialam rozne "nocne jazdy" :shock: z doktorami-amatorami :shock: , z piersiami na plecach, z dwoma roznej wielkosci implantami /przy czym nie mam asymetrii :roll: /, z rozlazacymi sie szwami /bo zarza po op szlam sobie np poplywac :shock: / powodujacymi wypadanie implantow.........i tak dalej, i tak dalej.......... :shock:
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

Awatar użytkownika
Metaxa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 241
Rejestracja: 30 lip 2005, 23:10

Post autor: Metaxa » 17 mar 2006, 08:47

a mi od pewnego czasu śnią się piersi, albo coś z nimi związane, boże, to już jest obsesja :wink:
So sweet..

Awatar użytkownika
bayra
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 51
Rejestracja: 04 mar 2006, 22:56

Post autor: bayra » 17 mar 2006, 09:09

Mi tak samo snia mi sie piersi i zabieg, potem piersi robi sie coraz wiecej, przygniataja mnie, zaczynam sie dusic i budze sie cala spocona. I tak prawie co noc :?

Awatar użytkownika
szpaczek
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2410
Rejestracja: 12 gru 2005, 19:50

Post autor: szpaczek » 17 mar 2006, 09:16

agafijka pisze:tjach ja tez mialam rozne "nocne jazdy" :shock: z doktorami-amatorami :shock: , z piersiami na plecach, z dwoma roznej wielkosci implantami /przy czym nie mam asymetrii :roll: /, z rozlazacymi sie szwami /bo zarza po op szlam sobie np poplywac :shock: / powodujacymi wypadanie implantow.........i tak dalej, i tak dalej.......... :shock:
Fajnie bo ja wczoraj we sne zabilam pacjenta aspiryna.Okropnosc. merde
WYZNANIE EX-DZIEWICY
Diabłu dam miłą chwileczkę
By zaś odpust zjednać
Panu Bogu świeczkę
Mnie już niepotrzebna
Jonasz Kofta

Awatar użytkownika
Metaxa
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 241
Rejestracja: 30 lip 2005, 23:10

Post autor: Metaxa » 17 mar 2006, 09:38

ja snilam o zabiegu, po przebudzeniu bałam się zajrzeć pod kołdre, zeby nie okazalo się ze to tylko sen :P eh niestety poki co tylko sen...
So sweet..

Awatar użytkownika
olivia32
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 533
Rejestracja: 20 lut 2006, 18:58
Lokalizacja: Katowice/Śląsk

Post autor: olivia32 » 19 mar 2006, 21:52

ja też miałam sen,śniło mi się że miałam zabieg u pierwszego lekarza którego wybrałm czyli prof.Stróżyny z Katowic ,przyszłam na zabieg już wszystko gotowe,leże na stole i nagle coś mnie skusiło żeby zajrzeć na te implanty no więc wstaje,wszyscy patrzą biore je do rąk i czytam 600cc szok patrze co to za firma a tam dwie inne firmy myśle skoro każdy z innej firmy to one chyba są z odzysku (a pare dni wcześniej czytałam o implantach z odzysku) myśle ale przecież zapłaciłam tyle kasy a on chce mi wcisnąć używane implanty,każdy z innej firmy i do tego 600cc to mnie rozerwie!Wstałam zlana potem,szczerze mówiąc już mi się odechciało ale czekam dalej na termin dobrze że to inny lekarz.
"Mówią, że kiedy rodzi się człowiek, z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... Połowy swojej duszy... Połowy samego siebie".

Awatar użytkownika
Eddieve
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2200
Rejestracja: 17 lis 2005, 23:01
Lokalizacja: West Pomerania
Kontakt:

Post autor: Eddieve » 19 mar 2006, 23:52

Rzadko pamiętam, co mi się śniło. Chyba, że to coś wyjątkowo paskudnego albo strasznego ( albo jedno i drugie ).

