Bardzo chcesz powiedzieć, ale się nieodważysz. Powiedz to

gniew, miłość, nadzieja, nienawiść, nuda, obrzydzenie, przyjaźń, radość, smutek, strach, szczęście, tęsknota, współczucie, wstręt, wstyd, zazdrość, złość

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ETNAA
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 704
Rejestracja: 22 lut 2005, 10:44

Post autor: ETNAA » 14 lip 2005, 23:25

a ja kilka dni temu się odwazyłam.. i teraz mój umysł żyje w dwóch światach. Stary świat - bardzo bezpieczny, pewny, stabilny. Nowy - niesie ryzyko nieznanego, piękny acz niesprawdzony...

Gość

Post autor: Gość » 14 lip 2005, 23:33

wiecie, co uważam,ze zycie jest tak pogmatwane i tak szybko czas leci, ze trzeba mówic szczególnie o uczuciach ..... :wink:
bo czasami moze sie okazac,ze zabraknie nam juz na tym świecie tej osoby...... :( i moze sie oazac,ze nie ma juz jak powiedziec....
a tak warto kogos najpierw wybadac , a potam walic prosto z mostu i bedzie "albo we w te albo w tam te".....
ja jestem za szczera i to ludziom przeszkadza.....ale to juz ich sprawa...

moja maksyma życiowa:


ten, co zawsze mówi to, co czuje ten w wiekszosci rzeczy w zyciu nie żaluje.....

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 15 lip 2005, 00:05

Mila niby tak.... ale żeby bufonowi powiedzieć???? :shock: nigdy w życiu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Gość

Post autor: Gość » 15 lip 2005, 00:10

a on z tych mało domyślnych bufonów jest ..... :?: :lol:
ja tam jednak poszlabym chyba na calosc albo go poduscic jakos, zeby wyszlo na twoja korzysc.... :wink: ....a on zeby musial to pierwszsy wydusic z siebie..... :twisted:

Awatar użytkownika
GAGA
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2314
Rejestracja: 12 sty 2005, 21:11
Lokalizacja: Warszawka pÂłonie :)

Post autor: GAGA » 15 lip 2005, 00:14

oj dziewczyny Wy chyba jeszcze prawdziwego bufona nie poznałyście... on nie z tych do podduszania,i nie z tych co cokolwiek powiedzą o uczuciach,,,,,,, on z tych co oczekują że ty się domyślisz co on myśli i co on chce.... a to co ty chcesz to niezbyt ważne dla niego.... więc wiem że nie warto... bo to ja jestem gwiazdą a taki bufon u mnie tylko chwilą..... tylko kwiatem którego urok szybko blednie więc nie będe się błaźnić przed kimś kto mnie nie docenia.... :roll:
M³odym ludziom wydaje siê, ¿e pieni±dze s± najwa¿niejsz± rzecz± w ¿yciu. Gdy siê zestarzej±, s± ju¿ tego pewni./ Oscar Wilde
Snobizm jest jak wisienka na torcie - tylko dla wybranych. To rodzaj wtajemniczenia. Wyzwanie rzucone tyranii mas....

Gość

Post autor: Gość » 15 lip 2005, 00:19

Gaga

to jednak musze ci powieidziec,ze trafil ci sie "bufon nad bufonami"..... :lol:
nie to takim nie zawracaj sobie pieknej główki....moze kiedys zrozumie i sam przyjdzie na kolanach..... -a jak nie to nie....to nie warto :!: :wink:

Awatar użytkownika
agafijka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 675
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:36
Lokalizacja: Polska

Post autor: agafijka » 20 lip 2005, 11:06

GAGA pisze:on z tych co oczekują że ty się domyślisz co on myśli i co on chce....
............i obraza sie totalnie i na amen, jesli ty smiesz nie odgadnac, czego on od ciebie oczekuje, w zwiazku z czym nie stosujesz sie do jego pragnien....... :roll: :twisted: 8)
co lenistwo robi z cz³owiekiem.....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Emocje - pierwotne i wtorne”