Fragment snu ( zawsze, jak już, kojarzę tylko fragment ) z ostatniej nocy był taki:
Widzę zabudowany balkon ( coś w rodzaju mini pokoiku ) cały wypełniony psami i kotami. Było ich tak dużo, że leżały jeden na drugim. Kilka warstw brudnych i na półżywych, ściśniętych między swoimi odchodami zwierząt. Wiem, okropne...
Wszystkie zamknięte na tym balkonie. Bez dostępu powietrza. Powiedziano mi ( kto, nie wiem ), że za parę dni ktoś je uwolni, jeśli jeszcze będą żywe. Nie mogłam tyle czekać, więc otworzyłam ten balkon i zaczęłam je stamtąd wyciągać ( żadnego zapachu nie było ). Niektóre wygrzebały się same i zaczęły rozchodzic się po całym mieszkaniu. Wszędzie mnóstwo brudnych psów i kotów. Pomyślałam, że muszę je wypuścić. Otworzyłam drzwi. Kilka psów wybiegło. Koty pochowały się pod stołami, za szafą, na kredensie w kuchni. Zaczęłam je wyciagać. Dwa z nich, białego i czarnego, chciałam umyć. Były ładne, ale miały pełno pcheł. Włożyłam do wanny, do wody, i nagle te wszystkie pchły zaczęły z nich wyłazić. Cała powierzchnia wody była czarna od pcheł. Powyciagałam te koty i zaczęłam sprawdzać, czy są już czyste. Ale dużo tych pcheł pozostało. Zaczęły wyskakiwać. Odbijały mi się od twarzy i spadały na koty. Obok był mój własny kot, i na niego też powłaziły. Łapałam rękoma te skaczące pchły, na zmianę, z tych dwóch kotów i z mojego. I nie pamietam, co dalej...

Rano, jak tylko się obudziłam, przeczesałam dokładnie kota. Czyściutki. Na szczęście.

Ale sen paskudny. Nie wiem jak i czy w ogóle go interpretować. Coś złego wisi w powietrzu?
Od
15
XII
05
fajnie mi / nos od dr Skupina
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... alking.gif

PINESKA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 870
Rejestracja: 24 lis 2005, 09:49
Lokalizacja: OLSZTYN
Kontakt:

Post autor: PINESKA » 19 mar 2006, 23:59

na moje sny ma ogromny wpływ to co dzieje sie w moim zyciu..teraz przed operacja ciagle snia mi sie piersi-brzydkie,nieudane....moje!!!!!!.... nie sypiam ostatnio w ogóle...siedze do rana az zasne w fotelu......wszytkie sprawy zwiazane z operacja nie pozwalaja mi na spokojny sen....
A JEDNAK MARZENIA SIÊ SPE£NIAJA....

Awatar użytkownika
Hesia
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 271
Rejestracja: 28 mar 2006, 16:23
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Hesia » 01 kwie 2006, 23:24

Dziś obudziłam się o 4 w nocy, bo śnił mi się pogrzeb mojej najlepszej przyjaciółki... To było straszne, bo jak zwykle moje sny są pełne kolorów i tak realnych rzeczy, że można je pomylić z rzeczywistością...
Ostatnio przed operacją - plastyka mostka, którą mam za tydzień - śni mi się, że jadę do Poznania i zapomniam zabrać zdjęć rentgenowskich i skierowania i mówią, że mnie nie przyjmą do szpitala... Mam nadzieję, że w moich snach dzieje się odwrotnie niż będzie naprawdę...

Awatar użytkownika
Eddieve
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2200
Rejestracja: 17 lis 2005, 23:01
Lokalizacja: West Pomerania
Kontakt:

Post autor: Eddieve » 02 kwie 2006, 01:13

Tak właśnie ze snami jest: śni nam się odwrotnie do tego, co się zdarza. Nie zapomnisz wyników, raczej weźmiesz więcej, czyli też te, których nie musiałaś. Przyjmą Cię tak miło, że aż żal będzie Ci stamtąd wyjeżdżać. Przyjaciółka dożyje minimum 100. A wielka okazja z przyjaciółką w roli głównej to... jej ślub z weselem albo narodziny jej dzidzi i chrzciny. Hesia, będziesz albo świadkową, albo matką chrzestną. :D Całkiem fajna perspektywa, co nie? :)
Od
15
XII
05
fajnie mi / nos od dr Skupina
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... alking.gif

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”